PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت تصاویر ACDSee Pro Photo Manager 8.1.99

PesarIran
Tuesday 13 November 2007, 04:19 PM
چند وقتی هست که آخرین ورژن این برنامه بسیار معروف اومده . من حالا میذارمش واسه دانلود.

در حال حاضر فکر می کنم اکثر کامپیوترها برنامه ای با نام ACDSee را به روی خود داشته باشند .
این نرم افزار بسیار قدرتمند که با امکانات و جذابیت هر چه بیشتر خودش ، کاربران خودش را روز افزون می کنه
نرم افزاری برای نمایش تصاویر ، مبدل گرافیکی و دارا بودن ابزارهای گوناگون برای مدیریت تصاویر دیجیتالی میباشد . این نرم افزار با کاربرد آسان خود برای همه کاربران ، از مبتدی تا حرفه ای قابل استفاده است . ACDSee 8 دارای ویژگیها و ابزارهای قدرتمندی برای جستجو ، نمایش ، مرتب نمودن ، چاپ ، و به اشتراک گذاری تصاویر در اینترنت می باشد . برخی از ویژگیهای تازه ای که به این نرم افزار افزوده شده ، عبارت است از : افزایش سرعت جستجوی تصاویر، سازماندهی و نمایش بهتر تصاویر؛ به اشتراک گذاری فوری تصاویر با استفاده از ویژگی SendPix ؛ مقایسه تصاویر مشابه با در کنار هم قرار دادن آنها و برگزیدن بهترین آنها , دارا بودن ابزار Curves برای بهبودی و نمایش بهتر تصاویر , کار کردن با تصاویر دارای رزولوشن گوناگون درآن واحد , آزمایش نمودن تصاویر با فرمت اولیه و اصلی آنها , پشتیبانی از دوربینهای شرکتهای بزرگ و عمده ، از جمله : Canon, Nikon, Fujifilm, Olympus, Kodak, Minolta
ساخت فایلهایSlide Shows از تصاویر با فرمت PDF and Flash ؛ قابلیت کپی تصاویر بر روی CD/DVD و ساخت فایلهای ویدیویی و VCD ؛ باز نمودن و نمایش تصاویر و تبدیل آنها به فرمت JPEG 2000 ؛ پشتیبانی از MPV and HighMAT و ...
ACDSee 8 از ابزار و امکانات بیشمار دیگری نیز برخوردار است که بااستفاده از آن، بیشتر با آنها آشنا خواهید شد .

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Download Now ( Size : 24.280 KB )
Download ACDSee Pro 8.1.99 ([Only registered and activated users can see links])
Download KeyMaker ([Only registered and activated users can see links])

PesarIran
Tuesday 13 November 2007, 04:24 PM
سلام لطف کنید اگر کسی نسخه جدیدتر از این را داره برای من بزاره:) .ممنون

PesarIran
Tuesday 13 November 2007, 07:53 PM
من گشتم اینم پیدا کردم اگر کس بازم چیزی داره بزاره

ACDSee Photo Manager 9.0 Build 55

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

([Only registered and activated users can see links])دانلود:

Download ([Only registered and activated users can see links])

([Only registered and activated users can see links])

Robat
Wednesday 14 November 2007, 02:12 AM
اینم ACD See 10 به صورت فول و به همراه کرک و آپدیت [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

کد:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من لینک رو تست نکرده بودم و موضوع را در فروم قرار دادم ولی وقتی تست کردم دیدم خلاف قوانین هست و لینک رو برداشتم . اگه مدیران ایراد نگیرند می ذارم .

فعلا خدافظ [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]