PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفند nero

bibak68
Thursday 31 January 2008, 11:00 AM
قصد داریم ترفندی بسیار کارآمد را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید به اصطلاح سی دی را باز بگذارید و در چندین بار رایت کنید و از ظرفیت باقی مانده آن استفاده نمایید برای این کار پس از رایتneroدر انتهای رایت شما پیغام رایت cd با سرعت x کامل شدرا مشاهده خواهید کرد
نکته مهم اینجاست که در صورتی که شما روی okکلیک کنید انتهای cd بسته می شود و دیگر امکان رایت مجدد وجود ندارد اما اگر روی ضربدر کلیک کنید dc باز می ماند و شما می توانید از ظرفیت باقی مانده cd یتان دوباره استفاده کنید و روی آن رایت کنید

sepantax
Thursday 31 January 2008, 01:04 PM
:confused:
مطمئنید؟
ربطی به تیک multisesion نداره؟

bibak68
Saturday 2 February 2008, 07:52 PM
نمیدونم خودم از یه سایت خوندم راستش رو خوای من امتحانش نکردم ولی حتما کار میکنه

WOLF_MAJID
Saturday 2 February 2008, 08:00 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بله دوست من کار میکنه ...
در هنگام رایت آنجاییکه از شما تعداد رایت پرسیده می شود یعنی مرحله آخر گزینه ای وجود دارد با نام ALLOW FILE TO BE ADDED LATER (MULTISESSION DISC( که غیر فعال است و در صورت فعال کردن آن شما می توانید ته سی دی را نبندید و در دفعات بعدی رایت در صورت استفاده از همان سی دی شما می توانید اطلاعات را در ادامه اطلاعات قبلی رایت کنید ولی نمی توانید آن ها را پاک کنید