PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به کرک نرم افزار یادگیری Maximum

mrr81
Tuesday 11 December 2007, 09:51 PM
اگر کسی کرک نرم افزار یادگیری maximum رو داره همراه با نحوه کرک کردنش لطف کنه و بگه ممنون

PesarIran
Tuesday 11 December 2007, 10:01 PM
شما ورژن ا ننوشته اید این نسخه 2.0.1.1 به صورت مجانی و بدون نیاز به کرک

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

mrr81
Tuesday 11 December 2007, 10:36 PM
سلام
ممنون ولی من همین ورزنو بدون کرک نمیتونم استفاده کنم چه شکلیه؟یعنی ورزن 2.0.1.1 را دارم ولی بدون کرک کار نمیکنه؟ ولی باز دانلود میکنم ایشالا که فرجی بشه

mrr81
Tuesday 11 December 2007, 11:02 PM
من نرم افزار رو دریافت کردم ولی اینم کرک داره ولی متاسفانه نتونستم کرکش کنم میتونید در مورد نحوه کرکش منو راهنمایی کنید
ممنون میشم

krypton
Wednesday 12 December 2007, 10:42 AM
نرم افزار یادگیری ماکزیمم یک سیستم کامپیوتری آموزشی است که بر اساس اصول کاملا علمی برای بهبود روش یادگیری شما طراحی شده است. این نرم افزار اثرات سودمند بسیاری در کیفیت یادگیری کاربر دارد که از آن جمله میتوان به عناوین زیر اشاره کرد: - استفاده بهینه از وقت- افزایش چشمگیر بازده - افزایش مدت زمان بقای اطلاعات آموخته شده در حافظه - یادگیری مطالب به صورت نکته به نکته و با جزئیات کامل. در صورت درخواست سریال عدد زیر را وارد کنید: SN: 108 532 106 305 498. این نسخه آزمایشی است و برای استفاده بدون محدودیت باید آن را خریداری کنید. این برنامه را باید از طریق اینترنت و به صورت Online فعال کنید.

krypton
Wednesday 12 December 2007, 10:46 AM
لیک دانلود :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

mrr81
Wednesday 12 December 2007, 12:23 PM
اگر براتون ممکنه این یه دفعه رو بیخیال قوانین کپی رایت بشین طرز کرک کردنش را یادم بدهید اگر یکمی پولدار شدم چشم حتما میخرم

tintin33
Wednesday 16 July 2008, 12:38 AM
درود من حدود 5 ماه پیش یک نسخه از نرمافزار ماکسیمم 2020 رو خریدم 2 بار سریال گرفتم و یکبار دیگه بیشتر نمیتونم و هی کامپیوترم رو عوض میکنم چون طراح هستم هی کامپیوترم آپگرید باید بشه شرکت هم اهمیتی به مشکل من نمیده میگه 1 بار میتونیم بهتون سریال بجز اون 3 بار بهم بدن ولی دیگه نمیشه حالا گیر کردم.

اگه کسی میتونه یه کرکی یا شیشه ای یا هر مواد مخدر دیگه ای سراغ داره بگه من برم دنبالش چون اینجوری که معلومه هی باید 7500 تومان بخرم رقمی نیستا ولی آدم حرصش در میاد که به خاطر کپی رایت من باید ضرر و زیان بدم

:o خلاصه کمکم کنید خیلی ممنونتون میشم.