نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشکل با نرم افزار IDM v6 در زمان بندی دانلود ها

عضو جدید
    از ایشان 4 بار
    در 3 پست تشکر شده

love مشکل با نرم افزار IDM v6 در زمان بندی دانلود ها

سلام دوستان ببخشید من نرم افزار idm رو برای دانلود شبانه از طریق adsl256/512 تنظیم میکنم ولی یا زود تر از وقتش دانلود میکنه، مثلا مال من از 2 تا 7 رایگانه و از همین ساعات تنظیمش میکنم ولی چون زودتر شروع به دانلود میکنه باعث میشه از ترافیک یه 100 تایی کم بشه.
    یا اصلا دانلود نمیکنه و صبح که نگاه میکنم میبینم هیچی دانلود نشده و حالم گرفته میشه.بعضی چیزا حیاتی اند و باید دانلود بشند ولی با کمال تعجب میبینم دانلود نشدند.دوستان بگید مشکل از کجاست؟
    اگه میشه اون هایی که از این روش استفاده میکنند و مشکلی ندارند مرحله به مرحله بگند که چه کار کردند بلکه درست بشه.
    من بقیه نرم افزارها رو قشنگ امتحان نکردم ولی dap رو تست کردم و fdm هم.ولی هیچ کدوم idm نمیشند.
    ولی اگه باز هم کسی با نرم افزار خاصی مشکلی نداره بازگو کنه ولی هدف اصلی همین idm هست.
    یه سوال دیه هم داشتم که شاید ربطی به اینجا نداشته باشه.اینکه مودم داعما روشن باشه ضرری بهش نمیرسه؟من همیشه لن رو قطع میکنم(نرم افزاری=دی سیبل) تا ارتباط با سیستم قطع بشه.

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    مدیرکل بازنشسته Reibon2002 آواتار ها
    از ایشان 5,746 بار
    در 2,278 پست تشکر شده

در مورد سوال اول درست نمی دونم ، ولی چون از نسخه کرک شده استفاده می کنید ممکنه که این مشکل براش بوجود اومده باشه.

سوال دوم هم اصلا نیازی به قطع اتصال یا خاموش کردن مودم نیست.
    مودم هم مثل کامپیوتر هر چقدر کمتر خاموش روشن بشه ، ضرر کمتری رو میبینه !

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Reibon2002 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_g نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید من نرم افزار idm رو برای دانلود شبانه از طریق adsl256/512 تنظیم میکنم ولی یا زود تر از وقتش دانلود میکنه، مثلا مال من از 2 تا 7 رایگانه و از همین ساعات تنظیمش میکنم ولی چون زودتر شروع به دانلود میکنه باعث میشه از ترافیک یه 100 تایی کم بشه.
    یا اصلا دانلود نمیکنه و صبح که نگاه میکنم میبینم هیچی دانلود نشده و حالم گرفته میشه.بعضی چیزا حیاتی اند و باید دانلود بشند ولی با کمال تعجب میبینم دانلود نشدند.دوستان بگید مشکل از کجاست؟
    اگه میشه اون هایی که از این روش استفاده میکنند و مشکلی ندارند مرحله به مرحله بگند که چه کار کردند بلکه درست بشه.
    من بقیه نرم افزارها رو قشنگ امتحان نکردم ولی dap رو تست کردم و fdm هم.ولی هیچ کدوم idm نمیشند.
    ولی اگه باز هم کسی با نرم افزار خاصی مشکلی نداره بازگو کنه ولی هدف اصلی همین idm هست.
    یه سوال دیه هم داشتم که شاید ربطی به اینجا نداشته باشه.اینکه مودم داعما روشن باشه ضرری بهش نمیرسه؟من همیشه لن رو قطع میکنم(نرم افزاری=دی سیبل) تا ارتباط با سیستم قطع بشه.

جدید ترین ورژن این برنامه رو به همراه جدید ترین کرک از لینک زیر دانلود کنید

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

پسورد فایل دانلود شده
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

این نسخه Retail است و از سایت برنامه قابل دانلود نیست. با نسخه های معمولی فرق می کند و کارایی بالاتری دارد.

روش رجیستر کردن برنامه:
    بعد از نصب در حالتی که از برنامه خارج شده اید و آیکون آن نیز در کنار ساعت در حال نمایش نباشد فایل موجود در فولدر Crack را در مسیر نصب برنامه کپی کنید و فایل Patch را اجرا کنید و اعمال کنید. در ویندوز ویستا و 7 فایل کرک را به صورت Run as administrator اجرا کنید.

