PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک برنامه vso dvd convertor ultimate

ahwazi351
Tuesday 1 September 2015, 02:59 AM
سلام تصویر کرک برنامه مذکور بپیوست است ولی وقتی در مسیبر نصب فایل اجرایش میکنم با زدن دکمه patch چند فایل برای انتخاب ظاهر میشه که نمیدانم کدامش انتخاب کنم و هر کدام انتخاب میکنم کرک نمیشه

یه نفر
Tuesday 1 September 2015, 01:58 PM
سلام دوست عزیز،

در راهنمای Read Me.txt موجود در کنار فایل کرک توضیحات لازم داده شده است.

در هر صورت بعد از کپی فایل patch در مسیر نصب نرم افزار آن را اجرا نمایید. پس از باز شدن روی گزینه Patch را کلیک کنید

و در کادری که باز می شود فایل "DVDConverterUltimate.exe" را در محل نصب نرم افزار انتخاب کنید تا برنامه کرک شود.

پس از کرک کردن تیک گزینه auto update را از بخش تنظیمات برنامه برداشته و برنامه را آپدیت نکنید.

برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، با استفاده از فایروال از اتصال آن به اینترنت جلوگیری نمایید.

موفق باشید.

ahwazi351
Tuesday 1 September 2015, 06:16 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام شما کرک کاملش دارید ؟چیزی که من دارم همان تصویر ضمیمه است یک فایل با علامت xقرمز رنگ
ممنونم..

یه نفر
Tuesday 1 September 2015, 10:29 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

ظاهرا شما ورژن قدیمی 2.0 این نرم افزار را از جای دیگر دانلود کرده اید.

نسخه 3.6.0.23 این نرم افزار همراه کرک در پی سی دانلود موجود است :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

توضیحاتی که بالا نوشتم با توجه به راهنمای کرک نسخه موجود در پی سی دانلود است که می توانید دانلود و استفاده نماییید.

ahwazi351
Thursday 3 September 2015, 07:12 AM

سلام طبق راهنما کرکش کردم و ok داد ولی موقع تبدیل روی فیلم نوشته هایی میاد مبنی بر کرک نشدن و خریداری نرم افزار

یه نفر
Thursday 3 September 2015, 03:02 PM

در اینصورت احتمالا موارد زیر را انجام نداده اید.

ارتباط با اینترنت را قطع کنید، نرم افزار را مجددا کرک کرده و موارد زیر را انجام دهید. سپس ارتباط با اینترنت را وصل نمایید.