PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی در مورد ویندوز 8.1

™ MEYSAM
Sunday 1 September 2013, 09:13 PM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

در این تاپیک قصد داریم نظر شما کاربران عزیز را در مورد"ویندوز 8.1 " بدانیم

سوال :

آیا به نظر شما " ویندوز 8.1 " موفق تر از " ویندوز 8 " بوده است ؟ (همراه با ذکر دلیل)

بله
خیر

رای بدهید

n2007
Sunday 1 September 2013, 09:16 PM
خیر

یکی از نکاتی که در خصوص نسخه جدید گفته شده این بود که به دیل عدم استقبال از محیط مترو در نسخه قبل در این نسخه بعد از بالا امدن ویندوز به صفحه دسکتاپ مواجه میشیم. اما اینطور نشود. برای من که بازم مصل نسخه 8 اول به محیط مترو میره

khonsa
Monday 2 September 2013, 02:19 AM
بله
خیلی بهبود داشته نسبت به 8، یه چیزی تو مایه های ویستا و 7 شد!
نمی دونم چرا همه از مترو بد میگن! در حالیکه واقعا زیبا و با سرعت و جالب هستش
فکر کنم بحث عادت نکردن هست و کمی زمان بگذره همه بهش عادت میکنن

zine
Wednesday 11 September 2013, 06:04 PM
بله
چون من بدون هیچ مشکلی دارم باهاش کار میکنم
اکتیــــــــــــــــو هم شــــــــــــــــده

DangerousS
Tuesday 17 September 2013, 02:52 PM
دوست عزیز برای اینکه مستقیم به دسکتاپ برید روی Taskbar کلیک راست کنید سپس Properties رو بزنید و در بالا در قسمت Navigation گزینه
When i sing in or close all aps on a screen go to desktop instead of start را تیک بزنید
مشکلتون حل میشه

TechMaster
Wednesday 18 September 2013, 02:12 PM
منم به تازگی نصب کرده ام و خوب بوده تا حالا که برنامه ها روش نصب شدن و کار هم کرده. سرعتش هم بد نیست.

mamad Z
Saturday 21 September 2013, 12:52 PM
خير
ويندوز 8.1 از لحاض سرعت ضعيف تر از 8 است.

Devil_V8
Monday 23 September 2013, 05:03 PM
تا اونجایی که دوستان تعریف کردن بله
منم دارم دان مبکنم ببینم چی میشه

novin3eyr
Thursday 3 October 2013, 04:27 PM
سلام به همگی به نظرمن ویندوز8.1زیاد برای گیمرها جالب نیست من برای مثال بازی قلعه رونصب کردم بازی تیک داره تموم رانتایم ها ونت ورک ودایرکس....هم روسیستم نصب کردم باز هم تیک داشت:mad::mad::mad::mad:

uarmohsen
Friday 11 October 2013, 06:42 PM
بله به نظرمن هم بهترشده
میگن سرعتش 1کم از 8 کمتره(من 8رو32بیت نصب کرده بودم الان8.1 رو64بیت نصب کردم،سرعتش بیشتره;))
ولی چند ثانیه، در برابر رفع یه سری مشکلات، که 8 داشت اصلا به چشم نمیاد.
مثلا من با برنامه های کتیا و سالیدورکز زیاد کار میکنم، که ورژن های مختلفشون روی 8 یا نصب نمیشدن یا مشکلات اساسی(مثل عدم نمایش و تغییر اندازه ها) داشتن!!!!:mad:ولی الان با8.1 به راحتی نصب شدن و کاملا کار میکنن:D
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست من مطمئنی این بازی روی 8 بدون مشکل اجرا میشه؟؟؟؟
با همون سیستمی که 8 رو داشتی امحان کردی؟؟؟:(500):
من که تاحالا مشکلی مثل این با 8.1 نداشتم! :confused:
برعکس برنامه های زیادی بودن که 8 اجراشون نمی کرد ولی الان با8.1 اجراشون کردم و تا الان که مشکلی نداشتم
ضمنا اینکه اکتیویشنش به صورت دائمی انجام میشه و تو ماکروسافت ثبت میشه،یه قابلیت عالیه!
دیگه نگران ازبین رفتن اکتیویشن با آپدیت یامواردی مثل این نیستی!!!!

amir_1392
Monday 4 November 2013, 06:16 PM
این ویندوز به درد نمی خورد

rohi hmi
Monday 4 November 2013, 06:46 PM
با تشکر از دوستان که در این فروم زحمت میکشند
به نظر من ویندوز 8.1 از ویندوز 8 بهتره با کرک که از انجمن دان کردم اکتیو شد و با اپدیت ویندوز هم کرک نپریده خیلی هم ازش راضیم برای من که خیلی خوب کار میکنه .

relsi1053
Monday 4 November 2013, 07:14 PM
ویندوز 8.1 از نظر من عالیه
البته هنوزم یکم مشکل دارم با درایور ها
ولی کلا خیلی چشم نوازه

adel_avd
Monday 4 November 2013, 08:15 PM
8.1 منم راضیم. فقط بعضی وقتهای یک باگهایی به چشم میخوره که اونم فدای سر من و بچه های انجمن

mohamada2
Thursday 14 November 2013, 06:31 PM
صددرصد موفق بوده,با گزینه 1 موافقم.
دوستان یه سوال
من میخوام دانلود کنم ویندوز8.1 رو کدون نسخه رو پیشنهاد می کنید؟
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

™ MEYSAM
Thursday 14 November 2013, 06:39 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

