PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کرک فتوشاپ cs6

mohamadbah
Monday 15 July 2013, 09:04 PM
با سلام.....و قبولی طاعات و عبادات کاربران عزیز سایت....

من فتوشاپ cs6 رو از پی سی دانلود دانلود کردم و طبق راهنمای سایت نصب کردم اما برای کرکش وقتی میخوام کرک کنم این ارور رو نشون میده و کرک نمیشه...!!

Flyer
Monday 15 July 2013, 09:14 PM
شما گیزینه ی yes رو بزنید و بعد برای شما صفحه ای باز میشود.از طریق آن به محل نصب نرم افزار رفته و در نهایت فایل amtlib.dll را انتخاب کنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

mohamadbah
Monday 15 July 2013, 09:16 PM
خیلی خیلی ممنون...

danial1555
Monday 15 July 2013, 10:54 PM
اقا من همینکارو کردم نشد دوست عزیزث.لطفا دانلود کرکشو بزارین

Flyer
Monday 15 July 2013, 11:50 PM
شما کرک رو از اینجا دانلود کنید:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

و بعد طبق راهنما عمل کنید...

راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- اقدام به نصب نرم افزار کنید و هنگام نصب نرم افزار گزینه Try را انتخاب کنید تا به صورت Trial نصب شود. (جهت نصب به صورت Trial باید در سایت Adobe عضو شوید که این عضویت به صورت رایگان از طریق همان قسمت نصب قابل انجام می باشد (Create an Adobe ID)) همچنین می توانید اینترنت خود را قطع کنید تا نیازی به Adobe ID نداشته باشید.
3- در مرحله انتخاب مسیر نصب زبان نصب را یدعم العربیه English انتخاب کنید تا امکان تایپ فارسی در نرم افزار وجود داشته باشد.
4- قبل از کرک، نرم افزار را یک مرتبه به صورت Trial اجرا کنید و سپس آن را ببندید.
5- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز ویستا و یا 7 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
نکته: در صورتی که فایل Patch اجرا نشد، فایل های DLL کرک شده موجود در فایل کرک را به صورت دستی در محل نصب فتوشاپ جایگزین فایل های قبلی کنید.
6- نرم افزار را اجرا کنید.

الان مشکلتون کجاست؟