PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دف

Reibon2002
Saturday 22 September 2007, 12:39 AM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

سلام دوستان.. من خودم چندین بار در مورد نت دف توی اینترنت جستجو کردم . اما نتیجه ای ندیدم..

می خوام توی این تاپیک نت دف برای علاقه مندان و نوازندگان اون بذارم.

Reibon2002
Saturday 22 September 2007, 12:43 AM
این نت در موضوع میزان دوچهار نواخته میشه. که یکی از مقام های دف هست.

این قطعه باید با نفس اجرا بشه. نت اون رو استاد خوبم خانم بهشتی نوشتند.

لازم به ذکر هست که این نت ها رو روی کاغذ بنویسید و بعد اجرا کنید. چون دست خط من خیلی بده!

من این نت ها رو به شکل عکس گذاشتم که برای کوچک کردن حجمش ، زیپ کردم. امیدوارم قابل توجه علاقه مندان قرار بگیره.

Reibon2002
Saturday 22 September 2007, 12:46 AM
این قطعه در موضوع میزان چهارچهار نواخته میشه که یکی دیگر از مقامهای دف هست.

این نت رو هم ، استاد گرامی خانم بهشتی نوشته اند.

Reibon2002
Saturday 22 September 2007, 12:49 AM
این قطعه در موضوع میزان شش هشت نواخته میشه. که ریتم اون از مقام سقزی هست.

این قطعه به درد دوستانی میخوره که دنبال ریتمهای شاد هستند.

این نت بسیار زیبا رو هم استاد خوبم خانم بهشتی نوشته اند.

Reibon2002
Monday 29 October 2007, 02:12 AM
این نت در موضوع میزان دو چهار نواخته میشه که یک تمرین بسیار خوب و نت ریتم دار بسیار زیبا برای هنرجویانی است که باید تمرین ریز داشته باشند و تازه ریز نوازی رو شروع کردند.

این نت بسیار زیبا رو استاد گرامی جناب آقای نبیل یوسف شریداوی یکی از بهترینهای دف نوشته اند.

kiumars
Monday 31 March 2008, 01:08 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

آقا یا علی مدد ، دم شما گرم

arta_note
Wednesday 28 May 2008, 03:57 AM
دوست عزیز من 3 خط کار کردم لطف میکنی یه توضیحی در مورد نتی بدی که روش یک دایره هست ؟(نماد حلقه هاست ؟)
نتی که پایینش یک 6 نوشته میشه به چه معنیه ؟(تو مقام حدادی ازش استفاده کردید)
8 بالای نت میانه دست راست هست ؟

پیشاپیش ممنونم از توضیحاتت.

Reibon2002
Thursday 29 May 2008, 01:37 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
دوست عزیز اون 6 نیست و S هست ، یعنی ضربه تم

7 یعنی ضربه چپ

8 یعنی ضربه بک

و O+ هم یعنی کل نت با نفس ( حلقه ) نواخته بشه.

و بالای هر نتی که O هست باید اون نت با حلقه نواخته بشه !

Reibon2002
Thursday 29 May 2008, 02:51 AM
مداحی نوع اول از مقام های دف هست که یکی از زیباترین مقام هاست.

این قطعه در میزان شش چهار نواخته میشه.

من شخصا عاشق این مقام هستم.

این قطعه را یک بار بدون نفس و بار دیگر با نفس بنوازید.

این نت بسیار زیبا و فوق العاده رو استاد خوبم خانم فوتروس نشوته اند.

Ahmad reza
Monday 30 June 2008, 09:48 AM
ریبون جان دستت درد نکنه واقعا مفید بود.
خیلی خیلی ممنون.

daff
Saturday 13 September 2008, 03:47 PM
با سلام خدمت استاد محترم آقای شریداوی
از شما می خواهم که باز هم نت های جدید بذارید.اگه نت 8/10 قشنگ و تکنیکی هم بگذاریدخیلی خوب میشه.
با تشکر.

daff
Saturday 13 September 2008, 03:52 PM
استاد شریداوی منتظر نت های جدید و زیبای شما هستیم.(نت 8/10 یادتون نره)

daff
Monday 15 September 2008, 05:09 PM

سلام.لطفا بازم نت جدید بگذارید.مرسی:)

S.M.T.F
Monday 15 September 2008, 08:07 PM

عزیزم اگر امضای ایشون رو بخونید متوجه میشید که فعلا ایشون سرباز هستند و نمیتونند به فروم بیان :)

موفق باشید

daff
Tuesday 16 September 2008, 02:30 PM
سلام.از شما که ظاهرا به موسیقی سنتی علاقه دارید خواهش میکنم چند تا آلبوم قشنگ وجدیداز خوانندگان سنتی خوب معرفی کنید.:)