نسخه pro بهترین گزینه است

Enterprise نسبت به Pro در کل 3.4 تا قابلیت بیشتر داره که برای شرکت ها ست و برای کاربران خانگی کاربردی نداره

eshge-man
Monday 18 November 2013, 06:27 PM
سلام دوستان

به نظرم 8.1 بهتر هست ، مشکلاتی که 8 داشت برطرف شده

ضمنا از دوستان تونستن جلوی مصرف حجم اینترنت رو توسط خود ویندوز رو بگیرند ، من هرکاری کردم کم شد ولی قطع نشد

jinker
Thursday 21 November 2013, 10:16 PM
با سلام
بله
چون واقعا تغییر کرده این نسبت به قبلی خیلی تغییرات داره که کاملا محسوسه
من از کاربرین میخوام که ایراد الکی نگیرن چون در اشتباه هستند. اکه مشکلی باش دارید از سیستم خودتونه یا نرم افزار هایی که استفاده میکنید.شاید هم خود ویندوزتون رو با مشکل یا به همراه باگ نصب میکنید. در هر صورت این فعلا برترین ویندوزه....! و ما منتظر بعدیش هستیم (مایکروسافت دمت گرم) و همینطور کسی که اینو اکتیو کرده :o

qwe1
Thursday 21 November 2013, 10:20 PM
بله
چون مایکروسافت نمی اومد واسه پیدا کردن باگ کلی پول زبون بسته رو بده واسه جایزه که اخرش هم نفهمیدیم به کی رسید

بس گه توپه

qwe1
Thursday 21 November 2013, 10:22 PM
منم صد درصد
Enterprise

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

ali93
Thursday 21 November 2013, 11:56 PM
من می خواهم ویندوز 8.1 را دانلود کنم کدام را دانلود کنم
enterprise یا pro activated یا pro

OverLoad12
Friday 22 November 2013, 12:15 PM
بهترینش EnterPrise هستش

shahrbiam
Monday 25 November 2013, 09:05 PM
با سلام

ویندوز 8 تا الان برترین ورژن ویندوز هست اما مشکلاتی همچون اکتیو نشدن روی بعضی از سیستمها دارد. از مزیتهای این ورژن نسبت ویندوز 7 میتوان به آنتی ویروس Windows Defender و برنامه پیشفرض PDF Reader - بهبود امنیت در این نسخه از ویندوز با قرار دادن Secure Boot و برنامه Smart Screen Filter - بوت سریع اشاره کرد. دوستان توجه داشته باشند که ویندوز دیفندر در این ورژن ویندوز سطح امنیت متوسطی ایجاد میکند که برای اون کاربرانی که کم با اینترنت سر و کار دارن خوبه. از معایبش هم اینه کار کردن باهاش یه نمه سخته که بخاطر اون استارت اسکرین و چارمهاست.

در کل این ورژن ویندوز حرف نداره.

arash_ga
Wednesday 27 November 2013, 06:25 PM
آقایون و خانمها یه سوال؟1- با توجه به ارتقا ویندوز دیفندر و برطرف شدن مشکلات ویندوز یه آنتی ویروس فری روش نصب کنیم کفایت میکنه؟2- گیمرها با این نسخه مشکلی نداشتن؟3- من شنیده بودم یک گراندهای لایو روی 8.1 اجرامیشه درسته؟4-و اینکه اون نسخه اکتیو شده که تو سایت هست و بگیریم یا نسخه معمولی همرا با آخرین کرک؟؟ببخشید شد 4 سوال!!!!

mohamada2
Friday 29 November 2013, 04:29 PM

در مورد سوال 4 نسخه اکتیو شده رو بگیرید.

shahrbiam
Friday 29 November 2013, 05:33 PM

در مورد سوال اولتون ویندوز دیفندر تبدیل یه یه انتی ویروس شده و امنیت در سطح متوسط برای سیستم شما به ارمغان میاورد

OverLoad12
Sunday 1 December 2013, 05:01 PM

درمورد سوال 1-ببینید آنتی ویروس خود ویندوز یکی از بهترین آنتی ویروس ها هستش و توصیه میکنم آنتی ویروس دیگه ای نریزید.
2.خیر هرکدوم از بازی ها که روی 7 احرا میشن روی 8 هم تا 95% اجرا میشوند.
3.اطلاعی ندارم سرچ کنید.
4.فرقی نمیکنه ولی از نظرم اکتیو نشده رو بگیر خودت اکتیو کن اینجوری خیلی بهتره

موفق باشید

SandMan+
Thursday 5 December 2013, 11:29 PM
سرعت خیلی عالی شده

مثل وین 8 گیر نمیکنه.

طراحی منوی استارت خیلی بهتر شده

سفارشی سازی منوی استارت بیشتر شده

برخی جلوه های ویندوز 7 هم به ارث برده !

کیفیت و رزولوشن بالا رفته

در کل عالیه!

