PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [req] درخواست لایسنس برای Kis 8.0.0.74

Cyber-DL
Tuesday 25 December 2007, 04:56 AM
سلام به دوستان عزیزم . یک زمانی یادم هست که پیدا کردن سریال ***** شاخ غول شکستن بود . اما حالا برعکس شده . من از Kaspersky Internet Security 8.0.0.74 ALPHA استفاده می کنم . !
اگه میشه یک راهی بگید برای Active کردن این برنامه .

بهترین و موثر ترین را استفاده از لایسنس هست که Block نشده باشه .اگه میشه کمک کنید !

PesarIran
Tuesday 25 December 2007, 04:05 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام

دوست عزیز خودم گشتم چند تا هم پیدا کردم کار نکرد فکر نکنم شمام بتونید اکتیو فعال پیدا کنید پس بهتره نگردید و از ورژن 7 استفاده کنید با آخرین آپدیت ها که هر روز میتونید انجام بدید.

WOLF_MAJID
Tuesday 25 December 2007, 07:56 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز تو همین را تو ******** هم گذاشتی درسته
جوابت اونجا داده شده اما من این را برای دوستان P30FORUM می گذارم

این سریال را امتحان کنید
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
این هم کی های جدید
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

لینک منبع ([Only registered and activated users can see links]********.com/showthread.php?t=189270)