PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب سیستم عامل مهم و فوری

sina16
Tuesday 24 June 2014, 12:34 PM
سلام دوستان یه خواهشی داشتم..میخوام ویندوز 8.1 نصب کنم ولی نمیدونم کدوم یکی از نسخه های سایت رو نصب کنم...ویندوزی رو میخوام که هم نسخه دست نخورده باشه...هم بشه آپدیتش کرد(یا حداقل بشه از همینجا واسش آپدیت گرفت) و اینکه کاملترین نسخه باشه یعنی حرفه ای ترینشو میخوام...ممنون میشم اگه کمک کنید...در ضمن من خودم این دوتا رو دیدم که گیج شدم...ببینید کدومش بهتره...
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

nima1024
Tuesday 24 June 2014, 02:26 PM
با سلام
کامل‌ترین نسخه Windows 8.1 نسخه Enterprise می‌باشد که البته بسیاری از ویژگی‌های آن تخصصی بوده و معمولاً توسط کاربران خانگی استفاده نمی‌شود (مقایسه ([Only registered and activated users can see links])).
علی ایحال پیشنهاد می‌شود که از لینک زیر نسخه Enterprise with Update را دانلود و نصب کنید، این ویندوز کاملاً رسمی بوده و مستقیماً از سایت رسمی مایکروسافت MSDN دانلود شده است، برای اطمینان می‌توانید Hash های قرار داده شده را کنترل نمایید.
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

نسخه AIO هم بدون هیچ گونه دستکاری بوده و فقط آپدیت‌های ماهانه به آن افزوده شده است و بیشتر به درد افرادی می‌خورد که می‌خواهند همه‌ی ویرایش‌ها را در یک DVD داشته باشند ولی برای شما که مصرف کننده هستید نسخه Enterprise به تنهایی مناسب است.
ضمن این که نسخه AIO مشکلاتی دارد که نصب آن پیشنهاد نمی‌شود.
هر دو ویندوز هم کاملاً قابلیت به روز رسانی از طریق اینترنت را دارند.

همان نسخه رسمی MSDN قرار داده شده را دانلود و نصب نمایید و سپس با استفاده از ابزار قرار داده شده در همان صفحه ویندوز را کاملاً قانونی فعال کنید.

موفق و پیروز باشید.

sina16
Tuesday 24 June 2014, 05:16 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با تشکر از پاسخ جامعتون.فقط تنها نکته ای که میمونه اینه که منظورتون از مشکلات موجود در نسخه aio چیه؟کنجکاو شدم که بدونم...ممنون.

nima1024
Sunday 29 June 2014, 05:54 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

نسخه AIO در هنگام نصب مشکلاتی دارد که ممکن است بر روی همه‌ی سیستم‌ها نصب نشود و در 88% پیغام خطا بدهد، البته لازم به ذکر است که ریشه این مشکل به خود ویندوز و Microsoft برمی‌گردد.
ضمن این که این مشکل از طرف سازنده آن بسته بوده و متوجه پی سی دانلود نیست، در نتیجه اگر این ویندوز از هر سایت خارجی یا ایرانی دانلود شود مشکل هنوز پابرجاست.

البته گروه پی سی دانلود در حال ساخت یک نسخه AIO به صورت اختصاصی بوده که هیچ یک از مشکلات نسخه‌های ماه‌های قبل را ندارد و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

به همین جهت پیشنهاد می‌شود که از ویندوزهای رسمی MSDN استفاده شود.

موفق باشید.
مدیریت سایت

m21428
Wednesday 17 December 2014, 12:02 PM
سلام
میخواستم فرق ویندوز
دانلود Windows 8.1 Enterprise with Update 3 x86/x64 RTM - ویندوز 8.1 اینترپرایز به همراه آپدیت 3 نسخه نهایی ([Only registered and activated users can see links])با این یکی ویندوز
دانلود Windows 8.1 Pro with Media Center + Enterprise x86/x64 Integrated December 2014 - ویندوز 8.1 نسخه مدیا سنتر و اینترپرایز به همراه جدیدترین آپدیت‌ها ([Only registered and activated users can see links])را بدونم؟
آیا دومین ویندوز آپدیت سوم را داره؟؟؟ کدومش بهتره؟؟

nima1024
Wednesday 17 December 2014, 01:20 PM

سلام
نسخه اول نسخه رسمی Microsoft بوده و شامل آپدیت‌های ماه November می‌شود و آپدیت‌های December نیست به اضافه این که بسیاری از آپدیت‌های Optional و Recommended را نیز ندارد.
نسخه دوم آپدیت‌های ماه December را دارد + Microsoft .NET Framework 3.5 در آن فعال است و شامل Update 3 نیز می‌شود.

