PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Babylon 7 Crack

saeinik
Wednesday 28 November 2007, 09:55 PM
Please Crack Babylon 7

PesarIran
Wednesday 28 November 2007, 10:37 PM
سلام و عرض خوش آمدگویی به شما

لطف کنید فارسی تایپ کنید

کرک:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

vaheb
Wednesday 5 December 2007, 01:49 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
آقا وقتی به اینترنت وصل شیم expire میشه !
نمیشه موقع اتصال به اینترنت هم درست کار کنه ؟

vaheb
Thursday 6 December 2007, 03:57 AM
من خودم قبلا یه جا آموزش دیده بودم الان پیداش نمی کنم. اگه کسی یاد داره بگه لطفا

krypton
Thursday 6 December 2007, 11:46 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
اين کرک مشکل اتصال به اينترنت و غير فعال شدن رو نداره

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

vaheb
Thursday 6 December 2007, 02:48 PM
آقا توی اینترنت مشکل پیش نمی یاد ؟

tiger
Thursday 6 December 2007, 04:13 PM
krypton عزیز دست شما درد نکنه اما اگه میشد کرکی باشه که اونو به اینترنت وصل کرد خوب بود
تا بشه از Translation اون استفاده کرد یا اپدیت قیمتهای پول برای جلو گیری بابیلون به اینترنت کار های دیگری هم میشه انجام داد
:)

bahram16
Friday 7 December 2007, 01:22 AM

دوست عزیز این کرک مال ورژن r13 است که شما گذاشتی من نمیگم این کرک کار نمیکنه ولی اگه دوست داشتید از لینک زیر استفاده کنید که کرک ورژن r16 است و 100 % تضمینی کار میکنه

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

ahmadb
Thursday 20 December 2007, 10:35 AM
bahram16 جان فایلتون پاک شده !

WOLF_MAJID
Friday 21 December 2007, 10:52 AM

itbaran
Thursday 3 January 2008, 05:20 PM
من توی نسخه 6 این جوری کرک می کردم که:
0- اول نصب می کردم و کرک می کردم و یا از lisence های زیادی که داشتم استفاده می کردم. (lisence ها رو هم براتون می ذارم)
1- (در قسمت Notification Area) روی babylon راست کلیک کنید و بعد گزینه configuration رو بزنید
2- داخل tab یا سر برگ گزینه Enable Online Updates رو تیک اش رو بردارید.
3- در قسمت Proxy setting گزینه Connect trough proxy/firewall server رو انتخاب کرده و مقادیر 123.123.123.123 و 1234 را به ترتیب در دو خونه بعدی بزنید.
4- OK کنید و ببندید.
5- یادتون باشه قبل از این کار به اینترنت وصل نشید.

esin_146
Sunday 2 January 2011, 11:23 AM
هیچ کدوم از لینکها اعتبار نداره و همش خرابه
اگه میشه مجدد آپدیت کنین
و مدیریت محترم سایت لطفا لینک های خراب رو از سایت حذف کنید و بیشتر به امورات فرووم برسید حیفه با این مدل لینک های هرز کلاس سایت پایین بیاد و وقت همه گرفته بشه اون هم با این وضعیت اینترنت نا به سامانی که ما داریم

Reibon2002
Sunday 2 January 2011, 01:52 PM
بله شما درست می فرمایید ، اما لینک هایی که مربوط به سال 2008 یعنی 3 سال پیش هست رو دیگه نمیشه آپدیت کرد..
باید برای ورژنهای جدید درخواست بدید ، یا توی سایت دنبال ورژن های جدید باشید !
موفق باشید !

moeenis
Saturday 8 January 2011, 11:35 AM
دوستان متاسفانه نه لینک هاتون کار میکنه نه فایلی موجود دارین .همتون خسته نباشید ولی همش خراب.لطفا شما که وارد تر هستید راهی بیاندیشید یرای این بابیلون که همش expire میشه.دیوانه شدیم.