PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل در كرك آفيس 2016 نسخه ويندوز

aminnajibi
Thursday 1 October 2015, 10:03 PM
سلام خدمت همه دوستان متخصص
من آفيس 2016 ويندوز رو از سايت دانلود و نصب كردم. در راهنماي كرك نوشته شده كه بايد از برگه advanced گزينه Convert Office Retail -> VL رو بزنيم اما همه گزينه هاي اين پنجره براي من خاموشه. كسي از دوستان ميتونه راهنمايي بكنه.(من از ويندوز 10 استفاده ميكنم)

ahmadpc
Thursday 1 October 2015, 10:10 PM
پیش فرض مشكل در كرك آفيس 2016 نسخه ويندوز

سلام خدمت همه دوستان متخصص
من آفيس 2016 ويندوز رو از سايت دانلود و نصب كردم. در راهنماي كرك نوشته شده كه بايد از برگه advanced گزينه Convert Office Retail -> VL رو بزنيم اما همه گزينه هاي اين پنجره براي من خاموشه. كسي از دوستان ميتونه راهنمايي بكنه.(من از ويندوز 10 استفاده ميكنم)

سلام دوست عزیز
ببخشید که سوال می کنم آیا شما طبق راهنمای در سایت اقدام به نصب نمودید اگر جواب بله هست لطفا یک اسکرین شات بگذارید تا دوستان مشکل شما را ببیند و انشالله بتوانند مشکل شما بزرگوار را حل کنند

راهنمای نصب

1. ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.
2. اتصال خود را به اینترنت برقرار کنید و مطمئن شوید تا پایان مراحل نصب به اینترنت متصل هستید.
3. فایل Setup.exe را اجرا کنید؛ برنامه به طور خودکار نصب می‌شود.
4. وارد پوشه Activation شده و فایل KMSAutoNet.exe را اجرا کنید.
5. وارد سر برگ About شده و گزینه Professional Mode را بزنید.
6. وارد سر برگ Advanced شده و گزینه Convert Office Retail -> VL را بزنید.
7. گزینه Office 2016 Pro Plus را انتخاب کنید.
8. وارد سر برگ Main شده و گزینه Activate Office را بزنید.
9. سیستم خود را یک بار Restart کنید.
10. مجموعه آفیس به طور کامل فعال گردیده و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده می‌باشد.

نکته مهم: در حین نصب و کار کردن با هر یک از برنامه‌های آفیس حتماً باید به اینترنت متصل باشید، در غیر این صورت با مشکل مواجه می‌شوید؛ اگر دسترسی مداوم به اینترنت ندارید، نسخه 2013 را نصب کنید.

نکته مهم: سرعت نصب نرم افزار به سرعت اینترنت شما بستگی دارد، چون در هنگام نصب اطلاعات لازم از اینترنت دانلود می‌شوند.

aminnajibi
Thursday 1 October 2015, 11:28 PM
بله، من از راهنماي سايت استفاده كردم. من يكبار كامپيوترم رو ريستارت كردم و يكي از محصولات آفيس (Word) رو اجرا كردم. با اين كار گزينه Office 2016 Pro Plus فعال شد. اين گزينه رو زدم و دوباره بعد از چند ثانيه و بدون هيچ پيامي دوباره 64126413خاموش شد! (تصوير پيوست1). اما باز هم در گام بعدي كه گزينه Activate Office زدم `پيام خطايي ظاهر شد(عكس پيوست2) و با زدن گزينه continue بعد از گذشت نيم ساعت هنوز عبارت running ظاهر شده و آفيس فعال نشده(تصوير پيوست3).6414 لطفاً راهنمايي بفرمائيد

