PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سردرگمی در انتخاب نسخه های مختلف win 8.1 قرارگرفته در سایت!

minamir300
Saturday 13 December 2014, 02:08 PM
با سلام، ویندوزی که با این نام( Windows 8.1 Professional with Media Center / Enterprise x86/x64 with Update 14 November 2014)
در سایت منتشر کردید بنده دانلود کردم، کاش چک میکردید ببینید ویروس اتوران داره یا نه_ همون ویندوز قدیمی که داشتمو دوباره نصب کردم، این ویندوز مشکل داشت، یه سوال: اگه ویندوز 8.1 نسخه ژانویه 2014 رو آپدیت کنم شبیه این ویندوز میشه؟

nima1024
Saturday 13 December 2014, 02:47 PM
بسته مذکور به هیچ عنوان ویروسی نیست بلکه این خطای آنتی ویروس شماست که فایلی را به اشتباه به عنوان ویروس شناسایی کرده است.

minamir300
Saturday 13 December 2014, 03:49 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
با عرض سلام - بنده با نرم افزار USB.Disk.Security.6.4.0.1 اون ویندوز رو چک کردم- تشکر-

morteza.R
Wednesday 17 December 2014, 02:13 PM
سلام
تفاوت نسخه
Windows 8.1 Enterprise with Update 3 x86/x64 RTM ([Only registered and activated users can see links])

با نسخه
Windows 8.1 Pro with Media Center + Enterprise x86/x64 Integrated December 2014 ([Only registered and activated users can see links])

در چیه؟
کدام یکی مناسب تره؟
آیا نسخه دوم شامل آپدیت 3 نیست؟
از نسخه اولی نسخه pro with media center نمیزارید رو سایت؟
ممنون اگه به این سوالات جواب بدید.

m21428
Wednesday 17 December 2014, 03:17 PM
سلام
اینجا داره یه بحث هایی میشه:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

dorland
Thursday 18 December 2014, 07:26 AM
با سلام
این نسخه ای که رد سایت قرار گرفته آیا تمامی نسخههای موجود در آن همگی از پیش فعال شده هستند یا بعضی از نسخه های بدون فعال سازی هستند و میشه آنها رو بعد از نصب با اسکایپ یا کرک فعال سازی کرد ( چون نوشتید پری اکتیو ).
ممنون میشم جواب بدین.

dorland
Thursday 18 December 2014, 07:31 AM
با سلام
در مورد این نسخه ها آیا این ها از نسخه msdn مایکروسافت که 15 دسامبر ( 3 روز پیش منتشر شده ) تهیه شده یا از نسخه های پیشین ویندوز 8.1 ؟
ممنون میشم جواب بدین.

nima1024
Thursday 18 December 2014, 07:46 PM
سلام
اگر توضیحات انگلیسی را می‌خواندید جواب سوالتان را می‌گرفتید، ویندوز این ماه از نسخه‌ی فروردین ماه 1393 (آپریل 2014) ویندوز 8.1 ساخته شده‌اند.
از ماه بعدی iso جدیدتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
البته تفاوتی باهم ندارند، اگر از iso جدید استفاده می‌شد، نهایتاً حجم آن کمی کمتر می‌بود.

nima1024
Thursday 18 December 2014, 07:47 PM
سلام
لطفاً توضیحات هر پست را کامل مطالعه کنید. (بار دوم)
تمامی ویندوزها هم قابلیت از پیش فعال شده را دارند و هم فعال نشده.

nima1024
Thursday 18 December 2014, 07:51 PM
سلام
متاسفانه آنتی ویروس شما فایلی را به اشتباه تشخیص داده است.
در صورتی که هنوز شک دارید، گزارش آنتی ویروس خود را در اینجا منتشر کنید تا بیشتر بحث شود.

یادآوری: تمامی فایل‌های روی سایت از سال 84 (اولین پست) تماماً سالم و بدون هرگونه آلودگی است، مطمئن باشید امنیت سیستم شما و اعتماد شما برای ما بسیار حائز اهمیت است.

موفق باشید.

nima1024
Thursday 18 December 2014, 08:10 PM
سلام
پاسخ خود را در تاپیک زیر بگیرید.
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

موفق باشید.

ramin007
Tuesday 23 December 2014, 10:58 PM
با سلام من ویندوز دسامبر 64 بیت رو نصبیدم اما وقتی چک آپدیت رو میزنم میگه 647 مگ آپدیت موجوده....
این پیام داستانش چیه؟؟ممنونم از زحماتتون

ramin007
Tuesday 23 December 2014, 11:45 PM
با سلام من ویندوز دسامبر 64 بیت رو نصبیدم اما وقتی چک آپدیت رو میزنم میگه 647 مگ آپدیت موجوده....
این پیام داستانش چیه؟؟ممنونم از زحماتتون

bestdata
Wednesday 24 December 2014, 01:52 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
دوست خوب من USB.Disk.Security انتی ویروس نیست و فقط یه ابزار امنیتی هست
هر سی دی دی وی دی بلوری فلش ... که لازم باشه خود بخود اجرا بشه باید فایل اتوران داشته باشه
بیشتر سی دی های ویندوز هم باید خود بخود اجرا بشن برای همین اتوران دارن

