PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سریال نامبر برای نرم افزار coda 2

mohammd25
Monday 30 March 2015, 01:53 PM
با عرض سلام و خسته نباشید
لطف کنید به درخواست بنده رسیدگی کنید
برنامه coda 2 رو برای مک lion گرفتم ولی 7 روز بیشتر فرصت انقضا داره نیاز به serial number برای unlock کردن نرم افزار دارم

Helper
Monday 30 March 2015, 04:39 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
با سلام دوست عزیز ...
برنامه درخواستی شما سریال نامبرش به تنهایی در سایت های پارسی وجود نداره {بنده که پیدا نکردم} , ولیکن بنده دو پیشنهاد به شما میدم میدم .
1 : شما این برنامه رو از داخل خود سایت دانلود کنین و به طور حتمی سریال نامبر داره Download Software Click ([Only registered and activated users can see links])
2: بنده یک اموزش از سایت غیر ایرانی برای شما تهیه کردم که موتونین به لایسنس کردن برنامه بپردازین که البته نیاز به چیلتر شکن دارین
Click Here Into Site ([Only registered and activated users can see links] exgfJ9gE&ei=YzsZVa_AB8rOaILXgNgP&usg=AFQjCNE6vCOYi-qZrYsgPKvjlfMnprd1uw&bvm=bv.89381419,d.d2s)

موفق باشید ...

mohammd25
Tuesday 31 March 2015, 02:20 PM
با تشکر عزیز
ولی بنده از خود سایت پی سی دانلود کردم که سریال نداشت

Helper
Tuesday 31 March 2015, 04:09 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
از لینک اموزش تصویری که قرار دادم استفاده نکردین ؟

mohammd25
Tuesday 31 March 2015, 11:01 PM
خوب دان کردم ولی 47 ثانیه ست که چیزی رو اصلا آموزش نداده برا لایسنس

Helper
Wednesday 1 April 2015, 01:49 AM

دوست عزیز بنده یک سری جستجو اساسی تو وب زدم:) یه چندتا لینک برات اماده کردم ببین به کارت میاد ..
اول : این سایت برنامه رو با کرک گذاشته انطوری که ادعا میکنه Click From The Site ([Only registered and activated users can see links])
دومی :من به این سایت ایمان دارم برو حتما دست پر بیرون میای Click From The Site ([Only registered and activated users can see links])
سومی : اینم یه سایت که کارش کرکه برنامه هاست Click From The Site ([Only registered and activated users can see links])

دوست من شما اینارو تست کن امیدوارم دست پر بیرون بیای { ماهم رو سفید بشیم:D}

موفق باشید ...

mohammd25
Wednesday 1 April 2015, 10:57 AM

خیلی تشکر
کارم راه افتاد