PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Engineering Power Tools 2.0.3

krypton
Thursday 24 January 2008, 11:41 PM
این برنامه یک نرم افزار تخصصی برای رشته های فنی و مهندسی است. رشته های ریاضی ، مهندسی شیمی ، مکانیک ، فیزیک ، الکترونیک ، متالوژی و عمران می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. این نرم افزار می توانید بسیاری از مسائل مربوط به رشته های مهندسی را با سرعت و به راحتی حل کند. شما در این برنامه می توانید از بیش از 140 نمونه مساله و جدول اطلاعاتی و .... استفاده کنید که البته بعضی از آنها در این نسخه غیر فعال است و باید نسخه Plus را داشته باشید. البته همین نسخه با زحمت زیادی پیدا شده است.

عکسی از محیط نرم افزار
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

حجم فايل :2.58 MB
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

کرک برنامه:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]بعد از باز کردن فایل فشرده، فایل ept2002.exe را در محل نصب برنامه کپی کنید و با فایل قبلی جایگزین کنید. سپس فایل WinXP.reg برای ویندوز XP و فایل Win98.reg را برای ویندزو 98 اجرا کنید. سپس برنامه را اجرا کنید. از منوی Help گزینه About را انتخاب کنید. بر روی عبارت قرمز رنگ Unregistered کلیک کنید و اطلاعات زیر را وارد کنید:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
اطلاعات بیشتر در مورد برنامه:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

krypton
Thursday 24 January 2008, 11:51 PM
اگه میبینید که عنوان این موضوع اشکال داره به بزرگواری خودتون ببخشید
چون هنگامی که فهمیدم عنوان اشتباه save کردم کار از کار گذشته بود و دیگه نمیتونستم اون رو عوض کنم
یا بلد نیستم که عنوان رو عوض کنم

Reibon2002
Friday 25 January 2008, 03:27 AM
موضوع رو درست کردم !