PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت برای خرید گوشی

reihane*
Wednesday 23 April 2014, 12:03 PM
سلام من میخوام یه گوشی خوب بخرم میخوام بهترین باشه خیلی ها بهم iphon 5s رو پیشنهاد دادن اما خودم دوسش ندارم بیشتر نظرم روی nokia lumia 1520 و xperia z2 هست که z2 هنوز نیومده اما تا تابستون که من میخوام بخرم میاد. مادرم xperia z و پدرم xperia z1 داره دوربین z 13 و z1 20 اما من تفاوت زیادی بینشون نمیبینم یعنی فکر میکنم پیکسل هایی که سونی میگه اونقدر واقعی نیست.....از طرفی از یکسری شنیدم که وینفون نگیرم چون برنامه هاش کمه و اندروید بگیرم....و یکسری دیگه هم گفتن که اندروید هنگ میکنه و حجم برنامه هاش در مقایسه با وینفون بالاست در حالی که گرافیگ وینفون بهتره
من واقعا گیج شدم لطفا بدون تعصب نسبت به وینفون یا اندروید راهنماییم کنید...دوست ندارم حالا که میخوام حدود 2 تا 3 میلیون بودجه بذارم بعد پشیمون شم.خیلی ممنون:hope:

ataeefar
Wednesday 23 April 2014, 02:44 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام

می تونم علت دوست نداشتن تون رو از آیفون بدونم ؟

از ظاهرش خوش تون نمیاد یا چیز دیگری است ؟

bp1987
Wednesday 23 April 2014, 03:08 PM
با تشکر از جناب عطایی

در مورد وینفون باید بگم که اپلیکیشن هست ولی اکثر پولی هستن و ی مشکل بزرگ که دارن اکثرشون آپدیت نمیش وگر نه خود گوشی مد نظر شما از همه لحاظ عالیه ....
در مورد آندورید این رو بگم که در نسخه 4 به بعد چیزی به اسم هنگ وجود نداره و اگر کسی این حرف رو زده از سر بی اطلاعی بوده . ..
الان هم توی بازار گوشی های خوب زیاد هستن که شما باید از روی تعصب بهشون نگاه نکنید وگرنه آیفون اگر گوشی خوبی نبود اصلا تولید نمی شد و کسی هم نمی خرید.

اینا رو هم مد نظرتو باشه

LG G2 - Samsung Galaxy note 3 - nokia 1520 - HTC M8 - و ......

reihane*
Sunday 27 April 2014, 12:04 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بله ظاهرش رو دوس ندارم وگرنه که گوشیه فوق العاده ایه.البته خیلیا دوس دارن سلیقه من اینه:w00t:

کی گفته آپدیت نمیشن:(313):
من نمیگم آیفون گوشیه بدیه میگم من دوسش ندارم....اینایی هم که گفتین در نظر داشتم کم کم حذف شدن مونده همون دوتا که گفتم :huh:
مرسی از کمکتون

mehdis1987
Sunday 27 April 2014, 11:01 PM
من اصلا آیفون پیشنهاد نمی کنم. چون محدودیت نصب برنامه دارید اونم در حد لالیگا
پیشنهادم
xperia z2 چون هم ظاهری خوبی داره و هم بقول دوستام با کلاسه
بازم نظر خودتون

DangerousS
Sunday 27 April 2014, 11:10 PM
سلام
ببینید پیشنهاد من به شما z2 هست ... هم ظاهرش عالیه و هم سیستمش خوبه ... ببینید ویندوز فون کمتر کسایی هستن که استفاده میکنن برنامه هاشم بسیار کمتر اندرویدن ... اندروید اصلا هنگ نمیکنه(اگر سیستمش بالا باشه که z2 هست ) اما اگر هم هنگ کرد راه های بسیار زیادی هست برای ریستارت کردن اون ...
پیشنهاد من به شما Z2 هست .... اینم بگم که z2 فیلم برداریش با کیفیت 4K هست و یعنی 4 برابر HD ... من بهتون گفتم حالا هرطور راحتید... :o

hooramin
Sunday 27 April 2014, 11:33 PM
Appleاز نظر کیفیت ساخت حرف اول رو میزنه چون یک سیستم عامله و یک سخت افزار و تمام! (البته از نظر برنامه نویسی خیلی هم هنر نیست :rolleyes: )
اما چون در کشوری تولید شده که به شدت قانون کپی رایت رعایت میشه ، برای کارهای روز مره ما ایرانی ها که با کپی رایت میونه خوبی نداریم زیاد مناسب نیست ! (مثل بلوتوث و روش های اتصال ... )