bigjavani
Friday 6 December 2013, 12:42 AM
سلام به همه دوستان
یوسفی هستم رشته کارشناسی نرم افزار .
ویندوز 8.1 نسبت به ویندوز 8 خیلی بهتر شده هم به لحاظ سرعت هم به لحاظ رابط کاربری و شخصی سازی آن . پایدارتر هم شده در کل از این لحاظ جالبتر و بهتر از ویندوز 8 است
اما به نظر من دوسه تا ایراد داره
طو لپ تاپ من ویندوز 8 عرض 13 ثانیه بوت میشد ولی ویندوز 8.1 سرعت بوتش کمتره حدودا 30 ثانیه طول میکشه درایور هام آپدیت هستن اما نمیدونم مشکل از کجاس
وقتی my computer که طو ویندوز 8.1 ، this pc نام گذاری شده رو باز میکنیم نظم پارتیشن ها چرت شده مخصوصا وقتی فلش گوشی یا تجهیزات دیگه وصل میکنیم کلا ترتیب پارتیشن ها بهم میخوره و کاربر رو دچار اشتباه میکنه .
برای گیمر ها و کسایی مثل من که با نرم افزار های مدلسازی سرو کار داره اصلا خوب نیس سرعت خیلی پایین هست و بازی ها افت فریم دارن و دیرتر لود میشن . این مشکل انگار بخاطر فریمورک جدید DPI هستش که طو ویندوز 8.1 بکار رفته . شنیدم که مایکروسافت بخاطر مشکلاتی که از این قبیل داره نسخه ویندوز 8.2 رو آماده میکنه که دی ماه آینده در دسترس خواهد بود .

بخاطر افزایش سرعت اجرای اپ ها مثلا استور و میل و ... وقتی این اپ ها بسته میشن از رم بیرون نمیرن و فضای رم رو اشال میکنن . بعد از دو سه ساعت کار با پی سی دیگه نصف یا بیشتر فشای رم اشغال میشه و افت سرعت پیش میاد گاهی هم هنک های بیخود میکنه .

نسبت به هشت مصرف باتری 8.1 کمتره و از این لحاظ واسه لپ تاپ مناسب تره .

فعلا هم همین 8.1 استفاده میکنم و در کل با وجود یکسری مشکلاتی که گفتم ازش نسبتا راضی ام . فقط طو گیم بازی کردن اذیت میکنه بخاطر افت فریم و سرعت لود . منتظر 8.2 هستم ایشالا این مشکلات حل شه بریم سراغش

SandMan+
Friday 6 December 2013, 01:14 AM

دوست عزیز ویندوز جدیدتر که نصب بکنی همچین مشکلی بوجود میاد

مثلا وقتی قبلا ویندوز 7 داشتم و بعد 8 نصب کردن نظم پارتیشن ها بهم خورد .

حالا هم از 8 به 8.1 رفتم باز هم به هم خورد .

این مورد طبیعیه . با نرم افزار پارتیشن بندی میتونید درستش کنید . :rock:

mehdis1987
Friday 6 December 2013, 01:17 AM
سلام
پیشنهاد من هم
EnterPrise هستش حتما نصب کن.
موفق باشی

mohamada2
Friday 6 December 2013, 08:18 AM
میشه در این مورد مختصر توضیح بدید.

emroozi
Sunday 8 December 2013, 10:06 PM
برای من هم نظم پارتیشن ها بهم میخوره توی 8.1.. درصورتی که توی 8 این مشکل رو نداشتم..
من دو درایو دارم و دو ویندوز 7 و 8 .. وقتی 8.1 رو بجای 8 نصب میکنم جای درایو c و d عوض میشه و کلا درایو c ویندوز 8 همون درایو d توی ویندوز 7 میشه.. خیلی عجیبه .. با نرم افزار های پارتیشن بندی هم کاری نتونستم بکنم..
سرعت ویندوز 8.1 هم خیلی پایین اومده و اصلا قابل قبول نیست.. فعلا برگشتم روی 8 تا نسخه ی بعدی بیاد:(452):

DangerousS
Sunday 8 December 2013, 10:30 PM
عزیز همیشه ویندوزی که جدیدتر هست خودش رو در c نشون میده ولی در واقعیت در d هست و موقع نصب ویندوز درسته

hamid6reza
Monday 16 December 2013, 07:53 PM
سلام دوستان من یه ویندوز 7 و 8.1 میخوام لطفا بگید کدوم نسخه رو دانلود کنم هم 7 و هم 8.1 کدوم نسخه روان تر و بدونه مشکل تره برای نصب بازی ها و نرم افزار های مختلف من تا بحال چند نسخه و نگارش مختلف از ویندوز 7 و 8 رو نصب کردم اما هر کدم یه مشکل داشته مثلا یکی فضایه بیشتری از رم رو اشغال میکرد یکی از CPU بیش از حد استفاده میکرد (الان یک نسخه از ویندوز 8 64bit رو نصب کردم که خیلی خوبه و خیلی از سخت افزار کم استفاده میکنه . مثلا الان فرکانس CPU روی 0.77GHZ هست و فقط 2٪ از CPU استفاده میکنه و رم هم 1.1 GB پر هست اما در نصب نرم افزار و بازی خیلی مشکل داره ) و یکی تو نصب نرم افزار و بازی های مختلف مشکل داشت در کل هر کدوم یه مشکل عمده داشتن حالا دنبال یه نسخه خوب میگردم که کمترین مشکل رو داشته باشه ممنون میشم کمک کنید
اگر امکانش هست لینک صفحه دانلود یا اینکه اگر در بازار موجود هست رو بهم معرفی کنید که از اون نسخه استفاده کنم ممنون دوستان

rezasam1
Sunday 16 February 2014, 07:23 PM
سلام
در ویندوز 8 یک بخشی بود به اسم start Screen که رنگ استارت تغییر میکرد تو ویندوز 8.1 حذف شده ؟

ormazd1
Monday 17 February 2014, 01:39 AM
سلام به نظر منم بهتره ولی یکم کمتره سرعتش!
راستی یک سوال::

من با تولکیت ویندوزمو اکتیو کردم. میخام بدونم الان باید ویندوز خاموش باشه که یهو از حالت اکتیو در نیاد؟؟؟ یا میشه روشن گذاشت؟؟

