صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

موضوع: معرفي محصولات با تكنولوژي جديد از برند هاي مختلف

مدیر بازنشسته mehrdadtk آواتار ها
    از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض معرفي محصولات با تكنولوژي جديد از برند هاي مختلف

سلام در اين قسمت به معرفي و رونمايي بسياري از محصولات با تكنولوژي جديد مي پردازيم.
    خدایا ! خیلی دوستت دارم، خیلی !

!! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

خواهشا" لطفا" ناموسا" شرافتا" بالا غیرتا"،تقاضا دارم : «از سوال کردن بطور پیغام خصوصی جددا" خودداری کنید.»

لطفا،قبل از ارسال تاپیک،حتما یکبار از عدم وجود تاپیک مورد نظر خود مطلع شوید.

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب mehrdadtk برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض لاجیتک اولین تلویزیون گوگل را رونمایی کرد

شرکت لاجیتک روز گذشته ( ۶ اکتبر) نخستین تلویزیون مبتنی بر سیستم عامل آندروید گوگل را رونمایی کرد.

شرکت بین‌المللی لوجیتک این تلویزیون ۳۰۰ دلاری را با نام تجاری Logitech Revue تا آخر ماه اکتبر روانه بازار خواهد کرد و پیش فروش آن به همراه یک صفحه کلید در وب سایت آمازون آغاز شده است.

گوگل‌تی‌وی که محتوای آن از سوی شرکت گوگل تامین و تضمین می‌شود بر مبنای نمایش محتوای وب آنلاین و همچنین مرور و وب‌گردی در اینترنت با تلویزیون‌های معمولی طراحی شده است.

تاکنون شرکت‌ها وشبکه‌های تلویزیونی تایم وارنر،TBS،TNT،CNN و HBO با شرکت گوگل برای تولید محتوای آنلاین به توافق رسیده‌اند و قرار است سرویس ویدیویی اینترنتی این تلویزیون نیز توسط آمازون و نت‌فیلیکس برقرار شود.

در ضمن کاربران می‌توانند برای تلویزیون گوگلی خود یک وب‌کمHDTV با قیمت ۱۴۹ دلار نیز تهیه کنند تا از امکان کنفرانس تصویری با کیفیت HD نیز برخوردار شوند.

شرکت لاجیتک که مرکز آن در کشور سوئیس قرار دارد، پس از اعلام آمادگی شرکت های مختلف برای تولید تلویزیون گوگل مبتنی بر سیستم عامل آندروید با گوگل به توافق رسید و سرانجام آن را تولید کرد.

فارنت

خواهشا" لطفا" ناموسا" شرافتا" بالا غیرتا"،تقاضا دارم : «از سوال کردن بطور پیغام خصوصی جددا" خودداری کنید.»

• خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب mehrdadtk برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض Lumix Phone موبایل پاناسونیک

موبایل پاناسونیک

ظاهرا پاناسونیک تمایل دارد که در تمام عرصه‌های تکنولوژی وارد شده و فعالیت نماید. این شرکت به تازگی از دو محصول جدید خود که یکی کنسول بازی Jungle ( جنگل ) و دیگری دوربین – تلفن(Camera-phone) است رونمایی کرد.

، گوشی همراه Lumix Phone که شباهت زیادی به یک دوربین دیجیتال عکاسی دارد در واقع ترکیبی از تلفن و دوربین عکاسی است. اگرچه شرکت پاناسونیک اطلاعات زیادی در خصوص این گوشی منتشر نکرده اما مشخص شده است که نمایشگر VGA LCD آن از اندازه ۳/۳ اینچ برخوردار است. ابعاد این دوربین- تلفن ۷/۱۷ × ۵۲ × ۱۱۶ میلی‌متر است. Lumix Phone در سه رنگ آبی، صورتی، مشکی و طلایی به نمایش درآمده است.

daneshworld

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض ندازه گیری و ثبت تعداد ضربان قلب با وب کم

در دنیای فناوری همواره باید انتظار شنیدن خبرهای عجیب و غریب را داشت. به احتمال زیاد در آینده نزدیک شما خواهید توانست دوربین گوشی‌تان را به سمت خودتان بگیرید تا به کمک یه اپلیکیشن، تعداد ضربان قلب، فشار خون و میزان اکسیژنه بودن خونتان به شما نشان داده شود.