بابت شکی که بین وینفون و اندروید هم دارید .
نوکیا شرکتی که بود که بعد از ساخته شدن اندروید و استقبال بالای مردم از این سیستم عامل اعلام کرد من روزی اندروید رو به زانو در میارم؛ و متاسفانه الان میبینیم که خودش به زانو در اومده و اخرین گوشی تولیدیش رو با سیستم اندروید تولید میکنه (سری X )

مایکروسافت به دلیل سابقه ای که نسبت به اندروید داره غرور داره و این غرور بهش اجازه نمیده که امکانات اندروید رو ایده برداری کنه در نتیجه در برابر گوگل نمیشه گفت که مشتری مدار خوبیه!

گوگل هم که قطعاً معرف حضورتون هست و مشتری مداریش در تمام زمینه های کاریش حرف اولو در جهان میزنه ؛

بهترین گوشی شرکت هایی که بر سر کیفیت رقابت میکنند و ارزش خرید دارند :

LG G2 , HTC ONE M8 , Sony X2 , Samsung S5 , ASUS PadFone Infinity

اما اینکه کدوم برند داره اندروید بهتری تولید میکنه من فقط یک جمله میگم

وقتی که شما قصد خرید یک گوشی به این حد گرون قیمت رو داری مطمئن باش هر گوشی ای که بخری بد نخواهد بود!

دلیلش هم تمرکز شرکتهای تولید کننده روی گرون ترین گوشیهاشونه . ممکنه هرکدوم یه نقص کوچیکی داشته باشن اما به هیچ وجه بد نیستن
پس هر چی که بخری از خریدت راضی خواهی بود .

reihane*
Monday 28 April 2014, 10:48 AM
خیلی ممنونم از همتون

نسبت به بقیه پیشنهادتون قبلا فکر کردم یعنی همه اینا تو نظرم بود و کم کم رد شد موند z2 , lumia1520 راستش چون هم z هم z1 تو خونه هست یه جورایی واسم تکراری شده چون z2 هم خیلی خیلی از نظر منو و خیلی چیز های دیگه شبیه z1 هست وفقط کمی فرق میکنه دوس داشتم یه چیز متفاوت تر بگیرم اما شک درباره وینفون راهمو بست ... s5 هم البته خوبه.......نمیدونم:(452)::frown:

اینکه میگید نوکیا با تولید سری X که سیستم عاملش اندروید هست در مقابل اندروید به زانو در اومده رو اصلا قبول ندارم چون اول اینکه بعد از اینها باز هم مدل های جدیدی از lumia مثل lumia635 lumia630 lumia 930 رو تولید کرده...به نظر من نوکیا با ساخت سری X خواسته همه ی سلیقه هارو در بر بگیره

DangerousS
Monday 28 April 2014, 08:29 PM
من بهتون پیشنهاد میکنم اصلا فکر S5 رو نکنید.... کیفیت ساخت واقعا بدی داره.... اگر Z2 نمیخواین میتونید HTC One M8 رو ببینید اونم واقعا فوق العادست .... از ویندوز فون در بیاین از نظر من که... مطمئنا بعدا ازش خسته میشید ..

gavad700
Monday 28 April 2014, 09:19 PM
لطفا به htc هم فکر کنید !
لازم به ذکره خودم sony دارم ...

reihane*
Wednesday 30 April 2014, 05:58 PM
HTC One M8 کیفیت دوربینش به عنوان یه پرچمدار واقعا کمه!

DangerousS
Wednesday 30 April 2014, 07:30 PM
عزیز شما هم هنوز نمیدونید که مگاپیکسل تاثیر نه چندانی روی کیفیت نداره؟ این شرکت و اپل تصمیم گرفتن به بزرگ تر کردن پیکسل ها ! الان شما اگه با دوربینش کار کنید واقعا کیفیت رو حس میکنید.... میتونید برید مغازه های گوشی فروشی تستش کنید !

reihane*
Thursday 1 May 2014, 05:28 PM

چرا اتفاقا میدونم و از روی تعداد مگاپیکسل نمیگم....خودم از نزدیک مقایسه کردم دوربینش در برابر z2 و 1520 حرفی واسه گفتن نداره