PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک آنتی ویروس kaspersky 8.0.0.152 را می خواهم

farshadvl
Monday 14 January 2008, 12:49 PM
با سلام من کرک و سریال kaspersky antivirous 8.0.0.152 alpha را می خواهم اگر کسی دارد لطفا برام بگذارد ممنون می شوم

ساناز
Monday 14 January 2008, 01:41 PM
سلام
اینارو اکتیو کن ببین چی میشه

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

------------------------------------------------------------
سریال

M38RS-DZJS7-X4ZT7-UACTR
UA5HD-JBSSN-K98AD-EFK6P
T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8
HTWUA-543AX-SZ9DB-YQZSQ
2P67K-E9TG7-EF7QQ-YM2XZ
M38RS-DZJS7-X4ZT7-UACTR

PesarIran
Monday 14 January 2008, 02:00 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اگه کرک های بالایی کار نکرد میتونی از اینا استفاده کنی .

لینک دانلود:

پسورد:

maparyabi
Wednesday 16 January 2008, 12:00 PM
میشه کد های اکتیو 7 رو هم بذاریید
ممنون میشم:(

ساناز
Wednesday 16 January 2008, 01:00 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

کی کسپرسکی 7.0.0.125 اینترنت سکوریتی - کار میکنه

rfeb0098
Thursday 17 January 2008, 04:04 AM
کار نمیکند!!!!!

دوستان لطفا بین KasperSky Internet Secuirty و Kaspersky Antivirus تمیز قائل شوید...

farshadvl
Thursday 17 January 2008, 08:55 AM
دوست عزیز ورژن کاسپراسکای من 8.0.0.152 می باشد اونوقت شما کرک 7 را می گذارید و دیگر اینکه من کرک آنتی ویروسش را می خواهم نه اینترنت سکیوریتی با تشکر

WOLF_MAJID
Thursday 17 January 2008, 10:56 AM

شما اصلا" کل تاپیک را نگاه کردید که این حرف را می زنید (در دومین و سومین تاپیک توسط ساناز و HASAN2010 جواب شما داده شده است)

اگر کد اکتیو داخل کاسپراسکای داری اول پاکش کن سپس با این فعالش کن

کی 7.0.125 تا تاریخ 2008/08/15

PesarIran
Thursday 17 January 2008, 12:24 PM

دوست عزیز شما درخواستی دادی اگه کسی کمک کرده از روی لزطف بوده و شما حق هیچ اعتراضی را نداری مگر اینکه اون کمک باعث ضرر و زیان به شما شده باشه .

متشکرم از همکاریتون

popoli
Thursday 28 February 2008, 01:41 AM
سلام من تاریخ کامپوترم رو 27/فبریه 2008 اما فعال نشد چی کار کنم حالا؟

PesarIran
Thursday 28 February 2008, 11:20 AM
شما میتونی از کرک و سریال های جدید تر استفاده کنید.