برای مشکل زودتر دانلود کردن به قسمت زمان بندی برنامه برید و تنظیمات شروع دانلود خودتونو ویرایش کنید من خودم از idm استفاده میکنم مشکلی به این صورت که شما گفتین ندارم

انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• 2 کاربر زیر از sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت alireza121 آواتار ها
    از ایشان 29 بار
    در 18 پست تشکر شده

help فارسی نرم افزار به همراه فارسی ساز نرم افزار:

کد:

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب alireza121 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو ثابت فروم WOLF_MAJID آواتار ها
    از ایشان 1,353 بار
    در 542 پست تشکر شده

در قسمت صف ها صف جدیدی ایجاد کنید
    زمان شروع دانلود را به زمان مورد نظر تغییر بدید
    زمان قطع دانلود را مشخص کنید
    2 گزینه آخر ( خاموش کردن کامپیوتر و بستن نرم افزارها رو هم فعال کنید )

دقت کنید :
    لینک هایی که برای دانلود شبانه می زارید باید قابلیت ادامه داشته باشند
    سیستم قبل از شروع دانلود باید روشن باشد ( 3 دقیقه قبل از شروع دانلود سیستم را برای روشن شدن بگذارید)
    اگر سیستم اتوماتیک روشن می شود نباید ویندوز یا سیستم رمز عبور داشته باشد ( البته من نرم افزارهایی که خودشون سیستم را روشن کنند تست نکردم و فقط با بایوس این کار رو کردم)
    زمان خواب کامپیوتر را هرگز کنید ( در این مورد مطمئن نیستم ولی مثل اینکه زمانی که سیستم به خواب یا حالت اسلیپ می ره دانلود شما قطع می شه)

• 2 کاربر زیر از WOLF_MAJID برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 4 بار
    در 3 پست تشکر شده

سلام به همگی دوستان راسش دیشب تو نت یه کرک خوب با یه ورژن خوب دانلود کردم وبدون مشکل داره کار میکنه.
    امیدوارم موقتی نباشه فقط.

عضو جدید
    از ایشان 4 بار
    در 3 پست تشکر شده

سلام دوستان یه مشکل خیلی عجیب.
    الان مشکلاتی که گفتم با کرک حل شد و دیگه اون اتفاقات پیش نمیاد.
    ولی دیشب که فایل ها دانلود شده دیدم که نوشته تکمیل ولی هیچ ردی از آدرسش که تو کجای هارد دانلود شده نیست.من خودم جاش رو قبلا انتخاب کرده بودم ولی اونجا نیست تو خصوصیات نوشته که آدرس ناشناخته.
    با سرچ تو اپلیکیشن دیتا پیداش کردم و تازه اون جایی پیداش کردم که آی دی ام به طور عادی اونجا دانلود میکنه و پارت ها رو به هم ریخته بود الان نمیدونم چی پارت چنده.
    واقعا گیج شدم که چرا اینجوری شد؟
    دوستان اگه میدونید کمک کنید که این فایل های مرده رو زنده کنم.

مدیرکل بازنشسته Reibon2002 آواتار ها
    از ایشان 5,746 بار
    در 2,278 پست تشکر شده

Idm نسخه کرک شده ، نمی تونه فایل ها رو درست طبقه بندی کنه ، و همچنین نمی تونه فایل ها رو توی جایی که شما می خواید ذخیره کنه.

من هم این مشکل رو داشتم.
    برای اینجور دانلود ها از نرم افزارهای دانلود منجر مجانی که نیاز به کرک ندارند استفاده کنید.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Reibon2002 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_g نمایش پست ها
    سلام دوستان یه مشکل خیلی عجیب.
    الان مشکلاتی که گفتم با کرک حل شد و دیگه اون اتفاقات پیش نمیاد.
    ولی دیشب که فایل ها دانلود شده دیدم که نوشته تکمیل ولی هیچ ردی از آدرسش که تو کجای هارد دانلود شده نیست.من خودم جاش رو قبلا انتخاب کرده بودم ولی اونجا نیست تو خصوصیات نوشته که آدرس ناشناخته.
    با سرچ تو اپلیکیشن دیتا پیداش کردم و تازه اون جایی پیداش کردم که آی دی ام به طور عادی اونجا دانلود میکنه و پارت ها رو به هم ریخته بود الان نمیدونم چی پارت چنده.
    واقعا گیج شدم که چرا اینجوری شد؟
    دوستان اگه میدونید کمک کنید که این فایل های مرده رو زنده کنم.
    این به خاطر کرک این برنامه است بهترین کرک ، کرک unreal rce هستش و باز هم میگم که این برنامه رو از این جا دانلود کن بدون هیچ مشکلی به همراه کرک من خودم از این ورژن استفاده میکنم ومشکلیم نداره ...مشکل شما فکر میکنم از ورژن 6.2 بود که این جور میشد ..اینم لینک دانلود اخرین ورژن به همراه کرک

کد:

پسورد فایل :

کد:
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 4 بار
    در 3 پست تشکر شده

سلام دوستان مشکل رو پیدا کردم.
    من یه هارد اکسترنال دارم که مثلا درایو کیو بوده.یکی از بچه ها اومده بوده هارد رو کشیده بوده و یک هارد دیگه رو وصل کرده که درایواش کمتره بعد رفته هارد من رو وصل کرده بعد اون آدرسی که آی دی ام بهش دادم به هم میخوره و بیچاره دانلود که میکنه تو کف ذخیرش میمونه.منم رفتم و فایل ها رو تک تک پیدا کردم و بازسازیشون کردم.
    موضوع ساده ولی پیچیده.
    گفتم اینجا پست بدم تا شما هم دوباره برای چنین موضوعی اینقدر سرگردون نشین.

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)