DLord
Monday 17 February 2014, 07:39 PM
درسته که 8.1 از لحاظ UI و بعضی دیگر امکانات بهتر شده است ولی محدودیتهای ایجاد شده برای CPU هایی که میتوانند این ورژن را اجرا کنند واقعا مسخره است. به همین دلیل رای من منفی است. :thumbsdown:

sarmaie
Tuesday 18 February 2014, 12:06 AM
نه میشه تغییر داد،تو سرچ استارتش "back grand" بزنید میاره و میتونین تم رو تغییر بدین

esi729
Saturday 22 March 2014, 12:32 PM
خیر

درسته که سرعتش خیلی بالا اومده و آپشن های خیلی خوبی داره ولی مشکل نرم افزاری داره. باید به روز ترین برنامه هارو نصب کنیم روش. مثلا من که سیستمم core i5 و 4 گیگابایت رم با 2 گرافیک هستش و وقتی این ویندوزو نصب میکنم همه چیز خوبه. ولی وقتی میخوام یه برنامه 3دی مکس 2012 یا 2013 نصب کنم ارور میده. فریم ورک هم نصب میکنم باز هم ارور میده. تنها ورژن 2014 قابل نصب هستش که باز این ورژن برای سیستم من سنگین هستش. در کل برای نرم افزاری اول 7 بعد 8. ویندوز 8.1 اصلا.

zarei2014
Sunday 6 April 2014, 11:22 PM
نه.. واسه من میره تو دسکتاپ... مسلما 8.1 بهتره

zarei2014
Sunday 6 April 2014, 11:29 PM
سلام دوستان... وقتتون بخیر

من چند وقت پیش یه ویندوز 8.1 خریدم ولی اصلا راضی کننده نبود خیلی دست کاری شده بود...

میخواستم بدونم کدوم یکی از این نسخه ها که تو سایت قرار داده شده بهتره ؟

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] ( تو این لینک سایت گفته شده که جدید ترین نسخه هست)

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] ( اما ظاهر این لینک پیشنهاد ویژه پی سی دانلود )

با تشکر :)

bahador_72
Sunday 6 April 2014, 11:41 PM
2.نه

اکتر جاها دسترسی های ویندوز 8 بهتره مثل قسمت وایرلس و بلوتوث

در کل من از 8 راضی ترم
( نظره کاملا آماتوری)

mohsen7471
Sunday 6 April 2014, 11:51 PM
سلام
این نسخه رو دان کن چون اخرین ابدیت ها رو داره
داش من کد ها رو داخل کد باکس بزار (دکمه # برای قرار دادن کد هست)

zarei2014
Sunday 6 April 2014, 11:56 PM

ممنون. رو چشم
زیاد انجمن نمیام که :دی

smh_13_bal
Wednesday 9 April 2014, 05:43 PM
ضمنا اینکه اکتیویشنش به صورت دائمی انجام میشه و تو ماکروسافت ثبت میشه،یه قابلیت عالیه!
دیگه نگران ازبین رفتن اکتیویشن با آپدیت یامواردی مثل این نیستی!!!![/QUOTE]

دوستم سلام. میشه در این مورد کمی بیشتر توضیح بدین؟ با هر نوع برنامه‌ی activator که اکتیو بشه باز به همین شکل هستش؟

hamidium
Saturday 26 April 2014, 08:10 PM
1 - be dalile sohulat dar kar kardan ba windows

darkworld
Sunday 27 April 2014, 06:37 PM
من متوجه نشدم چرا 8.1 از سایت حذف شده؟ من دانلودش کردم و حالا می بینم نوشته به علامت مشکلات فراوان. یعنی چی نصب نکنیم بهتره؟

hooramin
Sunday 27 April 2014, 10:44 PM
از لحاظ فنی به جز مقدار کمی مصرف منابع سیستم ، تغییری بین 8 و 8.1 نبوده
بیشتر تغییرات انجام شده در 8.1 روی ظاهر ویندوز و اپلیکیشن های اختصاصی برای خود ویندوز بوده که از حال و هوای ویندوز 7 به طور کامل خارج بشه.
در واقع مایکروسافت کمی شتابزده برای رونمایی از ویندوز 8 عمل کرد که این شتاب منجر به ارائه نسخه 8.1 شد و با این کار عمر یکی از پر زحمت ترین ویندوز های خودش ( Windows 8 ) رو کم کرد !

mehdis1987
Sunday 27 April 2014, 11:20 PM
الان یک ساله دارم از ویندوز 8 استفاده می کنم و خیلی راحتم و گزینه " بله" رو انتخاب می کنم. چون سرعتش خوبه. اجرای برنامه های سنگین رو بهتر انجام میده. گرافیکش خوبه. دسترسی های راحتی برای برنامه ها و فایلها داره که تو ویندوز های قبلی ضعیف بودن ولی تو 8 واقعا کارشون بیسته. در کل سیستم عامل خوبیه و تنها مشکلی که دارم اینه که Admin رو فعال کردم خودم و حوصله برگرندوندن بحالت قبل رو ندارم. بخاطر همین برا نصب بعضی از نرم افزارها حتما موقع نصب رو فایل باید راست کلیک کنم و گزینه Run As Admin... رو بزنم فقط همین.:o:cool:

nima1024
Monday 28 April 2014, 12:39 AM

سلام
اگر هنوز نصب نکردید بهتر هست نصب نکنید و از نسخه‌های جایگرین استفاده کنید تا مشکلات آن نسخه به طور اساسی حل شود.

موفق باشید.

darkworld
Monday 28 April 2014, 10:07 PM

این نسخه چطور نیما جان؟ این هم مشکل داره؟

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

nima1024
Tuesday 29 April 2014, 01:15 AM

خیر، این نسخه رسمی Microsoft یا MSDN است.

