PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک Graphics Converter Pro v6.66 build 60924

پروفشنال
Friday 7 December 2007, 01:33 AM
Graphics Converter Pro v6.66 build 60924
سلام
اگه دوستان کرک یا شماره سریال این نرم افزار را دارند لطف کنند آپلود کنند به خاطر دیال آپ نمی تونم خود برنامه را آپلود کنم
این یک برنامه محشره یعنی هر فرمتی را می تونه به تمام فرمتها تبدیل کنه و آنها را نمایش بده و چیرهای دیگه من قبلا فکر می کردم که ACD برنامه کاملیه ولی با دیدن این دیدم که خیلی ناقصه البته ظاهر شیکی نداره ولی خیلی به درد می خوره ؟
دوستان اگه کمک کنند خیلی ممنون میشم
این هم لینک دانلودش که پاک شده
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
اگه کرک نسخه 7.66 هم بود بذارید ممنون میشم
یا علی

shaitan
Sunday 9 December 2007, 09:10 PM
براي ورژن 6.66 بيلد 60924 (فايل در پيوست)

البته حدس مي زنم خودت اين كرك رو داشته باشي. براي گروه Arn هستش، Arn هم بعضي كركاش مشكل دارن!!

krypton
Tuesday 11 December 2007, 04:51 PM
Graphics Converter Pro 6.80 Build 70112
با استفاده از این برنامه می توانید انواع فرمتهای عکس را به هم تبدیل کنید. این برنامه می تواند بیش از 500 فرمت عکس را بخواند و انها را به بیش از 100 فرمت معمول تبدیل کند. این برنامه قادر به کار با تصاویر برداری مانند WMF نیز می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید بیش از 54 ***** مختلف را بر روی عکسها اعمال کنید. حدود 13 افکت مختلف را به تصاویر بدهید. این بنرامه می تواند تصاویر دسکتاپ را نیز کپچر و به محیط خود وارد کند.

لینک خود برنامه :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

لینک کرک سالم برنامه :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]