موفق باشید.

greensoldi
Wednesday 17 December 2014, 01:21 PM
دوست عزیز لینک دوم اپدیت این ماه رو هم داره و حجم کمتری داره
ولی نسخه اول رو خود مایکروسافت ریلیز کرده و فقط چند اپدیت این ماه رو نداره ولی دوستانی که دانلود و نصبش کردن میگن از نسخه هایی که بقیه ریلیز میکنن سریعتره
بارها به مسئولین p30download گفتم ویندوزی که شما ریلیز میکنی کمی کنده ولی قبول ندارن
خواهشا در سایتتون امکان این رو بزارین که کاربران در مورد نرم افزار و ویندوزهاتون نظر بدن تا ما با خیال راحت دانلود کنیم
ویندوز 10 هم نسخه 9901 ریلیز شده خواهشا در سایت قرار بدین لینک ندارین من دارم:)
من نسخه های خیلی زیادی رو برای اشناهه و مشتری ها نصب میکنم و دقیق میدونم چی دارم میگم و سلیقه ای نیستش
با تشکر از سایت خوبتون

nima1024
Wednesday 17 December 2014, 01:27 PM

سلام
قبلاً هم بنده پاسخی به سوال مشابه شما داده بودم که در انجمن پرسیده شده بود.
1. ویندوزهای ما کند نیست، دلیل کمی بالاتر بودن زمان نصب به حجم بسیار زیاد آپدیت‌ها بستگی دارد، برای ویندوز 8.1 تا کنون حدود 70 آپدیت با حجم 2.63 گیگابایت منتشر شده است خوب کاملاً طبیعی است که این حجم آپدیت باید در هنگام نصب ویندوز نصب شوند و این قاعدتاً زمان‌بر خواهد بود. ضمن این که این افزایش زمان نصب اصلاً چشم‌گیر نیست و نهایتاً حدود چند دقیقه باشد. مطلب بعدی این که مشکلات بعد از نصب ویندوز هیچ ارتباطی با ویندوز ارائه شده ندارد، چون ویندوز بدون کوچکترین دستکاری است.
نسخه‌های رسمی Microsoft بسیار سریع‌تر، کم حجم‌تر و مطمئن‌تر هستند و هرچقدر هم آپدیت‌ها زیاد باشند زمان نصب تغییری نمی‌کند چون اصلاً آپدیتی در هنگام نصب بر روی ویندوز نصب نمی‌شود، بلکه فایل‌های اصلی ویندوز قبلاً با فایل‌های جدید جایگزین شده‌اند.

2. در مورد نظر سنجی و بحث و گفتگو می‌توانید از انجمن‌ها استفاده نمایید، مانند همین حالا.

3. لینک قرار داده برای ویندوز 10 همیشه شما را به آخرین Build هدایت می‌کند، البته Build های رسمی و منتشر شده و نه Leak شده‌ها.

موفق باشید.

m21428
Wednesday 17 December 2014, 02:19 PM
با تشکر از پاسختان
پس از این دو تا لینک ، کدامیک بهتر است؟؟؟ ضمنا در توضیحات لینک اول این عبارت نوشته شده: "این نسخه ویندوز دربردارنده تمامی آپدیت‌های منتشر شده تا تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۳ است" که با توضیحات شما همخوانی ندارد؟؟
ضمنا منظور از rtm چیست؟

greensoldi
Wednesday 17 December 2014, 04:15 PM

نسخه مایکروسافت که 3.8 گیگ حجم داره چطور نسخه شما 3.4 گیگ حجم داره:(500):
شما که گفتین نسخه مایکروسافت حجمش کمتره:confused:

nima1024
Thursday 18 December 2014, 08:07 PM

1. هر کدام ویژگی‌های خود را دارند، بستگی به استفاده شما دارد؛ نسخه ProWMC + Enterprise به روز تر و کامل‌تر است در صورتی که نسخه MSDN نسخه اصلی مایکروسافت است.
2. ذکر آن تاریخ به این دلیل است که ویندوز در آن تاریخ منتشر شده است و تعدادی از آپدیت‌های این ماه را نیز دارد.

متاسفانه سیاست شرکت Microsoft اصلاً روشن نیست، در نسخه‌هایی که منتشر می‌کند کاملاً سلیقه‌ای عمل می‌کند، تعداد زیادی از آپدیت‌های مهم را قرار نداده است ولی در عوض یک سری از آپدیت‌های کاملاً غیر ضروری را قرار داده است.

در هر صورت با نصب نسخه MSDN مطمئن باشید تعداد بسیار زیادی از آپدیت‌ها را از دست می‌دهید.

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

دلیل کاهش حجم به نوع فشرده سازی بستگی دارد.
نسخه مایکروسافت بدون هیچگونه فشرده سازی بوده و به صورت خام عرضه شده است در صورتی که نسخه ProWMC + Enterprise به صورت ESD با فشرده سازی Recovery و به صورت Encrypt (رمزگذاری شده) ارائه شده است که حداکثر نوع فشرده سازی است.

موفق باشید.

panik
Friday 19 December 2014, 03:40 AM
لطفا بفرمیید که مناسب ترین سیستم عامل برای laptop ASUS X550LC کدام است. سپاس

nima1024
Friday 19 December 2014, 03:44 PM
Windows 8.1 Enterprise (64-bit) December 2014