Maziarrr
Saturday 10 May 2014, 06:13 PM

این نسخه هم پری‌اکتیو هست؟
اکتیو کردنش دائمیه. نمی‌پره؟!
:confused:

nima1024
Sunday 11 May 2014, 12:18 AM

بنده عرض کردم، نسخه رسمی Microsoft است و خوب طبیعتاً فعال شده نیست و باید با ابزار KMS فعال سازی شود.
به آسانی می‌توانید آن را کاملاً قانونی و دائمی فعال کنید.

abator
Sunday 11 May 2014, 08:50 AM
سلام دوستان لطفا لینک جدیدترین ویندوز 8.1 برای 32و 64 بیت قرار بدید مستقیم برم دانلود کنم دیگه قاطی کردم کدوم جدیده:(452):
البته من اولین نسخه که قرار داده شد دانلود کردم هیچ مشکلی هم نداشتم حالا نمیدونم این مشکلات فراوان دقیقا چیه:(500):
ولی یکی از مزایای 8.1 دسترسی به فایل های دانلودی با برنامه های دانلودره قبلا نمیشد از طریق برنامه ها دسترسی داشت باید به درایوها انتقال میدادیم که الان با this pc عالی شده

waffen_Ss
Saturday 24 May 2014, 10:54 PM
درود

از مدیران عزیز، خواهشمند هستم پاسخ برنده را بدهند، به تازگی پستی تو صفحه اول سایت P30download قرار گرفته مربوط هستش به ویندوز 8.1 که نوشته شده همراه با جدیدترین بروزرسانی

>>> میخوام ببینم ایا این ویندوز 8.1 جدیدی که صفحه اول به تازگی قرار گرفته همراه هستش با Update 1 که ارائه شده یا نه ؟

>>>> مثلا دکمه Power تو محیط مترو هستش مربوط هستش به Update 1 که در نسخه های قبل نبود ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

nima1024
Saturday 24 May 2014, 11:29 PM

سلام
البته که بله، وقتی ذکر شده که تمامی آپدیت‌ها درونش هست یعنی Update 1 هم حضور دارد، اصلاً اگر Update 1 نصب نباشد مایکروسافت به شما اجازه نمی‌دهد تا ویندوز خود را آپدیت کنید، تا زمانی که Update 1 نصب شود.

amin3897
Wednesday 18 June 2014, 01:09 AM
با سلام
فرق بین ویندوز 8.1 نسخه pro با pro vl چیه و کدوم بهتره و کامل تر است:confused:

mansury
Wednesday 16 July 2014, 12:02 PM
سلام
من هم ازش خیلی راضیم
واقعا عالیه
من که به هیچ وجه دست از سر 7 ور نمیداشتم الان عاشقشم
هم پویایی نرم افزار خیلی بهتر شده
هم سبک ترو سریع تره
در کل عالیه
:D;):gathering::fart::innuendo:

PeeJay
Wednesday 13 August 2014, 01:34 PM
با سلام . نظر من بله هست چون 1- وقتی ویندوز بعد از نصب تمام برنامه ها میاد بالا 1.560 گیگ از رم بر میداره که وین7 2.2 بر میداشت 2- همینطور از رم کارت گرافیک فقط 10مگ بر میداره که این خارق العادست با اینکه گرافیکه اینترفیس زیباتر شده که در وین7 120مگ بود. خوب همین دوتا باعث میشه سرعت کلی بسیار بالا بره که دیگه در مورد بالا اومدن ویندوز و اجرای برنامه ها همه میدونن . همینطور دسترسی به اکثر تنظیمات و اطلاعات سیستم خیلی بهتر شده . در واقع کاربر های معمولی اصلا شک کنید و حتما move کنید . (البطه 64bit )( ببخيشد من بيشتر در مورد ٨ و ٧ صحبت كردم خوب واضحه كه ٨.١ كاملتر شده خيلي چيزا رو كه قبلا نمشد عوض كرد حالا ميشه و اينكه كلا خيلي از برنامه ها اجرا نميشد)

اما با عرض پوزش مشکلاتی در ورژن جدید که در سایت گذاشته شده وجود داره که هرچی گشتم محل درست برای طرح این مسئله رو پیدا نکردم ولی چون دیدم اینجا راجع بهش صحبت شده .
خوب اون داستانه send&recive الکی که در ورژن قبلی باید دستی درستش می کردیم برطرف شده و ورژن های مختلف که تو ایران کسی استفاده نمیکنه حذف شده که اینها عالی هست .
ولی این ورژن بیشتر از 2 هفته درست کار نمیکنه و شروع به خراب شدن میکنه ، یعنی برنامه ها یکی پس از دیگری یا بالا نمیاد یا تا حدی اجرا میشه و بعد not responding میشه یا کلا هنگ میکنه که باید end task کنی .
یه مشکلی اوایله اومدنه وین7 وجود داشت که بعد از سرویس پک 1 حل شد ، اینکه windows photo viewer مشکل داشت و سرعتش پایین بود که در ورژن 8.1 قبلی نبود ولی تو این ورژن هست .
من همه راههایی که به ذهنم میرسید رو امتحان کردم ولی فایده نداشت . الان دفعه سوم هست که داره خراب میشه .
اول اینکه تو ورژن قبلی وقتی یه سری آپدیتها انجام میشد ویندوز خراب میشد . در نتیجه تو این ورژن یک دفعه بدون آپدیت و یک دفعه با آپدیت رفتم جلو ولی بی فایده.(منظورم 4تا آپدیت که بعد از نصب میاد)
دوم اینکه همه برنامه های خراب رو کامل پاک و دوباره نصب کردم .
خوب اینجور مشکلات معمولا به خاطر خوده ویندوزه پس یه بارهم system rapair و system restore انجام دادم البطه خارج از ویندوز . ولی بی فایده بود .
حتی تمام C++ ها و حتی M .net framework ها و حتی درایورها هم کاملا پاک و دوباره نصب شد ولی بازم همونه .
اینم بگم که مشخصات سیسم کاملا حرفه ایی هست چون کاره مکس و فتوشاپ و انیمیت انجام میدم و اینکه همه برنامه ها 2014 به بالا هست .
خوب خیلی حرف زدم از مدیران عزیز خیلی ممنون میشم کمک کنن چون هر دفعه کلی زمان میبره که سیستم آماده کار بشه ، اگر چیزی به ذهنتون میرسه که انجام ندادم بگین که امتحان کنم .

