PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوز 8.1 نسخه Enterprise ?(سوال)

digital_20
Wednesday 4 February 2015, 04:13 PM
با سلام خدمت همگی
بچه ها یک سوال داشتم
بچه ها به نظرتون کدوم نخسه را دانلود کنم؟
اولی:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
یا دومی:
شاید عجیب باشه ولی خوب سواله به نظرتون این دوتا فرقی ندارن و فقط اولی آپدیت تا تاریخ 2015 است من همیشه وقتی ویندوز دانلو دمی کردم از طریق windows updat ویندوز آپدیت می کردم
حالا به نظر دومی را دانلود کنم و باز آپدیت کنم یا نه اولی را دانلود کنم تا دیگه نیاز به آپدیت نداشته باشه؟:(500):
ممنون از همگی
موفق باشین:wub:

nima1024
Wednesday 4 February 2015, 05:40 PM
سلام
هیچ فرقی نمی‌کند شما کدام را دانلود کنید، هر کدام را که نصب کنید هفته‌ی بعد آپدیت‌های ماه February منتشر شده و باز باید ویندوز را آپدیت کنید.
نسخه Jan 2015 به دلیل فشرده سازی بیشتر، حجم کمتری دارد و آپدیت‌های جدیدتری درون آن قرار دارد.

هدف از قرار دادن پست‌های متعدد ویندوز این بوده است که، یک نسخه، نسخه اصلی MSDN به همراه آخرین تغییرات و یک نسخه، نسخه‌ای که ماهانه به روز می‌شود.

این سوال شما که کدام بهتر است زمانی اهمیت پیدا می‌کند که 1 سال تفاوت بین نسخه MSDN و Updated باشد، در این صورت حجم آپدیت‌ها بسیار قابل توجه خواهد شد ولی الان که اختلاف آن‌ها 1 ماه است، در عمل هیچ فرقی نمی‌کند.

موفق باشید.

digital_20
Wednesday 4 February 2015, 06:37 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
با سلام خدمت شما عزیز
داداش پس فرقی نداره پس چرا نخسه ی اولی این اولش اضافه داره وقتی می خواستم دانلود کنم:
MW.8.1.Enterprise
و به نظر شما بهتره نخسه دومی را دانلود کنم و بعدش در بخش windows updat ویندوز را آپدیت کنم؟یا نه نخسه اولی را دانلود و نصب کنم
میشه بیشتر راهنمایی کنید
با تشکر
موفق باشی:wub:

nima1024
Wednesday 4 February 2015, 08:47 PM
شما همین نسخه را دانلود و نصب کنید:

digital_20
Friday 6 February 2015, 01:27 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام خدمت شما بنده این نخسه از ویندوز را دانلود کردم ولی موقع دراوردن فایل ها از zip برای پارت دوم این اخطار میاد ولی قطع نمیشه و ادامه پیدا می کنه تا تموم بشه حالا می خواستم بدونم مشکلی نداره آخرین نخسه winrar را دارم:
---
G:\New folder (8)\Windows.8.1.Enterprise.with.Update.3.x64_p30do wnload.com.part02.rar: Packed data checksum error in Microsoft.Windows.8.1.Enterprise.with.Update.3.x64 _p30download.com\DVD Image\en_windows_8.1_enterprise_with_update_x64_dv d_6054382.iso. The volume is corrupt
----
و همینطور برای پارت هشتم:
--
G:\New folder (8)\Windows.8.1.Enterprise.with.Update.3.x64_p30do wnload.com.part08.rar: Checksum error in Microsoft.Windows.8.1.Enterprise.with.Update.3.x64 _p30download.com\DVD Image\en_windows_8.1_enterprise_with_update_x64_dv d_6054382.iso. The file is corrupt
----
مشکلی نداره این ها ویندوز را رو dvd بریزم و اقدام به نصب ویندوز کنم؟:o
با تشکر موفق باشی:wub:

یه نفر
Friday 6 February 2015, 01:36 PM

سلام دوست عزیز،

از قابلیت Repair نرم افزار Winrar استفاده کرده و پارت های ذکر شده را تعمیر و ریکاوری نمایید و سپس دوباره اقدام به اکسترکت کردن نمایید.

digital_20
Friday 6 February 2015, 01:39 PM
سلام خیلی ممنون از شما
والا من اینو بلد نیستم:D آموزشی چیزی نیست که بتونم ازش استفاده کنم یا خود شما بهم بگید.ممنون از شما:o

یه نفر
Friday 6 February 2015, 01:48 PM

راهنمای سایت قسمت CRC را مطالعه کنید، اگر باز هم سوالی داشتید در خدمت هستیم :
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

digital_20
Friday 6 February 2015, 02:00 PM
سلام خیلی ممنون از شما
فقط موقع تعمیر کردن فرمت را rar بزنم یا zip ؟فرمت چیه شما می دونید::(500):
ممنون

یه نفر
Friday 6 February 2015, 02:02 PM

rar رو انتخاب کنید.

فقط توجه داشته باشید، تمام پارت ها در آخر کار به غیر از شماره آخرشان، نام های مشابه داشته باشند.

digital_20
Friday 6 February 2015, 02:05 PM
خیلی ممنون از شما
همی پارت ها را تعمیر کردم تا دیگه مشکلی نباشه
با تشکر از شما.خیلی ممنون
موفق باشی داداش:o:wub: