PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز 10 به زیر 5 ثانیه

azithro
Sunday 26 July 2015, 02:40 PM
استارت آپ ویندوز 10 خیلی طولانیه. برای حل مشکل. مراحل زیر رو انجام بدید

1-ابتدا در جستجو کورتانا دنباله جمله زیر بگردین اجراش کنید و طبق عکس عمل کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

2- تیک اون 4 تا گزینه پایینی رو بزنید و ok کنید و ببندین پنجرشو

3-روی صفحه کلید دکمه ویندوز و X رو بزنید و از لیست System رو انتخاب کنید

4- از بالا کادر اول. عدد داخلشو 0 کنید و OK کنیدو ببندینش

5- رو دسکتاپ کلیک راست کنید و Shortcut رو انتخاب کنید و داخلش این کد رو بنویسید و OK کنید

6- رو آیکون shutdown که ساخته شد کلیک کنید تا سیستم خاموش شه

7- حالا روشن کنید و تفاوت سرعت رو ببینید.

azithro
Monday 27 July 2015, 11:18 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

یه راه هست. با دستکاری فایل های سیستم

فایل زیر رو دانلود کنید.

1- فایل Hybride_Boot.zip رو انتخاب کنید و از زیپ در بیارید

2- حالا تو search بزن Task Scheduler و import task بزن از منو و فایل HybrideBoot.xml رو انتخاب کن

3- حالا فایل Hibernate.cmd رو کپی کن به /:c

4- خاموش کن سیستمتو

[Only registered and activated users can see links]

Ali_ht
Tuesday 28 July 2015, 12:09 AM
سلام دوست گرامی.

در این روشی که شما ذکر کردی اول Fast Boot رو فعال میکنی که خوب مال من پیش فرض فعاله. اما بعدش 2 تا کار میکنی که خب یکم مورد داره. اول اینکه زمان نمایش Boot Menu رو صفر میکنی. دوم سیستم رو خاموش نمی کنی بلکه تو حالت Hybrid میبری. خوب بود اینو میگفتی که Hybrid رو هم باید قبلا از بخش Power Option و تنظیمات Advance اش فعال کنی تا این روش کار کنه. ضمن اینکه سیستم های قدیمی اصلا حالت Hybrid رو ساپورت نمی کنن.

در هر حال این روش فقط برای اونایی که تنها ویندوز 10 رو سیستم شون دارن. البته هر ویندوزی چه 7 و چه 8.1 با این روش سریع بالا میاد، نکته اینه که فقط یه ویندوز باشه. سیستم من که 3 تا سیستم عامل روش نصبه امکان این کارو نداره چون اگه Boot Menu نمایش داده نشه بین سیستم عامل ها نمیتونم جا به جا بشم. اگر هم سیستم رو Hybrid کنم وقتی دوباره روشن میکنم همون مستقیما همون سیستم عامل بالا میاد و امکان انتخاب نداره.

موفق باشید.

azithro
Tuesday 28 July 2015, 12:55 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

فکر نکنم کسی سیستمش اون همه قدیمی باشه که مادر بوردش GPT ساپورت نکنه !!!

واسه اونایی هم که مالتی بوت هستند باید یه OS رو Master Boot کنن و تایمینگ رو بزارن رو 0

ویندوز 7 , hybride ساپورت نمیکنه و باید مثل آموزش من دستی task کنی.

در کل مشکلی نیست

saeed13636
Sunday 12 June 2016, 10:59 AM
سلام یه سوال ایبن کدش کجاست

majidhmt
Wednesday 1 February 2017, 12:50 PM
از دوستان کسی این روش امتحان کرده جواب میده عایا؟:smartass:

42012
Thursday 2 February 2017, 04:09 PM
سلام میشه مرحله ۵راتوضیح بدید دقیق اون کد را کجا کپی کنم کد درست خوانا نیست واون آیکونshutdown چطوری میاد رو دستکاب هرکاری کردم نشد لطفا مرحله ۵را تصویری بزاری یا اون فایل را بصورت مد برای ویندوز۱۰ بزاری با سپاس دوست عزیز

bi3da136
Saturday 4 February 2017, 01:14 AM
ای بابا گیج شدم

hadi3018
Sunday 12 March 2017, 11:45 PM
دمت گرم عالی بود