PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال

zina_a
Sunday 28 July 2013, 11:07 AM
با سلام
من یک وبلاگ توی قالب بلاگفا ایجاد کردم یه چند تا ابزار براش گذاشتم می خواستم ببینم چطوری میشه یه متنی بهش اضافه یا ازش کم کنم:confused:. ممنون

pandasoft
Sunday 28 July 2013, 02:59 PM
منظورتون اضافه کردن متن به ابزار ها هست دیگه؟:confused:
در این صورت کد ابزار ها رو بزارید و بگید دقیقا چه متنی می خواهید اضافه کنید.

cookie
Sunday 28 July 2013, 03:04 PM
سلام
این ابزار ها به طور معمول به زبان های html یا جاوا اسکریپت نوشته می شوند که برای تغییرات در این ابزار ها باید این زبان ها را بدانید ..

البته بدون دانش این زبان ها میشه با آزمون خطا یه تغییرات جزئی در کد ها داد ...

pandasoft
Sunday 28 July 2013, 03:25 PM
بله کاملا درسته.
و نکته دیگه اینکه خیلی از این ابزارک ها از فایل های js استفاده میکنند که گاهی اوقات باید اون فایل js دانلود و تغییر داده شده و بعد روی یه سرور دیگه آپلود بشه اما در کل کار سختی نیست و به راحتی امکان پذیره.

zina_a
Saturday 3 August 2013, 01:00 PM
سلام ممنون از همه
من می خواستم داخل خود صفحه یکسری متن اضافه کنم ابزار از طریق همون قالب بلاگفا ایجاد کردم. متن خود صفحه رو چطور تغییر بدم. از طریق view page source داخل همون صفحه ای که ایجاد کردم کدها فقط قابل نمایش هستند ولی نمیشه تغییرشون داد.:confused:

cookie
Saturday 3 August 2013, 01:07 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

شما از طریق view page source کد های مورد نظر رو پیدا کنید بعد در پنل مدیریت وبلاگتون به قسمت ویرایش قالب رفته و از انجا کد ها رو ویرایش کنید ...