منظور از ورژن جدید لینکه زیره:

nima1024
Wednesday 13 August 2014, 03:29 PM

سلام
ممنون از نظر شما.
ولی لازم به ذکر هست که خراب شدن یا مشکل پیدا کردن ویندوز پس از دو هفته استفاده، ارتباطی با ویندوز ارائه شده ندارد و این کاملاً به نحوه‌ استفاده شما از ویندوز بستگی دارد.
چون اگر هم ویندوز مشکلی داشت باید همان پس از نصب خود را نشان میداد؛ ضمن این که ویندوز کوچکترین دستکاری ندارد و سعی شده به همان شکل رسمی Microsoft ارائه شود که این امر خود باعث کمتر شدن مشکلات احتمالی و هم باعث بالا رفتن درجه اعتماد کاربران و اصالت بسته قرار داده شده می‌شود.

علی ایحال نسخه August در مراحل پایانی هست که در این ویندوز سعی شده مشکلات قبلی نیز بهبود پیدا کنند و همچنین تست‌های بیشتری روی این نسخه انجام شود به اضافه این که احتمالاً این نسخه Update 2 باشد که دانلود کردن آن حتماً پیشنهاد می‌شود.

موفق باشید.

farzadix
Thursday 18 September 2014, 08:21 PM
سلام دوستان
لپتاب من dell سری inspiron 5110 هستش ... من ویندوز 8 رو که نصب کردم ،خیلی اذیتم کرد،همه چیز درست کار میکرد ولی وقتی شارژر رو وصل میکردم کلا فریز میشد و باید ریستارتش میکردم ،اکثر نسخه های 8 رو امتحان کردم ولی مشکل حل نشد و ویندوز 8 رو بیخیال شدم، ظاهرا اکثر لپتابهای دل همین مشکل رو داشتن .
سوالم اینه که آیا دوستان مشکل مشابهی داشتن ؟ و آیا با نصب 8.1 مشکل حل شده یا نه ؟

با تشکر از دوستان

SEdLY
Tuesday 4 November 2014, 05:38 AM
سلام
دوستان من این ورژن [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
رو دانلود کردم که کلا حجمش زیر 4 گیگ بود واسه دانلود، اما وقتی آنزیپش کردم حجم فایل های ایمیج نسخه 64 بیتی 26.9 گیگ هستش ، حالا من برای استفاده باید از 7 تا DVD استفاده کنم ؟
در صورتی که تو توضیحات پستش نوشته بود هر دو نسخه 32 و 64 بیتی روی یه DVD 4.7 رایت میشه
کسانی که این نسخه رو نصب کردن میشه راهنمایی کنن ؟؟؟
پیشاپیش ممنونم..

SEdLY
Tuesday 4 November 2014, 06:55 AM
ببخشید من لینک رو اشتباه فرستادم، لینکی که ازش دانلود کردم اینه :

nima1024
Wednesday 5 November 2014, 01:23 AM
سلام
خوب مشخص هست، هر نسخه به تنهایی روی یک dvd نصب می‌شود، اگر می‌خواهید همه نسخه‌ها را داخل یک dvd داشته باشید، باید نسخه aio را دانلود کنید.
که البته نسخه aio هم داخل یک dvd معمولی جا نمی‌شود ولی برای رایت داخل یک dvd 9 بسیار مناسب است.

greensoldi
Monday 17 November 2014, 04:16 PM
با سلام
ببخشید این نسخه ای ([Only registered and activated users can see links])رو که قرار دادین من نسخه ماه پیشش رو برای یه بنده خدایی نصب کردم خیلی کند بود میشه خواهش کنم جناب نیما و مورفی زحمت بکشن یه نسخه قرار بدن که نت فریم ورکش فعال نشده باشه!
خودتون ویندوز رو بر روی چند سیستم تست کردید؟
چطور تست رو انجام میدید؟مشخصات سیستم تست شده چیه؟

nima1024
Monday 17 November 2014, 08:44 PM

سلام
منظورتون از این که کند بود چی هست؟ دقیقاً در چه مرحله‌ای به مشکل برخوردید؟ بیشتر توضیح دهید.
تمام نسخه‌های ویندوزهای قرار داده شده بر روی چندین سیستم هم 32 و هم 64 بیتی تست و به خوبی نصب شده‌اند.

اتفاقاً عجیب است که می‌فرمایید Dot Net Framework فعال نباشد! اکثر کاربران درخواست دارند تا این قابلیت به طور پیش فرض فعال باشد.

اگر باز تمایل دارید، نسخه اصلی Microsoft را از لینک‌های زیر دانلود کنید.

