PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک Xlstat 2017 بعد از ۱ ماه از کار افتاد!!؟

Dr.Food
Saturday 2 December 2017, 10:59 AM
سلام
من نرم افزار xlstat2017 را از اینجا دانلود کردم و خیلی کار راه انداز بود. بعد از یک ماه نرم افزار از کار افتاد. من چند بار پاک کردم و دوباره ریختم و patch را دوباره برای کرک کردن اجرا کردم ولی نتیجه نداد. لطفا یک راهنمایی بفرمایید. خیلی بهش نیاز دارم. متشکر. می زنه که لیسانس اکسپایر شده

mAmluX
Saturday 2 December 2017, 03:28 PM
نسخه قبلی نرم افزار را که در نشانی زیر هست تست کنید:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Dr.Food
Saturday 2 December 2017, 05:28 PM
متشکر. من نسخه قبلی را قبلا نصب کرده بودم. 2 تا مشکل هست در نسخه قبلی: 1- نسخه premium نرم افزار نیست بر خلاف عنوانش 2- نسخه قبلی امکاناتی که من استفاده می کنم را کامل ندارد. اگر بتوانید یک کرک دیگر برایش پیدا کنید خیلی ممنون می شوم.

Dr.Food
Monday 4 December 2017, 10:04 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

من وبسایتشان را نگاه کردم. 30 روز به صورت trial مجانی است. اصلا فکر نکنم کرک از اون اولش هم کار کرده باشه. خود نرم افزار بوده. خیلی خوبه اگر کرک واقعی برایش ساخته بشود مثل ورژن 2016 آن. اگر کرکش را دارید لطفا در اختیار همه بگذارید. با تشکر دوباره

Dr.Food
Saturday 27 January 2018, 12:26 AM
سلام. من امروز نسخه جدید 2018 را از سایت نصب کردم ولی ایندفعه اصلا حتی 30 روز مجانیش هم کار نکرد. از همون اول زد که اکسپایر شده و امکانتش از کار افتاده بود. فکر می کنم یکجایی در سیستم patch 2017 ذخیره شده که باعث شد این هم از کار بیافتد. نسخه قبلی حداقل 1 ماه کار کرد بعد از کار افتاد. اگر کسی راهنمایی بکنه که چه جوری تمام اطلاعات را از سیستم پاک کنم که بتوانم از نزم افزار استفاده کنم. اگر کسی کرک دیگر دارد ممنون می شوم که به اشتراک بگذارد.