PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش های Trainsignal , CBT

dramirali0
Wednesday 26 February 2014, 10:51 PM
با سلام

قبل اینکه بخوام درخواست خودم رو بگم یه نگاهی که به پست ها و درخواست های دوستان کردم زیادیشون جواب نگرفتن و درخواستشون پاسخ نگرفته !

و باید بگم با وجود عملکرد بسیار خوبی که پی سی دانلود در همه ی زمینه های دیگه داشته در این زمینه ضعیف عمل کرده !

حالا در خواست من !

یه فایل تورنت هستش که تمام آموزش ها رو داره ولی سرعت خیلی پایینه ( دایرکت از پی سی 250 دان میکنم با تورنت به 20 هم نمیرسه داغونه داغون ! )

فایل تورنت رو آپ میکنم ! بزرگواری کنید و اون ها رو سایت قرار بدین تا دایرکت دانلود کنیم !
5670

mAmluX
Thursday 27 February 2014, 10:11 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

جهت انجام درخواست کاربران به چند نکته توجه داشته باشید.

1- درخواست باید به گونه ای باشد که مورد درخواستی، نیاز گروهی از کاربران باشد و نه فقط یک شخص.
2- مورد درخواستی با شرایط و امکانات و برنامه ریزی سایت متناسب باشد.

به عنوان مثال شما یک فایل تورنت 34 گیگابایتی درخواست کردید و انتظار دارید این فایل سریعاً دانلود و در اختیار شما قرار گیرد و اگر این کار صورت نگیرد
اینطور قضاوت میکنید که ما ضعیف عمل می کنیم!

در صورتی که ما طبق روال کاری این حجم آموز را به صورت یک جا نمی توانیم قرار دهیم چون از طرف دیگر کاربرانی که سرعت کمی دارند آموزش ها را به صورت تک تک می خواهند
بنابراین آموزش ها را باید به صورت جداگانه و بتدریج روی سایت قرار دهیم

dramirali0
Thursday 27 February 2014, 05:02 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

این فایل تورنت مربوط به شبکه است که به نظر من طرفدار های خیلی زیادی داره و روز به روز هم داره بیشتر و بیشتر میشه و نه تنها کاربران سایت بلکه از بیرون هم به خاطر همین فایل ها که اگه به صورت جامع باشه همه تو این سایت عضو می شوند ! و مخاطبان زیادی داره !

و فایل هم یکجا نیست بلکه دارای سرفصل های جداگانه و تک تکیه (طوری که شما می توانید جداگانه برای دانلود قرار بدین تا کاربران با سرعت پایین هم بتوانند بگیرند )! و شما هم در قسمت دانلود سایت یه سری از فایل ها رو گذاشتین ولی کامل و جامع نیست !

ولی با این شرایط هم در صف اول برترین سایت ها برای دانلود هستین و این از ارزش شما چیزی رو کم نمیکنه !
تشکر !
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

melisaa
Wednesday 5 March 2014, 11:35 PM
با سلام
امکانش هست آموزش نرم افزار GNS3 و همچنین سری آموزش Cisco design را رو سایت قرار دهید.؟
با تشکر از زحمات شما