PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اجرای برنامه ماکروکت هیوندای

ebi141
Saturday 23 April 2016, 04:28 PM
با سلام من جدیدا از سایت پی سی دانلود نرم افزار Microcat.Hyundai.v2016.01 رو دانلود کردم اما وقتی اجرا میکنم این پیام رو میده چکار کنم نزدیک 21 گیگ دانلود کردم ولی جواب نمیده لطفا راهنمایی کنید :
پیام خطا :
...........the version of microcat that you are using is either out of date or wasthe final release of the product
چکار کنم ؟

mamal5
Saturday 23 April 2016, 07:44 PM
با سلام منم این برنامه رو دانلود کردم ولی همین مشکل رو دارم لطفا رسیدگی کنید . در ضمن نسخه قبلی 2015 رو هم که گذاشته بودید همین مشکل رو داشت با تشکر

mAmluX
Sunday 24 April 2016, 12:50 AM
لطفا فایل زیر را دانلود کنید
و به ترتیب شماره هر یک را اجرا کنید
تا روند نصب و اجرا را مشاهده نمایید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

lesterlist
Sunday 24 April 2016, 06:01 PM
با عرض سلام و خسته نباشید من هم به این مشکلی که ebi141 اشاره کرد (the version of microcat that you are using is either out of date or wasthe final release of the product)برخورد کردم از فایله راهنمایی که شما دادید استفاده کردم ابتدا برنامه برای اولین بار شروع به کار کرد ولی چون تاریخ ویندوز تغییر کرده بود بقیه برنامه های ویندوز کار نمیکردن به عنوان مثال مرورگرهای ویندوز چون تاریخ ویندوز درست نبود بعد تاریخ رو تنظیم کردم و بعد از اون برنامه از کار افتاد و دوباره همون پیغام خطا رو در ابتدا داد و حتی بعد از پاک کردن و دوباره نصب کردن نرم افزار باز هم همون خطا مشاهده می شد . لطفا یه راه حلی پیشنهاد بدین دانلود کردن فایل به این سنگینی وقتی هم که دیگه کار نکنه واقعا عذاب آوره . با تشکر از زحمات شما .

mAmluX
Sunday 24 April 2016, 06:07 PM
همانطور که در راهنمای خود نرم افزار اشاره شده این نرم افزار هم محدودیت تاریخ (از تاریخ 2015.12.01 تا 2016.20.30) برای اجرا دارد و هم محدودیت دفعات اجرا (هر روز یک مرتبه) و کرک بهتری هنوز ما برای آن نیافته ایم، اگر تاریخ سیستم برایتان اهمیت دارد بهتر است نرم افزار را داخل یک ماشین مجازی (ساخته شده در vmWare) نصب و اجرا کنید.

lesterlist
Sunday 24 April 2016, 07:03 PM
بابت این اجرا فقط روزی یک بار اطلاع نداشتم ممنون از راهنماییتون امیدوارم فردا امتحان کنم جواب بده یه نکته هم فرمودین در مورد ویندوز مجازی یه سوال پیش اومد ویندوز مجازی مگر تاریخش با ویندوز اصلی تبادل نداره ؟ امکان این که با تاریخ های این 2 تا با هم متفاوت باشند و کارایی داشته باشته هست ؟ ممنون میشم اگه خودتون راهنمایی کنید یا لینکی معرفی کنید . با سپاس فراوان