PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور صفحه آبی

mehdi_1
Monday 2 February 2015, 06:53 PM
دیشب ویندوز 8.1 رو از سایت سافت98 دانلود کردم (Microsoft Windows 8.1 ProWMC + Enterprise January 2015 x86/x64)
البته من نسخه enterprise 64 bit رو نصب کردم
امروز تمام تنظیمات و برنامه های دلخواه رو روش نصب کردم.
بعد از اتمام کار، متوجه شدم هر از گاهی (خصوصآ در حین دانلود)، ارور صفحه آبی دریافت می کنم
البته دانلودم هم از سایت سافت 98 هست
متن ارور، اون طور که یادداشت برداشتم رو در پایین مینویسم

system thread exception note handle (note io.sys)
c:windows\minidump\020215-12546-01.dmp
c:users\mehdi\appdata\local\temp\wer-21312-o.sysdata.xml

با این حساب مشکل از چی میتونه باشه؟؟

mehdi_1
Monday 2 February 2015, 09:27 PM
داداش نسخه enterprise در ویندوز 8 و 8.1 معادل نسخه ultimate در ویندوز 7 هست. ی سرچ بزنی حل میشه
آنتی ویروسم هم بیت دیفندر هست
مشخصات سخت افزاری سیستمم:
corei7 950
ram: 16 gig
hard: ssd plextor 256 m5s
graph: 1 gig 5450

Ali_ht
Tuesday 3 February 2015, 03:01 PM
آقای DRAGONFEAR از شواهد پیداست که شما از بدیهیات هم بی اطلاعید! و صد البته نصب نود به جای بیت دیفندر هم حتما شوخی بود دیگر!!!!!!؟ Enterprise یعنی آغازکننده! جسارتا زبان انگلیسی را در کجا آموخته اید؟
مشکل شما به احتمال زیاد همان ویروس است. البته با توجه به این که آنتی ویروس شما بیت دیفندر هست احتمالا Malware درون سیستم شماست.می توانید از نرم افزار Malwarebytes که در سایت هم هست استفاده کنید.
من خودم مشکل صفحه آبی را در 8.1 داشتم و توجه نکردم. در انتها تمام هاردم به صورتی پاک شد که قابل بازیابی هم نبود.
و یک چیز دیگر. بد افزار ها عموما توسط آنتی ویروس ها شناسایی نمی شوند. نه بیت دیفندر نه کاسپر نه مک آفی و نه هیچ کدام!
برای من تنها با همان Malvarebytes شناسایی شد و بس! پیشنهاد من این است که همیشه آن را در کنار آنتی ویروس خود داشته باشید. بسیار سبک و بدون تداخل!

Ali_ht
Tuesday 3 February 2015, 06:39 PM
خوب بود به جای کپی پیست! کردن این همه مطلب بی مصرف و بی فایده یک بار هم خودتان آن را می خواندید!
هر چند با توجه به سن و نحوه صحبت کردنتان بعید می دانم چنین رفتاری از شما سر بزند!
راه حل همانی است که گفتم.

mehdi_1
Tuesday 3 February 2015, 10:47 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با بنده بودید؟؟!!

Ali_ht
Wednesday 4 February 2015, 01:35 AM
نه خیر دوست عزیز Mehdi_1 !