PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : AutoCAD 2015

mohsenpid
Monday 17 November 2014, 03:04 PM
سلام

من نرم افزار اتوکد 2015 خریداری کردم

نصب کردم اما موقع کیگین کردن با این پیام روبرو میشم که عکسش رو فرستادم وقتی رو گزینه patch میزنم این پیام میاد

به پشتیبانی خود نرم افزار ایمیل زدم اما جواب نداد ایمیل زدم به پشتیبانی پی سی دانلود گفت اینجا مطرح کن

لطفا راهنمایی کنید
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

یه نفر
Monday 17 November 2014, 07:19 PM
سلام دوست عزیز، به پی سی فروم خوش آمدین.

قبل از اقدام برای کرک کردن نرم افزار، آنتی ویروس و User Account Control ویندوز را غیر فعال کرده و سپس شروع به کرک کردن نمایید.

ضمناً در انتخاب انجمن مناسب برای ایجاد تاپیک دقت بیشتری نمایید. منتقل شد.

mohsenpid
Monday 17 November 2014, 08:32 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

هم با کنترل اینتر خاموش کردم از اتوران هم اینترنت قطع کردم هم انتی ویروسم رو غیر فعال
اما بازم همون پیغام رو داد چه کنم؟
عکس رو ببینید

mohsenpid
Wednesday 19 November 2014, 08:16 PM
javab mano nemidid
chera

یه نفر
Wednesday 19 November 2014, 09:15 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

این مرحله رو درست و کامل انجام می دهید ؟

mohsenpid
Friday 21 November 2014, 03:08 PM

اصن تونصب جایی سوال نمیکنه 32 یا 64
مشکل رو خودم فهمیدم گزینه پچ مشکل داشت من کیگین رو دستی کپی کردم تو فولدر نرم افزار درست شد. مشکل حل شد نصب کامل شد
بهتر بود تو توضیحات نصب این نکته رو هم درز میکردید.

اما الان رفتم سراغ نصب 3دی مکس کامل نصب کردم کیگین هم کردم تموم شد ولی وقتی کلیک میکنم رو آیکن باز بشه این پیام رو میده >عکس گرفتم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

mohsenpid
Saturday 22 November 2014, 06:34 PM
پاسخ این سوالم رو نمیخواید بدید!!!:(500):
:id10t:

mohsenpid
Monday 24 November 2014, 08:15 PM
هر روز میام اینجا سر میزنم اما مثل اینکه کسی نمیخواد پاسخی بده

mehdis1987
Monday 24 November 2014, 11:40 PM
اول : عکسی که گذاشتید بسیار بزرگ هستش!
دوم : لازم نبود از کل صفحه عکس بگیرید. کافی بود از خود خطا عکس گرفته و در سایت بذاربد.
سوم : و جواب مشکلتون اینه که نحوه کرک کردن رو درست انجام ندادید. روش نصب کلیه نرم افزارهای اوتودسک یکسان هستش و هیچ تغییری در نحوه کرک در نرم افزارهای این شرکت وجود ندارد.

شرمنده که با عکس نمیتونم اموزش بدم چون آپلود عکسم تو این سایت بسته شده! از این بابت شرمنده!

روش کرک صحیح نرم افزاهای شرکت اوتودسک:
بعد از نصب نرم افزار حتما سیستم رو ریستارت کنید. رانتایم های مورد نیاز رئ حتما رو سیستم داشته باشید. بعد از اجرای نرم افزار کد تولیدی از طرف نرم افزار را در جای مخصوصش کپی کنید و بعد رو گزینه Mem Patch کلیک کنید. اگر پیغام Mem patch Succesfully داد کارتون رو ادامه بدید. و گرنه مشکل نصب دارید. بعد از رو گزینه Generate کلکی کنید و با کد داده شده نرم افزار رو Actine کنید.

mohsenpid
Sunday 14 December 2014, 09:19 PM

کلا عملیات نصب تموم شد
خود نرم افزار مکس باز نمیشه وقتی رو ایکنش کلیک میکنی ارورر میده