PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک

sir pouya
Tuesday 27 November 2007, 03:37 PM
سلام بچه ها من یه انتی ویروس ***** AntiVirus 3.0.56 ولی سریال یا کرکی ندارم به همین خاطر نمیتئنم اپدیت کنم اگه سریال یا کرکی دارین ممنون میشم

PesarIran
Tuesday 27 November 2007, 05:09 PM
سلام و عرض خوش آمدگویی

اولا برای درخواست کرک و سریال نامبر شما در بخش معرفی نرم افزار زیرمجوعه اون بخش درخواست کرک و سریال تایپیک بزنید .

دوما: لینک دانلود در ضمینه:

Reibon2002
Wednesday 28 November 2007, 01:33 AM
آقا حسن ، مدیر انجمن ... فقط تذکر ندید ، پست رو منتقل کنید.

PesarIran
Wednesday 28 November 2007, 05:32 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام دوست عزیز

چشم اما اینجوری که من یادمه ایشون در بخش سوال و جواب تایپیک زده اند که من بهش دسترسی ندارم و نمیتونم پست را منتقل کنم.شما مدیر کلی هر پستی را میتونی انتقال بدی;)

krypton
Tuesday 11 December 2007, 05:26 PM
اینم آرزوی دوست عزیزمان

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

PesarIran
Tuesday 11 December 2007, 05:41 PM
سلام

از نوشتن پست در تایپیک هایی که جواب آنها گرفته شده و دیگر نیازی به پست دادن نیست خودداری کنید.

من چندین بار دیده بودم و در آخرمجبور به تذکر شدم.[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

krypton
Wednesday 12 December 2007, 12:00 PM
من نمیفهمم منظور شما از جملات
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
چیه ؟؟؟؟
واقعا شما نمیدونید که سریالهای برنامه نود بعد از یک مدت بی اعتبار میشن و دیگه نمیشه ازشون استفاده کرد و احتیاج به سریال جدید است ؟؟؟؟!!!
شما زحمت بکشید و نود نصب کنید ببینید میتونید با اون سریالها نرم افزار رو update کنید
حتی فایل کرک ارائه شده هم هیچ مشکلی رو حل نمیکنه
سریالهایی که من ارائه کردم تا امروز بدون مشکل کار میکنن و من Anti virus خودم رو دیروز با اونها update کردم

لطفا قبل از اعتراض کردن کمی تعلل کنید !!!!

شما برام پیام خصوصی فرستاده بودید و از موضوع بالا گلایه کردید من هم میخواستم جوابتون رو به صورت خصوصی بدم ولی به علت disable بودن اون از طرف شما برای اینکه دیگه از این دست مشکلات با شما نداشته باشم به موارد زیر اشاره میکنم .

من هنوز هم دارم فکر میکنم که منظور شما از جملات
چیه ؟؟؟؟
واقعا کامل کردن یک موضوع و ارائه چند لیک بیشتر (و البته متفاوت) برای دانلود ،که کاربران در طی گذشت زمان و از اعتبار خارج شدن بعضی از اونها هنوز شانس دانلود فایل را بدون مشکل داشته باشند چه اشکالی داره ....؟؟؟؟؟؟!!!

شما که به همه چیز بی مورد گیر میدید میخواین قبل از اینکه منو حذف کنید خودم این کارو بکنم و دیگه به سایت سر نزنم !!!!

شما در ابتدا عبارات نوشته بودید "" تذکر 2"" من هم در انتهای صحبتم مینویسم ""تذکر 1 از طرف من به شما ""
نه به خاطر غرور یا خود بینی بلکه بخاطر دفاع از حق و شخصیت خودم

لطفا به کاربران سایت و مخصوصا بنده به چشم یه وب گرد که از روی بیکاری اقدام به گشتن سایت و پست دادن بی مورد میکنن نگاه نکنید که اگه لحظه ای اینگونه احساس کنم بدون درنگ از این گونه افراد با این نگرش دوری خواهم کرد

از مدیر سایت هم استدعا دارم در مورد HASAN2010 تجدید نظر بنمایند یا حداقل تذکر بدهند