PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نشان دادن نقشه سایت در گوگل

mapedram
Saturday 23 May 2015, 04:12 PM
به همراه این نقشه نشانی و شماره های تماس و رتبه بندی سایت ها و همچنین مکان قرارگیری شرکت سایت نشان داده می شود. این نقشه به همراه مشخصات پیرامونش می تواند طراحی سایت شما را برجسته کند و دسترسی کاربر را بر طراحی سایت شما تسریع بخشد از طرفی درج این نقشه منجر به افزایش عملکرد بهینه سازی سایت شما نیز می شود. اگر شما هم خواهان آن هستند که مشخصات و نقشه سایت شما در جستجوی نتایج گوگل به نمایش در آید با ما در ادامه همراه باشید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
کسب و کار من در گوگل و نشان دادن نقشه طراحی سایت من در گوگل
کسب و کار من در گوگل (Google My Business) عنوان سایتی است که گردانندگان گوگل در موتور جستجویشان تعبیه کرده اند تا بتوانند کسب و کار و محل شرکت و سایر مشخصات آنها را در گوگل بارز و پر جلوه کنند. این قابلیت منحصر در نسخه کامپیوتری نیست بلکه در نسخه های دستگاه های نظیر موبایل، تبلت و لپ تاپ نیز قابل اجرا می باشد. و منجر به بالا رفتن رده بندی سایت شما و رونق کسب و کارتان و همچنین بهینه سازی سایت تاثیرگذار شما می گردد. پس اولین کاری که باید بکنید این است که به سایت زیر بروید و موقعیت مکانی و سایر مشخصات شرکت طراحی سایت خودتان را به همراه نقشه شرکت تکمیل کنید با کامل کردن موارد ذکر شده به راحتی آنها در جستجوی نتایج گوگل به نمایش در خواهند آمد.
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
نقشه گوگل در نشان دادن نقشه طراحی سایت شما
یکی دیگر از سایت هایی که این کار را برای شما انجام می دهد سایت گوگل مپ است که شما مانند مورد بالایی می توانید مشخصات طراحی سایت کسب و کارتان را در آن درج کنید و به راحتی از آن استفاده بهینه را کنید. همه این کارها برای بالا بردن رتبه بندی کسب و کار و طراحی سایت شما و بهتر شدن سرویس دهی شما به کاربران و مشتری هایتان است.
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

در ادامه سایت های مشابه را که به منظور طراحی سایت ها در عرصه کسب و کار تهیه شده است را برایتان لیست می کنیم شما می توانید در هر کدام از این سایت ها مشخصات موردنظر کسب و کارتان را تکمیل کنید و از آنها بهره برداری نمایید. [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

احسان چهری
Friday 17 July 2015, 10:55 PM
برای لوکال بیزینس هم کاربرد داره

zukk1007
Sunday 19 July 2015, 09:06 AM
با سلام
با توجه به عدم نمایش نام ایران در قسمت نام کشورها چطور میشود در ثبت نام کرد Google My Business

sel_bl
Monday 4 June 2018, 02:11 PM
من نتونستم لوکال بیزینس رو ثبت کنم
اگر دوستان آموزش جدیدی دارن لطفا بزارن
جدیدا اسم کشور ایران برداشته شده بخاطر تحریم ها
برام سواله چطور بقیه اسمشونو میزنن حتی با وجود اینکه ایران تحریمه

vector1378
Monday 4 June 2018, 05:10 PM
متاسفانه یکی از همین مشکل ها تحریم شدن ایرانه... و فعلا راه حلی براش نیست... ولی در کل لوکال سرچ برای دوستانی که سئو کار هستند خیلی خوبه... وقتی سایتی رو در گوگل مپ ثبت کنید موقع سرچ کلمات کنار نتایج نشون داده میشه و تاثیر بیشتری داره... فقط حیف که ایرات در قسمت لوکال بیزینس تحریمه