موفق باشید.

greensoldi
Monday 17 November 2014, 10:23 PM

کامل نصب میشه ولی نصبت به همون نسخه اصلی که لینک دادین کندتر هستش.
دات نت فریم ورک که فعال کردنش کار نداره یه دستور ساده در cmd :)
خوب اگه ویندوزی که شما ریلیز میکنی بدون دستکاری باشه و فقط با اپدیت ها یکپارچه شده باشه خیلی برای سایت تبلیغ میشه.
چون همه دنبال نسخه بدون دستکاری هستن.

greensoldi
Monday 17 November 2014, 11:34 PM
درصد استفاده از پردازنده در حالت بیکاری 26% هست و میزان استفاده از هارد دیسک نیز به 90% میرسه البته سیستم قدیمیه ولی این میزان درصد واقعا جای تعجب داره چون ویندوز قبلیش که 7 بود میزان استفاده از پردازنده در حالت بیکاری 2% و هارد 15% بود:(500):

nima1024
Tuesday 18 November 2014, 07:43 PM

خوب دوست عزیز، کاملاً طبیعی هست که کندتر نصب می‌شود، می‌دانید حجم آپدیت‌های منتشر شده تا الان همگی چقدر هستند؟
حداقل 77 آپدیت در هنگام نصب ویندوز باید نصب شوند و حجمی حدود 1.5 تا 2 گیگابایت دارند و کاملاً طبیعی هست که سرعت نصب ویندوز کمی کاهش یابد.
کاملاً تضمین می‌کنیم که ویندوز قرار داده شده کوچکترین دستکاری ندارد و فقط و فقط تمامی آپدیت‌های منتشر شده تا الان در ویندوز اصلی ادغام شده‌اند به اضافه فعال سازی تمامی Component های قابلیت Net Framework 3.5 و تمامی آپدیت‌ها آن.
البته این طولانی بودن که عرض کردم نباید آنقدر زیاد باشد، بفرمایید حدوداً چند دقیقه اختلاف در زمان نصب وجود دارد؟

موفق باشید.

greensoldi
Wednesday 19 November 2014, 06:54 AM
با سلام
همین دیشب دومین اپدیت بزرگ ویندوز 8.1 ریلیز شد و بیلد ویندوز به 17415 تغییر پیدا کرد.
Kb3000850 با حجم 724 مگابایت لطفا شما هم نسخه جدید رو یکپارچه و بدون دستکاری و تمیز ریلیز بفرمایید.
تشکر از شما

call duty
Wednesday 19 November 2014, 08:55 PM
خیر-
چون خیلی تحول زیادی نسبت به وین سون نشده درسته رابط کاربری و اینترفیس و ... تغییر کرده ولی من خوشم نمیاد و منتظر وین 10 هستم

SEdLY
Saturday 22 November 2014, 02:37 PM
آقا نیما این نسخه رو که من دان کردم و 8 قسمتی هست و تمامه قسمت ها با یک اسم نام گذاری شده، منظور شما از انتخاب نسخه مورد نظر و رایت اون رویه یک دی وی دی چیه ؟
کاش شرایطی بود با هم چت میکردیم ازتون راهنمایی میگرفتم..

SEdLY
Monday 24 November 2014, 04:18 PM
آقا کسی هست راهنمایی کنه من آخرین نسخه ویندوز 8.1 رو دانلود کردم،
که حجمش زیر 4 گیگ بود، اما بعده آنزیپ کردن فایل ها مجموعا نزدیک 30 گیگ شدن، حالا من 8 تا فولدر دارم که حجم هر کدوم 4گیگ هستش و در همه اونها یک فایل با یک اسم : (MW.8.1.Enterprise.x64.Oct.2014) نام گذاری شدن، حالا وقتی که این فایل های Image رو میخوایم رایت کنیم یا روی فلش بزاریمش هر کدومش بصورت جداگانه روی فلش و DVD ریخته میشه یعنی به صورت ادامه فایل Image هم روی همدیگه سوار نمیشن!!!
حالا من میخوام بدونم هر کدوم از این 8 فایل یک نسخه از ویندوز 8.1 هستش ؟
اگه اینجوریه همش با یک اسم ذخیره شده، چطوری میشه فهمید چی به چیه ؟
من یک ماهه این وین رو دان کردم و بدونه استفاده مونده، خواهش میکنم راهنماییی کنید سریع، یه جواب کوتاه و گنگ هم کمکی نمیکه، امیدوارم مشکلمو واضح بیان کرده باشم...
اگه این چیزی که گفتم کلا اشتباه هستش، لطفا یه دوست توضیح بده..
من خیلی وقته منتظر جواب هستم...

asm2620
Sunday 25 January 2015, 06:07 PM
بله
راستش من وقتی 8 رو با 8.1 مقایسه میکنم سرتاپا تفاوت داره.مثلا دکمۀ استارت و...
بنظر من برای برنامه نویسا مناسب نیست چون ابزارها و IDE ها و کامپایلر هایی هستند که رو این ویندوزا کار نمی کنن مثل Turbo C++ , Turboo pascal , Install Sheild Express 2000, Multimedia Builder 4.9.8 و ...

sh4hr4m59
Saturday 14 February 2015, 07:46 PM
با سلام و عرض خسته نباشید
دوستان من این ویندوز رو نصب کردم [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] با این نام MW.8.1.ProWMC.x86.Jan.2015_p30download.com.part1