S.M.T.F
Tuesday 16 September 2008, 10:42 PM

والا لینک موسیقی گذاشتن ممنوع است ولی خوب معرفی که میتونیم بکنیم

1.آلبوم سرود مهر از استاد شجریان
2.آلبوم غوغای عشقبازان آخرین آلبوم از استاد
4.آلبوم ساز خاموش از استاد
3.آلبوم کنسرت 77 از شهرام ناظری
6.آلبوم آن خطاط از شهرام ناظری
7.آلبوم بوی بهشت از حسام الدین سراج
8.آلبوم رویای وصل از حسام الدین سراج
و..............
واقعا انتخاب کردن 3 آلبوم از میان حدود 100 آلبوم از استاد مثل چیدن 3 گل از یک باغ گل است و آلبومهایی که از شهرام ناظری و حسام الدین سراج معرفی کردم کمی قدیمی است ولی گل سرسبد تمام آلبومهای این دو بزرگمرد است خصوصا "کنسرت 77 شهرام " که غوغاییست.

موفق باشید

ali telar
Tuesday 27 July 2010, 01:18 PM
سلام من نت مقامهاي دف با اجرا جديد كاست سلاميه را ميخوام با تشكر

farsonline
Tuesday 24 August 2010, 02:23 PM
خیلی عالی بود!
بسیار ذت بردم.
مقام حدادی رو می تونین از اینجا دانلود کنین.

Jimax
Tuesday 24 August 2010, 02:40 PM
دوست عزیز
قرار دادن لینک موسیقی ممنوع می باشد

Reibon2002
Wednesday 25 August 2010, 06:41 PM
بعد از مدت ها این تاپیک اومد بالا ، اگر باز هم علاقه مندان و نوازندگان دف در فروم حضور داشتند ، من این تاپیک رو گسترش می دم !

shahrbanoo
Tuesday 31 August 2010, 01:57 AM
vaghean mamnoonam azatoon va hamchenin az ostade khobetoon note haye kheiki khobi bood . mishe lotfan begin ke balaye un note haee ke 78 neveshtan be che manie ???? aya manzooretoon 2zarbie ??????? ba sapase bikaran

Reibon2002
Wednesday 1 September 2010, 02:24 AM
دوست عزیز ، ورودتون به انجمن رو خوش آمد میگم
لطفا فارسی تایپ کنید تا به سوالات شما پاسخ داده شود!

قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید

A_123
Saturday 13 November 2010, 04:43 PM
سلام و خسته نباشید.
للطفا ادامه بدید. خیلی عالی بود

kiko208
Thursday 25 November 2010, 11:19 PM
لطفا باز هم نت های دف رو بگذارید واقعا تا حالا عالی بود

سپاس

Reibon2002
Saturday 27 November 2010, 12:15 AM
این قطعه از استاد بزرگوار سیامک عزیز زاده هست.

برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید.

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

kiko208
Wednesday 1 December 2010, 11:37 PM
lمتشکرم - اگر براتون باز هم امکانش هست نت های دق رو قرار دهید.

من خارج از ایران هستم و دسترسی یه کتاب های آموزش دف ندارم - شپاس گذارم

Reibon2002
Thursday 2 December 2010, 12:44 AM
برای این قسمت خیلی وقت بگذارید چون واقعا دف نوازی بدون حلقه زیبا و خوب ، فایده نداره !

دو صفحه هست دانلود کنید!

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

etman
Saturday 4 December 2010, 02:16 PM
سلام.در نت 6 8 علامت 6 در بعضی میزان ها که چنگ نقطه دار هم هست یعنی چی؟ ممنون.

Reibon2002
Saturday 4 December 2010, 02:48 PM
علامت 6 کوچک در زیر چنگ به معنی سکوت چنگ هست !

amitris
Friday 21 January 2011, 12:36 PM
واقعاعالی بوددستت دردنکنه

Reibon2002
Tuesday 22 February 2011, 06:47 PM
چند وقت پیش چندتن از دوستان درخواست قطعه ای به صورت بداهه نوازی رو کرده بودند.. که مثلا در مراسم یا برای دوستانشون بنوازند !

چون بداهه به صورت بداهه و از روی نت نیست ، و شکل خاصی نداره ، براتون قطعه ای رو گذاشتم که توی اون چندین تکنیک در بداهه نوازی 6و8 وجود داره .. و شما با تلفیق و ترکیب این تکنیک ها می تونید یک قطعه زیبا رو خلق کنید.