، برای ثبت دقیق تعداد ضربان قلب، میان اکسیژناسیون خون و فشار خون، باید حس‌گرها و ابزارهایی به بدن ما متصل شوند. نوار قلب یا ECG دقیق‌ترین شیوه ثبت ضربان قلب و امواج قلبی است.

اما گاهی نیاز پیدا می‌شود که یک بیمار به صورت مداوم، اطلاعات حیاتی خود را اندازه بگیرد و ثبت کند تا در مدارک پزشکی الکترونیکی‌ یا EMR ثبت شود، در این صورت همراه داشتن همیشگی فشارسنج یا شمارش معمول تعداد ضربان قلب ممکن یا میسر نیست.

به تازگی یک دانشجوی فارغ‌التحصیل از دانشگاه MIT شیوه جدید برای اندازه‌گیری و ثبت تعداد ضربان قلب ابداع کرده است که در صورت تکمیل می‌تواند تحولی در این زمینه ایجاد کند. در شیوه ابداعی او با استفاده از یک وب‌کم می توان با دقت بالایی تعداد ضربان قلب یک فرد را اندازه گرفت!

تجهیزات او اصلا پیچیده و عجیب و غریب نبودند، او از یک مک‌بوک پرو و نرم‌افزار iSight camera، استفاده کرد و برای آزمایش سامانه‌اش ۱۲ نفر را جلوی لپ تاپ برد، از آنها خواست که یک دقیقه آرام جلوی لپ‌تاپ بمانند و برای یک دقیقه دیگر هم به آنها اجازه داد که در حد معمول انجام فعالیت‌های کامپیوتری شت وب‌کم لپ تاپ حرکت کنند.

نرم‌افزاری که او با MATLAB نوشته بود، با اندازه‌گیری اطلاعات پلتیسموگرافی و نوسانات رنگ چهره افزاد توانست با دقت بالایی تعداد ضربان قلب افراد فرد آزمایش را اندازه‌‌گیری کند. برای تعیین میزان دقت شیوه او، تعداد ضربانات حاصل از شیوه او با اندازه‌گیری‌های یک حس‌گر انگشتی مقایسه شد.

daneshworld

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض فوجی اولین دوربین «۳ بعدی» واقعی را معرفی کرد!

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی تلگراف،شرکت فوجی فیلم ژاپن به صورت رسمی اولین دوربین فیلم برداری ۳بعدی را عرضه کرد.

این دوربین فیلم برداری جدید که از سری FinePix است با نام تجاری FinePix 3D W3 قادر به چاپ تصاویر ۳بعدی بر روی کاغذهای مخصوص ۳بعدی است تا اعضای خانواده بتوانند یک آلبوم فوق‌العاده از تصاویر ۳ بعدی را در کنار خود داشته باشند.

بر خلاف فیلم‌های ۳ بعدی در سینماها ،برای تماشای تصاویر و فیلم‌های ۳ بعدی ضبط شده توسط این دوربین احتیاج به هیچ گونه عینک خاصی نیست .

این دوربین فیلم برداری بسیار جالب به صورت همزمان از دولنز استفاده می‌کند و با استفاده از اختلاف منظر بین دو چشم چپ و راست در آن واحد تصاویر و فیلم های گرفته شده را به طوری با هم دیگر سینک می‌کند که کاربر یک تصویر واقعا ۳ بعدی را بدون هیچ گونه عینک خاص مشاهده می‌کند.
    فناوری بکار رفته در این دوربین موسوم به ”lenticular” است که بیش از این و از سال ۱۹۴۰ برای خلق تصاویر ۳ بعدی مورد استفاده قرار می‌گرفته و البته این فناوری قدیمی الان بهترین راه برای تولید تصاویر و فیلم‌های ۳ بعدی در جهان است.

این دوربین جدید همچنین امکان تماشای فیلم‌های ۳ بعدی را برروی تلویزیون‌های صفحه بزرگ و عریض امکان پذیر می‌سازد.

قرار است دوربین FinePix Real 3D W3 در ماه سپتامبر و با قیمتی در حدود ۴۰۰ یورو به فروش برسد و البته این شرکت خدمات چاپ تصاویر ۳ بعدی را بعد از مدت کوتاهی از فروش دوربین راه‌اندازی خواهد کرد.

فارنت

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض پاناسونيک دستگاه بازي دستي مي‌سازد

سازنده محصولات الکترونيکي ژاپني پاناسونيک در حال ساخت يک دستگاه بازي دستي است تا پس از گذشت بيش از يک دهه دوري، دوباره به بازار بازي ويديويي بازگردد.

