PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Windows 8 Loader 1.7.9 - فعال سازی و رفع محدودیت زمانی ویندوز 8

™ MEYSAM
Thursday 30 May 2013, 11:23 AM
پس از نصب ویندوز 8، مایکروسافت به مدت 30 روز به شما فرصت می دهد تا از ویندوز استفاده کنید و آن را مورد سنجش خود قرار دهید و چنانچه از قابلیت های ویندوز راضی بودید می بایستی نسبت به خرید شماره سریال قانونی اقدام کرده و ویندوز خود را از طریق اینترنت فعال کنید، ولی از آنجایی که بسیاری از کاربران ایرانی ویندوز را به صورت غیر قانونی نصب می کنند و از طرفی هم امکان خرید ویندوز برای بسیاری از کاربران مهیا نیست، کاربران همواره به دنبال رفع این محدودیت زمانی ویندوز 8 هستند.

به دلیل اینکه به تازگی ویندوز 8 منتشر شده است، هنوز کرک 100% مطمئنی برای این ویندوز ارائه نشده است در ادامه این مطلب شما می توانید جدیدترین کرک های عرضه شده جهت رفع محدودیت زمانی ویندوز 8 و نحوه فعال سازی آن را دریافت کنید.

Activation of 100% of all copies of Windows 8 This crack is activated x86 (32-bit) Windows 8 x86 Windows 8 N x86 Windows 8 Pro x86 Windows 8 Pro VL x86 Windows 8 Pro N x86 Windows 8 Pro with Media Center x86 Windows 8 Enterprise x86 Windows 8 Enterprise N x86 x64 (64-bit) Windows 8 x64 Windows 8 N x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8 Pro VL x64 Windows 8 Pro N x64 Windows 8 Pro with Media Center x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise N x64 Activate Windows 8 Enterprise Activate Windows 8 Professional Activate Microsoft Office 2013 Activate Microsoft Office Visio 2013 Activate Microsoft Office Project 2013 Activate Microsoft Office 2010 Activate Microsoft Office Visio 2010 Activate Microsoft Office Project 2010 Activate Windows 7 Enterprise Activate Windows 7 Professional Activate Windows Vista Enterprise Activate Windows Vista Professional

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Windows 8 Loader 1.7.9 | 9.45 MB

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

SandMan+
Thursday 30 May 2013, 11:47 AM
تست شد روی ویندوز 8 enterprise

ویندوز رو خراب میکنه

البته من یه بار ویندوز رو اکتیو کرده بودم

نمیدونم شاید از این باشه

مجبور شدم ویندوز رو Repair کنم