PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برای سریال یا کیگن Quick Heal AntiVirus plus Version 9.50

Arius
Sunday 16 March 2008, 05:43 AM
سلام دوستان عزیز
من بدنبال سریال یا کیگن برای Quick Heal AntiVirus plus Version 9.50 هستم.

Robat
Sunday 16 March 2008, 01:01 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست من تمام نسخه های نرم افزار توی صفحه زیر موجود هست :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Arius
Sunday 16 March 2008, 05:02 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز از اینکه جواب من را دادید بسیار سپاس ولی می که چیزی دستم را نگرفت.

Robat
Sunday 16 March 2008, 06:04 PM
دوست من متاسفانه هر کجا که اسمی از این نرم افزار رفته ف*ی*ل*ت*ر شده هستن

اما فکر کنم اینجا کرکش پیدا بشه :
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

دانلود نرم افزار به صورت فول:

اینجا هم می تونی کرک رو پیدا کنی :

Arius
Sunday 16 March 2008, 06:29 PM

با تشکر از دوست عزیز Robot برای توجه ایشان به این تاپیک ولی من هنوز نتیجه نگرفتم:(

Robat
Sunday 16 March 2008, 11:33 PM
دوست من دیگه جایی برای کرک برنامه نیست ، اما اینجا هم یه سر بزن :