از نظر من هیچ مشکلی نداره بهجز یک
اونم اینه که وقتی کامپیوتر خاموشه و روشن میکنم بالا نمیاد و بعد از بوت شدن نمایشگر موس
وسط مانیتور قرار میگیره و صفحه کاملا سیاه است و بالا نمیاد همون موقع که ریستارت میکنم مثل برق بالا میاد
نمی دونم مشکلش چیه. البطه دسکاریش هم زیاد کردم دیشب هم ابدیت کردم حدود 80 مگ بود از اون بابت هممشکل نداره
البطه من فقط خود ویندوز رو ابدیت میکنم
با تشکر اگه از دوستان راهکاری بلدی ممنون میشم من رو بی نصیب نزارن

jorfi
Friday 27 February 2015, 08:57 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز آیا راهی هست که بدون تعویض ویندوز آن را آپدیت کرد . از آنجایی که ویندوزها همگی کرک شده هستند وقتی از آپدیت اتوماتیک ویندوز استفاده میکنیم بدلیل اصلی نبودن ویندوز آپدیت نادرست از سمت مایکروسافت ارسال می گردد که در بیشتر مواقع با کند شدن سیستم مواجه می شوم . کاش سایت پی سی دانلود همراه با ارائه ویندوزها آپدیت جداگانه را بصورت آفلاین قرار میداد تا مجبور نباشیم هر بار کل ویندوز را دانلود و سپس از اول نصب کنیم
در آخر از دوستان عذرخواهی میکنم شاید مطرح کردن این بحث در این پست درست نبود اما واقعا نمیدونستم کجا آنرا مطرح کنم
با تشکر از دوستان :)

skyline360
Friday 27 February 2015, 10:58 PM

اره آقا هستش. نرم افزارهایی هست که بدون خود ویندوز آپدیت ها رو دانلود و نصب میکنن. تو گوگل بنویس نرم افزار دانلود آپدیتهای ویندوز همه چی میاد دستت.

nima1024
Saturday 28 February 2015, 01:35 AM

سلام
گفته‌های شما کاملاً ناصحیح است.

ویندوز حتی در صورت فعال نبودن آپدیت‌ها را در مایکروسافت دریافت می‌کند و چیزی تحت عنوان آپدیت‌های نادرست وجود ندارد و ویندوز به خوبی آپدیت شده و مانع کند شدن ویندوز نمی‌شود.

با خیال راحت ویندوز خود را از قسمت Windows Updates آپدیت کنید، هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

موفق باشید.

Pejiiii
Monday 2 March 2015, 12:44 AM

اون آپدیت ها سیستم شما رو کند نمیکنند، شما بعد از انجام آپدیت و یا نصب نرم افزارهای حجیم/جدید، حتماً درایو C رو Optimize/Defrag بکنید، همه چی حل میشه.

blacksound
Tuesday 21 April 2015, 03:36 PM
دوستان من قبلا نسخه پرو رو نصب کرده بودم اما موقعی که میخواستم سیستم رو خاموش کنم مانیتور خاموش میشد اما سیستم همچنان روشن بود و فن ها همچنان داشت میچرخید!!!!

یا موقعی که میخواستم رستارت کنم سی چهل دقیقه طول میکشید رستارت شه بعضی وقتها هم اصلا رستارت نمیشد

سرچ کردم تو سایتها یه کد بود واسه shut downوrestart باید اونو تو نوت پد کپی میکردی و با فرمت batذخیره میکردی موقع رستارت یا خاموش کردن رو اون فایل ها میزدی تا خاموش شه. ولی من نمیخوام اینطوری بشه میخواد از طریق خود ویندوز خاموش یا رستارت کنم.

یا وقتی مثلا با مدیا پلیر خود ویندوز اهنگ گوش میدادم هی مدیا پلیر هنگ میکرد. یا پنجره کانکت شدن به اینترت خیلی طول میکشید تا ظاهر بشه که روش بزنی تا به اینترنت کانکت شی بنظرتون مشکل از چیه؟

شنیدم ویندوز8.1بیشتر با مادربردای ایسوس مشکل دارن مادربردم Asus H87M-E

سرچ کنید تو گوگل خاموش نشدن ویندوز8.1 مطالب زیادی میاره.

تو سون هیچ یک از این مشکلارو ندارم در عرض 20ثانیه سیستم خاموش یا رستارت میشه ویندوز 8.1 رو دوس دارم اما بخاطر این مشکلاتش دلمو زد.الان سون استفاده میکنم

Chorkhuf
Friday 2 September 2016, 11:07 AM
بله.
ویندوز هرچی ورژن جدید میده بهتر از ورژن قدیمی

:yes:

elica-nice
Saturday 3 September 2016, 10:08 PM
5 ترفندی که طی کا کردن با ویندوز 8 فهمیدم :

از ظاهر متفاوت آن جا نخورید
به دنبال استار منو نباشید
دانستن کلیدهای میانبر الزامی است
سرعت در کارکردن با ایم ویندوز دوچندان می شود
نیازی به صرف هزینه برای خرید نرم افزار امنیتی نیست

ɖǟʀӄ ֆȶǟʀ
Sunday 4 September 2016, 12:07 AM
بله
مطمئنا که بهتره چون هم آیکون استارت به اون اضافه شده وهم آیتم های جدی به اون اضافه شده در ضمن توی مای کامپیوتر هم تغییری انجام شده

hector3699
Tuesday 17 January 2017, 11:47 AM
بله.
از لحاظ سرعت و امنیت به نظر من خیلی بهبود پیدا کرده

karim1989
Friday 1 June 2018, 11:30 AM
من 8 رو نداشتم
ولی 8.1 رو که داشتم خیلی اذیت کن و بد بود راضی نبودم
نمیدونم حالا 8 از این بهتره یا نه !