به گفته منابع آگاه، اين پروژه بازي که "جنگل" نام دارد، توسط زيرمجموعه آمريکاي شمالي اين شرکت در دست انجام است و بازار بازي آمريکا را مدنظر دارد.

اين دستگاه بازي پاناسونيک را به رقابت با غول‌هاي بازي شناخته شده‌اي مانند مايکروسافت، نينتندو و سوني و هم‌چنين شمار رو به رشدي از خدمات بازي براي تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي لوحي وارد مي‌کند.

وبلاگ فن‌آوري تک کرانچ چند روز قبل در مورد اين پروژه گزارش داده بود که طبق آن، پاناسونيک که آخرين بار در سال 1994 دستگاه بازي عرضه کرده بود، با يک پلير دستي براي بازيکنان آنلاين دوباره به اين عرصه بازمي‌گردد.

گويا محصول جديد پاناسونيک از يک دستگاه قابل حمل تاشو تشکيل شده که نمايشگرش در يک سو و در سوي ديگر کي‌بورد و پد لمسي قرار دارد. سخنگوي پاناسونيک وجود پروژه "جنگل" را تاييد کرد اما در مورد هدف آن توضيحي نداد.

عصر ايران

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض ساخت نمايشگر oled انعطاف‌پذير

نمايشگر انعطاف‌پذير oled براي به‌كارگيري در تلفن‌هاي همراه و ساير دستگاه‌هاي تاشونده از سوي tdk طراحي شد.

انتظار مي‌رود اين نمايشگر با قابليت خم شدن كه در نمايشگاه ceatec 2010 ژاپن معرفي شده، تا پايان سال 2011 به توليد انبوه برسد.

اين نمايشگر از فن‌آوري ديود نوري ارگانيكي (oled) استفاده مي‌كند و به اين ترتيب نياز به نيروي كمي براي روشن شدن دارد. نداشتن نور پس زمينه كمك مي‌كند نمايشگرها فوق باريك باشند اما نمايشگر انعطاف‌پذير tdk بسيار باريك است زيرا به جاي فلز يا شيشه با استفاده از يك لايه نواري، ساخته شده است.

وضوح اين نمايشگر انعطاف‌پذير 256 در 64 است و مي‌تواند تا 10 سانتيمتر بلندي داشته باشد و در سطوح داراي انحنا با شعاع كمتر از 25 ميليمتر نصب شود. انعطاف‌پذير بودن موجب مي‌شود نمايشگر در برابر ضربه يا شكستگي مقاوم باشد.

نمايشگرهاي انعطاف‌پذير پيش از اين توسط شركت‌هاي متعددي مانند سوني به نمايش درآمده‌اند اما انتظار مي‌رود محصول tdk تا پايان سال آينده به توليد انبوه رسيده و نخستين نمايشگر انعطاف‌پذيري باشد كه وارد بازار مي‌شود.

عصر ايران

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض «ایکس‌باکس ۳۶۰ اسلیم» هم «پرتابل» شد! + عکس

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی تک‌اسپوت، یک مبتکر خلاق که پیش از این سابقه پرتابل کردن کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ و همچنین پلی‌استیشن ۳ را در کارنامه خود دارد این بار کنسول ایکس‌باکس۳۶۰ اسلیم را با تجهزات پیشرفته‌تر قابل حمل یا همان پرتابل نمود.

«بن هِک» درنسخه جدید امکاناتی همچون روشن شدن کنسول تنها با یک لمس، بیرون آوردن کنسول از قاب خود با فشار یک دکمه و همچنین ورودی و خروجی صوتی به همراه کنترل آمپلی‌فایر را نیز افزوده است.

قاب این کنسول پرتابل ازPVC اعلا بوده و به همراه مونیتور ۱۷ اینچ Gateway 1775W واید اسکرین با رزولیشن ۱۲۸۰×۷۲۰ عرضه شده است.

این کنسول پرتابل نخستین بخش از ۶ بخش نمایشگاه The Ben Heck Show است که قرار است ابتکارات این فرد خوش‌ذوق را به نمایش بگذارد.

فارنت

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض پرینتر بی سیم اچ پي

LastNewsTech: آیا هنوز پرینتر خود را با کابل USB متصل می کنید؟
    امروز تنها با خرید یک پرینتر HP C6380 از یک پرینتر لیزری بی سیم نهایت لذت را ببرید.
    علاوره بر چاپ معمولی اسکن و کپی کردن را مدل C6380 ارائه می دهد.