چون چندوقتی هست که به اساتید دسترسی ندارم ، این قطعه رو خودم نواختم.
سرعت نوازندگی کمتر از سرعت اصلی هست تا بتونید جزئیات رو از توی قطعه استخراج کنید.

قبل از اینکه دانلود کنید ، از دوستان معذرت خواهی میکنم چون خیلی وقت هست که نوازندگی نکردم ...

Reibon2002
Monday 28 March 2011, 05:36 PM
مقام های دف اجرا توسط استاد گرامی سیدعطالله سلامیه

مقام «حی الله» با اجرای قدیم :

این مقام ها چون خیلی نادر شده اند و دوستانی که در خارج از کشور قرار دارند ، به این آموزشها نیاز دارند، برای دانلود قرار داده شده است!

Reibon2002
Monday 18 April 2011, 07:05 PM
مقام ذکر دوم - با اجرای قدیم:

daflearn
Wednesday 11 May 2011, 09:47 PM
سلام . منم تو اینترنت می گشتم که یه سایت تخصصی دف پیدا کردم که نت های خوبی هم برای دانلود تو بخش دانلود قرار دادن.البته اول باید تو سایت عضو شد بعد نت دف رو دانلود کرد.
اسم سایت مشق عشق هست و
اینم لینک دانلود نت دف :

Reibon2002
Saturday 11 June 2011, 11:51 PM
چندتا از دوستان هستند که تک نوازی رو درخواست می کنند.

نوازندگی من خیلی خوب نیست ، اما می تونید با شنیدن این نوازندگی الهام بگیرید !

این قطعه مقام دائم هست که تبدیل به مقام دائم تند میشه.

نوازندگیش رو خودم کردم ، کاملا بداهه بوده و اگر اشکالی داره ، به بزرگی خودتون ببخشید!

برای حلقه از دو شکل نوازندگی کمک گرفتم ، یکی به صورت بالا پایین کردن دف ، و یکی به صورت چپ و راست بردن دف!

اگر صدا کمی قاطی میشه بخاطر دستگاه ضبط من هست ، شما برای شنیدن بهتر ، باس باند خودتون رو زیاد کنید.

Reibon2002
Saturday 2 July 2011, 06:18 PM
مقام دائم با اجرای قدیم :

Reibon2002
Monday 25 July 2011, 04:20 PM
یکی از دوستان درخواست این نت رو داشتند که قادر به دانلود از پست های قبل نبودند ، من دوباره آپلود می کنم و براتون میزارم !

این نت توسط استاد گرامی ، خانم بهشتی نوشته شده است و این نکته رو هم بگم که شما می تونید تمام نت رو با ریز اجرا کنید !

parisa na
Wednesday 2 May 2012, 09:36 PM
دمت گرم اما تو خط سومت چپ که زنجیر نمیگیره!
مطمئنی استادت نوشتن؟

msarmadi
Friday 10 August 2012, 03:01 PM

ممنون خيلي عاليه.ولي من نميتونم نت ها رو بخونم!اصلا چرا خط حامل نداره؟ميشه كمكم كنيد ؟

Reibon2002
Friday 10 August 2012, 03:35 PM

فرقی نمی کنه دوست من ،،
ما روی حامل نمیزاشتیم چون میشد سریعتر نت رو خوند ، از علامت ها هم استفاده کنید. یکم تمرین کنید می تونید راحت نت رو بخونید.

maleki.pm
Monday 14 October 2013, 12:17 AM

دوست عزیز ممنون

maleki.pm
Monday 14 October 2013, 12:33 AM

با سلام. واقعا لطف کردید . ممنونم

maleki.pm
Monday 14 October 2013, 12:43 AM

اقا نمی دونید چقدر با گذاشتن این نت ها به بنده و تازه کاران لطف کردید. واقعااااااا ممنونم.:148fs542321:

maleki.pm
Monday 14 October 2013, 12:46 AM

کاملا با گفته شما موافقم.من به جز نت هایی که شما لطف کردید و گذاشتید. هیچ نتی ندیدم. متشکر از لطفتون.

sara61
Monday 27 July 2015, 07:47 PM
چطوري بايد باز كنم

چطوري بايد باز كنم

- - - Updated - - -

من چطوري بايد باز كنم

لطفا براي ديدن نت ها منو راهنمايي كنيد

meghdad_gh
Wednesday 16 September 2015, 07:35 PM
سلام دوستان
از عزیزان کسی در خصوص نت نویسی برای دف از طریق نرم افزار اطلاعی داره ؟

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

faha
Wednesday 4 May 2016, 09:21 PM
چجوری این فایلا رو دانلود کنم،هر کاری میکنم دانلود نمیشه..؟؟😞

faha
Thursday 5 May 2016, 12:20 AM
[Only registered and activated users can see links]