بله، من از راهنماي سايت استفاده كردم. من يكبار كامپيوترم رو ريستارت كردم و يكي از محصولات آفيس (Word) رو اجرا كردم. با اين كار گزينه Office 2016 Pro Plus فعال شد. اين گزينه رو زدم و دوباره بعد از چند ثانيه و بدون هيچ پيامي دوباره 64126413خاموش شد! (تصوير پيوست1). اما باز هم در گام بعدي كه گزينه Activate Office زدم `پيام خطايي ظاهر شد(عكس پيوست2) و با زدن گزينه continue بعد از گذشت نيم ساعت هنوز عبارت running ظاهر شده و آفيس فعال نشده(تصوير پيوست3).6414 لطفاً راهنمايي بفرمائيد

- - - Updated - - -

ببخشيد، من براي اولين باره از فروم استفاده ميكنم.عكسها خيلي بد وسط متن افتادند :)

kajsystem
Friday 2 October 2015, 05:21 PM
دوست عزیز از این کرک استفاده کن Portable v1.2.1
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

aminnajibi
Saturday 3 October 2015, 11:12 PM
دست شما درد نكنه، چقدر راحت و سريع درست شد! اگه ميتونيد در سايت هم همين كرك رو بذاريد تا بقيه دوستان هم استفاده كنند.
بار هم تشكر

IONI
Sunday 4 October 2015, 04:49 AM
vaghti crackio ke kajsystem gozashtan o download kard vaghti tik ruye activation bud activate office o click kardi va office activete shod ? man vaghti inkaro mikonam minevise performing amma hich kari anjam nmide
lotfan komak

AmirH48
Thursday 7 January 2016, 09:58 PM
من وقتی setup رو اجرا می کنم ازم سریال نامبر میخواد. تواینترنت هم خیلی گشتم ولی هیچکدوم از سریال ها کار نمی کنند. چی کار باید کرد؟ ممنون میشم اگه کسی جواب بده.

poorixi
Tuesday 12 January 2016, 05:10 AM
دوست عزیز سلام
حالا من ی روش دیگه رو به شما اموزش میدم
ایشالا که جواب بده

قبل از اقدام به نصب نرم افزار توجه به نکات زير ضروري است :

*** در صورتي که نسخه هاي قديمي تر از مجموعه آفيس بر روي سيستم نصب مي باشد، حتما آن را Uninstall نماييد.

1)- اتصال خود را از اينترنت قطع نمائيد.

2)- User Account Control را خاموش نمایید.

3)- در ويندوز 7 نياز به نصب .Net Framework 4.0 داريد.

4) پس از اتمام مراحل نصب ، هيچ کدام از محصولات آفيس را اجرا نکنيد.

5)یکی از دوتا لینک زیر با توجه به نیازت 64bit یا 32bit رو دانلود کن
لینک اولی برای ویندوز های 32 بیتی
لینک دومی برای ویندوز های 64 بیتی

5.1) فایل رو از حالت فشرده خارج کن

6)فايل Microsoft Toolkit.exe را بر روي هارد کپي نماييد.

7)بر روي فايل کليک راست نموده و گزينه Run as administrator را انتخاب نماييد.

بر روي آيکون آفيس کليک نماييد. ( اجراي اين فايل در ويندوز 7 نياز به نصب .Net Framework 4.0 دارد ) ( لینک زیر تصویر مرحله )
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

8) در تب Activation بر روي دکمه EZ-Activator کليک نماييد.( لینک زیر تصویر مرحله )
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

9) منتظر بمانيد تا مراحل فعال سازي کامل شود و پيغام Product activation successful مشاهده شود. ( لینک زیر تصویر مرحله )

مراحل نصب و فعال سازي به پايان رسيده است. برنامه به مدت 180 روز براي شما فعال شده است پس از اين مدت مجدد مراحل فعال سازي را انجام دهيد. :cool::cool:

برای من که جواب داده
امیدوارم برای شما هم کار ساز باشه
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
فقط لطفا اگر جواب گرفتی
صرف نظر از تشکر کردن .روی ایکون تشکر کلیک کن .و یا بصورت امتیاز دهی. تا بقیه دوستان متوجه درستی روش بالا شوند. و از اون استفاده کنن
ممنون