ال سی دی رنگی 2.4 اینچی و اینترنت بی سیم 802.11b/g به علاوه ی قابلیت borderless printing up to 8.5x11 inches

Justin در سی نت به این مدل اچی پی 5 ستاره داد و سرعت خروجی سریع و بی مشکل راه اندازی بی سیم و سهولت استفاده ودیگر ویژگی ها را برتر دانست.

عصر ايران

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض سرانجام اچ پی تبلت Slate را عرضه کرد

تبلت شرکت HP مدت ها است که بر سر زبان است. و خبرهای ضد و نقیض زیادی در مورداش شنیده اید. از ساخت و توقف ساخت گرفته تا تغییر سیستم عامل آن اما بالاخره اچ پی تصمیمش را گرفت و Slate را ارایه کرد.

تبلت اسلیت با پردازشگر اتم و سیستم عامل ویندوز 7 ارایه میشود. با وجود اینکه همه منتظر ارایه این تبلت برای کاربران عادی بودند این شرکت تصمیم گرفته که آن را ویژه کاربران تجاری و صنایع بکند. البته فراموش نکنید که اچ پی در حال ساخت تبلت بر پایه WebOS هم هست و احتمالا ان را برای کاربران عادی در نظر گرفته. اگر بخواهید اسلیت را بخرید باید ۷۹۹ دلار ناقابل از جیب هزینه کنید.

با این پول چه چیزی به دست می آورید؟ یک تبلت ۸.۹ اینچی با پردازشگر 1.86GHz اینتل و ۲ گیگابایت رم به همراه ۶۴ گیگابایت حافظه از نوع سولید. این تبلت می تواند ویدیوهای 1080p را پخش کند و به همراه ان یک داک عرضه می شود که خروجی HDMI دارد. به همراه این تبلت یک دیجیتایزر N-Trig برای یادداشت برداری سریع وجود دارد که آن را نسبت به دیگر تبلت ها متمایز میکند.

در جلوی ان یک دوربین و در پشت هم یک دوربین سه مگاپیکسلی قرار دارد. حاشیه های فلزی و پشت دندانه دار ان سبب میشود که هنگام کار با ان حس خوبی داشته باشید و سایز کوچک ان نسبت به تبلت های ۱۰ اینچی سبب راحت تر بودن حمل و نقل ان شده است. وزن این تبلت ۶۸۰ گرم است.

به همراه این تبلت پورت یو اس بی و ورودی هدفون وجود دارد و اچ پی یک دکمه Alt + Ctrl + Delete هم برای ان گذاشته تا کاربران ویندوز دکمه محبوبشان را داشته باشند. این تبلت ابتدا در امریکا ارایه میشود و سپس در بقیه کشورها هم ارایه خواهد شد. و از آنجایی که این تبلت فعلا برای کاربران عادی ارایه نمیشود سیستم عامل ان دارای هیچ نرم افزار نصب شده ای نخواهد بود.

نارنجی

از ایشان 2,774 بار
    در 1,088 پست تشکر شده

پیش فرض تلفن هوشمند پلی استیشین به بازار ارایه می شود

این چیزی است که علاقمندان بازی های کامپیوتری مدت ها است در انتظارش هستند و به نظر میرسد شایعات درست بوده اند. به زودی شاهد ورود کنسول بازی پلی استیشنی به بازار تلفن های هوشمند خواهیم بود. این گوش/ کنسول احتمالا با سیستم عامل اندروید ارایه خواهد شد و یک نسخ ویژه از فروشگاه انلاین سونی دارد که می توان از انجا مستقیما بازی ها را دانلود و نصب کرد.

پردازشگر اش یک گیگاهرتزی است و ۵۱۲ مگابایت رم به همراه ۱ گیگابایت رام دارد. نمایشگر پلی استیشن موبایل بین ۳.۷ تا ۴.۱ اینچی خواهد بود و حافظه اش با کارت میکرو اس دی قابل افزایش است. تصویری که می بینید هنوز مدل نهایی نیست بنابراین می توانید در پایان منتظر بهتر شدن طراحی و برخی تغییرات سخت افزاری هم باشید.

گوشی پلی استیشن به احتمال زیاد تا اول سال اینده میلادی به بازار ارایه خواهد شد. بنابراین منتظر خبرهای بیشتر و قیمت ان در روزهای اینده باشید.

نارنجي

• صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)