بنده نمی گم این فایل پاک هست چون دانلودش نکردم ولی بر اساس گفته ایشون مشکل از اطلاعات شخصی هست و فایل مشکلی نداره

call duty
Wednesday 24 December 2014, 04:35 PM

ویندوزت رو دوباره نصب کن اگر اپدیت ها موجود باشن تو کامپیوترت دیگه آپدیت های دانلود نمیشن

ramin007
Wednesday 24 December 2014, 05:28 PM

خب من تازه دیروز نصبیدم که...متوجه مظورتون نشدم...

call duty
Wednesday 24 December 2014, 05:50 PM

یعنی وقتی آپدیتی رو کامپویتر شما نصب باشه دیگه نیازی به نصب دوباره ی اون نیست و اگر هم تو قسمت آپدیت، آپدیت ها به نمایش در بیان اگه شما هم بخواهین دانلود کنید اون ها دانلود نمیشن

ramin007
Wednesday 24 December 2014, 06:18 PM
خب حرف شما درسته اما مگه میشه با نصب دوباره ی ویندوز آپدیت نخاد؟یا به بیان دیگه یعنی ممکنه آپدیتهاش نصب نشده باشن؟؟
؟؟؟؟

call duty
Wednesday 24 December 2014, 06:24 PM

بله حتی اگه نسخه ای که تازه منتشر شده رو نصب کنید ممکن هست آپدیت های جدید عرضه بشن

ramin007
Wednesday 24 December 2014, 07:20 PM
با سلام
دوباره نصبیدم....بازم همون مقدار آپدیت میخاد....پس این چطور ممکنه ؟چون توی توضیحاتش نوشتن دارای آخرین آپدیت ها....
650 مگ آپدیت؟؟؟؟؟؟؟

call duty
Wednesday 24 December 2014, 08:10 PM

عزیز جان مگه نمیشه برا ویندوز آپدیت جدید بیاد یعنی شما می فرماید ویندوز 8 سال 2012 با الان باید یکی باشه و آپدیت نخواد

ramin007
Wednesday 24 December 2014, 11:04 PM

جدید اشکالی نداره اما کجا واسه یه نرم افزار سر 8 روز 650 مگ آپدیت میاد؟؟من آخرین ویندوز سایت رو نصبیدم عزیز من.
6167

InFecT
Thursday 25 December 2014, 10:21 AM

با سلام turn off update بزن مشکت حل میشه :happy:

call duty
Thursday 25 December 2014, 01:07 PM

اگه نمی خوای اپدیت نصب کنی براچی خصه می خوری یا بخش آپدیت رو خاموش کن یا بذا آپدیت ها همون جوری باشن

bestdata
Thursday 25 December 2014, 03:06 PM
توجه داشتیه باشید
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
دارای اپدیت های
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
هست اگه بازم همین ها رو توی اپدیت می بینید پس فایل رو سایت مشکل داره اما اگه اپدیت جدید می بینید طبیعی هست ...

ramin007
Thursday 25 December 2014, 08:36 PM

من حرفم اینه:چرا سایت میاد این سوتی یا اشتباهو انجام میده؟؟؟من مال ماه قبلو نصب میکنم کمتر آپدیت میخاد...اونموقه شما صورت مساله رو پاک میکنی و خلاص؟؟مگه ممکنه تو یه هفته 650 مگ آپدیت بده خو؟؟
به تاریخی که سایت گفته دقت کن شاید منظورمو متوجه شدی...
6168

call duty
Friday 26 December 2014, 01:24 PM

آقا چرا با آدم دعوا می کنی مشکل من نیست که مشکل خودت هست و سایت

ramin007
Friday 26 December 2014, 01:47 PM

کی دعوا کرد دوست عزیز.ببخشید منو...یا علی

call duty
Friday 26 December 2014, 01:51 PM

نه من منظور بدی نداشتم ببخشید

nima1024
Friday 26 December 2014, 02:28 PM
سلام
دوست عزیز، خواهشاً قبل از اینکه جبهه بگیرید و اعتبار سایت رو خدشه دار کنید کمی اطلاعات بدست بیاورید و تحقیق کنید.

ویندوز مایکروسافت تمامی آپدیت‌ها را ندارد، بلکه یک سری از آپدیت‌های مهم را درون بسته جدید قرار داده (منهای آپدیت‌های December) و آپدیت‌های نشان داده شده بعد از نصب دارای اهمیت زیادی نیستند ولی پیشنهاد می‌شود نصب کنید.

