PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نياز به كرك selteco flash

vaheb
Saturday 1 December 2007, 03:16 AM
با سلام من نياز به كرك برنامه selteco flash designer و selteco aligator designer دارم. و نحوه آموزش كرك كردن !;)

Mehdi1
Saturday 1 December 2007, 03:25 AM
دوست عزیز بارها توی پست های قبلی گفته بودم.....

وقتی شما ورژن کرک درخواستی را ذکر نمیکنی چطوری میشه کمکت کرد؟!

لطفا برای درخواست کرک و سریال نامبر نرم افزارها ورژن دقیق را ذکر کنید!;)

vaheb
Saturday 1 December 2007, 01:10 PM
دومي نياز به كرك نداره .

vaheb
Saturday 1 December 2007, 01:13 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
دومي ورژن نداره .

Mehdi1
Saturday 1 December 2007, 05:14 PM
1-اگه احتیاج به کرک نداره چرا نوشتید؟
2-اولی ورژن های مختلف داره ....... دومی هم همین طور دوست عزیز!!!

Selteco Flash Designer 5.0.20.8 ([Only registered and activated users can see links])
Selteco Flash Designer 5.0.22.4 ([Only registered and activated users can see links])
Selteco Flash Designer 5.0.22.9 ([Only registered and activated users can see links])
Selteco Flash Designer V 5.0 ([Only registered and activated users can see links])
Selteco Flash Designer v1.0 ([Only registered and activated users can see links])
Selteco Flash Designer v1.5 ([Only registered and activated users can see links])
Selteco Flash Designer v1.5 by Desperate ([Only registered and activated users can see links])

Selteco alligator flash designer 6.0.0.8 ([Only registered and activated users can see links] 8_crack.html)
Selteco alligator flash designer 6.0.2 ([Only registered and activated users can see links] crack.html)
Selteco Alligator Flash Designer 7.0.7 AT4RE ([Only registered and activated users can see links] AT4RE_crack.html)
Selteco Alligator Flash Designer v5.0.30.2 ([Only registered and activated users can see links] 0.2_crack.html)
Selteco Alligator Flash Designer v6.0-VTX ([Only registered and activated users can see links])
Selteco Alligator Flash Designer v6.0.0.2-VTX ([Only registered and activated users can see links] .2-VTX_crack.html)
Selteco Alligator Flash Designer v6.0.0.5-VTX ([Only registered and activated users can see links] .5-VTX_crack.html)
Selteco Alligator Flash Designer v6.0.0.6-VTX ([Only registered and activated users can see links] .6-VTX_crack.html)
Selteco Alligator Flash Designer v6.0.0.7-VTX ([Only registered and activated users can see links] .7-VTX_crack.html)
Selteco Alligator Flash Designer v6.0.0.9-VTX ([Only registered and activated users can see links] .9-VTX_crack.html)
. . . . .

بهتره اول از ورژن نرم افزارتون اطلاع پیدا کنید بعد درخواست کرک ش را بدین!

PesarIran
Saturday 1 December 2007, 05:26 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام

آقا مهدی کاملا درست میگه.

این بار دوم دیگه تکرار نشه.

vaheb
Sunday 2 December 2007, 12:30 PM
شماره سريال : selteco flash designer 5.0.30.2 كه مهمتره ! و كرك selteco flash aligator 7.0.7 البته گفته باشم در قسمت در خواست نرم افزار در خواست كردم , اگه نسخه جديد تر flash designer رو دارين بدين .

vaheb
Sunday 2 December 2007, 12:47 PM
گفتم اگه دوستان نسخه اي از selteco flash designer رو با سريال دارن بگن ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PesarIran
Sunday 2 December 2007, 02:02 PM
سلام

و این هم نرم افزار Alligator Flash Designer v7.07

حجم 2.33 مگابایت

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

کرک:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

پسورد کرک :

vaheb
Sunday 2 December 2007, 09:35 PM
مرسي از لطفت ولي اولي رو خيلي نياز دارم !!!!!!!!!!!
خيلي مهمه !

vaheb
Monday 3 December 2007, 02:51 AM
آقا كرك كردم ولي كار نمي كنه كرك نمي كنه .

Mehdi1
Monday 3 December 2007, 03:59 AM
Selteco Alligator Flash Designer 5.0.30.2

دانلود:

vaheb
Monday 3 December 2007, 05:40 PM
اولي چي شد ؟
لطف مي كنيد ؟

PesarIran
Monday 3 December 2007, 06:05 PM
سلام

بزارید ببینم دوست عزیز شما کرک میخوای لینک دانلود برنامه را برای من بزار تا من کرک را برات بزارم ؟

چون من هرچی دانلود میکنم هر دو این نرم افزار ها یکی هستن! :confused:

naughtysia
Sunday 20 April 2008, 07:47 PM

لينك دانلود كرك كار نمي كنه لطفا لينك جديد بدين
مرسي

PesarIran
Sunday 20 April 2008, 08:01 PM
لینک جدید دانلود: