PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Photoshop CC One-on-One: Intermediate Excercise Files

lord40
Thursday 6 February 2014, 09:59 PM
سلام دوستان. من همه دوره های آموزشی photoshop cc رو از سایت دانلود کردم . در کنار فیلم آموزشی برای هر سطح، فایل های تمرین هم وجود داره اما برای سطح intermediate این فایلها قرار داده نشده. لطفا اضافه بشه. مرسی :)

kabeyeshgh
Friday 21 February 2014, 03:52 PM
سلام منم همشو دانلود کردم اما فیلم های آموزشی بدرد نمیخوره وتکراریه مثل فتواشپ سی اس 6 هست اما مشکل فقط کرک کردنشه که مسئولان پی سی دانلود پیگیر نیستند هر چی پیغام میدم

nima1024
Sunday 23 February 2014, 10:58 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با سلام
عذر ما را بابت تاخیر در پاسخ گویی پذیرا باشید.
مورد گزارشی شما بررسی گردید و حق با شماست و فایل‌های تمرین مربوطه قرار داده نشده بودند.
طی چند روزه آینده این مورد تصحیح و فایل‌های تمرین این سری نیز به پست همان مطلب افزوده خواهد شد.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با سلام
بابت عدم پیگیری از شما پوزش می‌خواهیم.
کرک فتوشاپ بررسی گردید و کرک سالم و جدید به همراه راهنمای کامل نصب، آپدیت و کرک بر روی سایت قرار گرفت.

با تشکر
مدیریت سایت