PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل قسمت MULTIPLAYER بازی Call Of Duty MW3

kiarash24
Tuesday 17 June 2014, 02:55 PM
وقتی روی قسمت MULTIPLAYER کلیک میکنم بازی خود به خود بسته میشه و از جانب سیستم ارور :هیچ برنامه ای برای بازکردن این نوع پیوند (steam) نصب نشده است . مواجه می شوم چیکار کنم :(335):

DangerousS
Tuesday 17 June 2014, 03:01 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

شما بدون هیچ کاری میخواین بازی رو مولتی بازی کنید یا روش هایی انجام دادید؟! اگه دادید کدوم روش؟

kiarash24
Tuesday 17 June 2014, 03:49 PM
مراحل و دو قسمت دیگه رو تموم کردم . باید نرم افزار یا کرکی به نام steam​ رونصب کنم ؟

qwe1
Tuesday 17 June 2014, 04:38 PM
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
رمز در نام فایل فشرده است ....

kiarash24
Wednesday 18 June 2014, 10:45 AM
باید steam​ رو چیکار کنم تا MULTIPLAYER کار کنه :ohmy:

qwe1
Wednesday 18 June 2014, 01:11 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

خوب ،نصب کن دوست عزیز......

Raymon
Wednesday 18 June 2014, 02:38 PM
دوست عزیز شما استیم هم نصب کنید نمیتونید آنلاین بازی کنید!
شما باید استیم کد هم بخرید که 40تومن هست
اگر حاضر به پرداخت این مبلغ نیستید یا از روش تکنو یا پلاس استفاده کنید

kiarash24
Thursday 19 June 2014, 03:22 PM
نصب کردم باز هم کار نکرد داشت اپدیت می کرد

mohsen7471
Thursday 19 June 2014, 09:48 PM

سلام داش منظورات انلاین بازی کردن mw3 هست

multiplayer منظورات چیه ؟؟؟
اگه سرور ای مخواهی بازی کنی که همون انلاین میشه
بنده بازی میکنم انلاین اگه جواب ات بله بود بگو کمک ات کنم
موفق باشی

kiarash24
Friday 20 June 2014, 02:18 PM
مگه
multiplay انلاینه ؟ میشه با کابل بین دوتا کامپیوتر بازی کرد ؟

mohsen7471
Friday 20 June 2014, 08:59 PM
نه دوست عزیز
فقط به انترنت وصل میشی و سرور ای بازی میکنی (خیلی باحاله)
حالا صبرکن شاید تونستم راهی برای شبکه ای بازی کردن برایت پیدا کنم
موفق باشی

qwe1
Friday 20 June 2014, 10:31 PM

به نظر من نرم افزار TeknoMW3 خیلی خوبه ...
هم برای آنلاین بازی کردن ،هم ساخت سرور شخصی ،هم ساخت شبکه شخصی آفلاین!!!

اول حتما آپدیت بازی رو هم نصب کنید..
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
بعد TeknoMW3 رو در محل اصلی بازی کپی کنید..

CoolPad
Thursday 17 March 2016, 12:04 PM
دوست عزیز اگه میخوای multiplayer رو بازی کنی باید نسخه اورجینال یا نسخه اصلی بازی رو از steam بخری که حساب International میخواد یعنی باید دلار بدی اگر هم اینو نتونستی سایت های ایرانی هستند که گیم اورجینال میفروشند(به تومان) و شما کافی است از ایمیلتان اکتیو کنید.مثلا من خریدم الان هم راهت تو قسمت multiplayer تو سرور های اروپایی-روسی بازی میکنم.
.
.
.
البته بعضی سایت های کرکی هستند که با کرک کردن گیم شما به شما اجازه انلاین بازی کردن رو میده نه به سرور های steam به سرور های خود سایت که معمولا سرور های خیلی کمی داره(من توصیه نمیکنم از سایت های کرکی استفاده کنی) تو اینجور جاها هم هکر زیاده هم چیتر