ضمن این که اگر شما به 650 مگابایت ایراد می‌گیرید باید بگویم اگر نسخه اولیه ویندوز 8.1 را نصب می‌کردید حدود 2.5 گیگابایت آپدیت داشتید، پس تا همین جا هم مایکروسافت خیلی لطف کرده است!

بنده قبلاً هم عرض کردم، الان هم باز می‌گویم آن ویندوز ارائه شده بدون هیچ کم و کاست (حتی تغییر نام) از سایت مایکروسافت دانلود شده است، اگر شک دارید می‌توانید Hash ها را کنترل نمایید.

پس از مایکروسافت ایراد بگیرید نه از پی سی دانلود!

با تشکر

ramin007
Friday 26 December 2014, 09:23 PM
دوست عزیز خیلی از ما مثل خود من صرفا یوزر هستیم..شاید به قول شما مطالعه ی دقیق هم نداشته باشیم.مطمین باشید من قصدم خدشه دار کردن وجهه ی سایت نیس بلکه چه بسا شما با پاسخهای علمی و منطقی نه تنها جواب ما رو میتونید بدید بلکه به بالا بردن اعتبار سایت هم کمک کرده باشین.لذا من با اطلاعات خودم سوال پرسیدم منتها ظاهرا باعث ایجاد شبهه شده...
وقتی شما میگید تا تاریخ 24 آذر دارای آپدیت هستش یعنی وقتی ما روز 25 آذر چک کنیم شاید دارای آپدیت باشه اما نه اون مقداری که عرض کردم(اینو از اون جهت میگم که تاالان توی هیچ ویندوزی اینجوری ندیدم که مسلما حرفم درست مطلق نیس6169).هنگام چک آپدیت چند نوع آپدیت معرفی میشه آپشنال و کریتیکال ...چرا میفرمایید آپدیتهای جدید دارای اهمیت نیستند اما توصیه میشه واسه نصب؟؟؟؟این تناقض نیس؟؟؟.اما شما میفرمایید یک سری آپدیت رو به لحاظ مهم نبودن معرفی نمیکنه گه این منطقی نیس چونکه شما طبق عکسی که گذاشتم حرف دیگه ای میزنید.اگه مهم نیس پس چرا اسمش آپدیته ؟؟؟.در کل بجای بستن موضوع بهتر بود شفاف سازی میفرمودید تاعلاوه براینکه امثال من با اطلاعات کمتر هم توجیه بشن شاید به سوال خیلیای دیگه هم جواب داده بشه.
من سالهاس از سایت شما استفاده میکنم و به خیلی ها هم معرفی کردمش...لذا تشکر میکنم از زحماتتون و امیدوارم همیشه موفق باشین.

erfan2261
Sunday 25 January 2015, 03:52 PM
سلام
من ویندوز Windows 8.1 Pro with Media Center + Enterprise x86/x64 Integrated December 2014 رو دانلود کردم ولی extract نمیشه و این پیام میاد:

D:\MW.8.1.ProWMC.x64.Dec.2014_p30download.com.part 1.rar: Checksum error in MW.8.1.ProWMC.x64.Dec.2014_p30download.com\Microso ft Toolkit 2.5.2\Microsoft Toolkit.exe. The file is corrupt

لطفا راهنمایی کنید.

nima1024
Tuesday 27 January 2015, 01:03 AM
سلام
1. پارت 1 را مجدد دانلود کنید.
2. از آخرین نسخه برنامه WinRAR استفاده کنید.

موفق باشید.

omidhv
Monday 22 August 2016, 09:28 PM
من هم همین مشکل رو با نرم افزار adobe photoshop دارم نرم افزارو از همین سایت دانلود کردم 2تا پارت بود جفتشم کامل دانلود شد؛
موقع اکسترکت کردن پارت1 مشکلی نداره ولی پارت2 این ارور رو میده:
C:\Users\pc\Downloads\Compressed\New folder\Adobe.Photoshop.CC.2015.v17.0.1.x86_p30down load.com.part2.rar: Checksum error in products\PHSP\AdobePhotoshop17-Core.zip. The file is corrupt
با نرم افزار winrar سعی کردم repair کنم ولی بازم نتیجه نداد حتی پارت2 رو دوباره دانلود کردم ولی بازم درست نشد
یکی راهنمایی کنه 2 گیگ دانلود کردم جمعا:(510)::(452):

من هم همین مشکل رو با نرم افزار adobe photoshop دارم نرم افزارو از همین سایت دانلود کردم 2تا پارت بود جفتشم کامل دانلود شد؛
C:\Users\pc\Downloads\Compressed\New folder\Adobe.Photoshop.CC.2015.v17.0.1.x86_p30down load.com.part2.rar: Checksum error in products\PHSP\AdobePhotoshop17-Core.zip. The file is corrupt
با نرم افزار winrar سعی کردم repair کنم ولی بازم نتیجه نداد حتی پارت2 رو دوباره دانلود کردم ولی بازم درست نشد

- - - Updated - - -