صفحه 42 از 45 نخستنخست ... 324041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 446

موضوع: روش هایی ساده برای برون فکنی(خروج روح از بدن)

کاربر ارشد Mehdi1 آواتار ها
    از ایشان 5,984 بار
    در 2,044 پست تشکر شده

Sick روش هایی ساده برای برون فکنی(خروج روح از بدن)

بسم الله الرحمن الرحیم

حدیث داریم که وقتی شما میخوابید روحتون به آسمون ها میره(البته برای آدمای خوب!) . اینو گفتم که از صحت

موضوع آگاهی داشته باشید.

وقتی شما میخوابید،خواب میبینید! همین خواب یه جور برون فکنیه البته خیلی مبهم.برون فکنی یعنی این که روحتون

رو از بدنتون بیارید بیرون(البته قسمتی از روح رو) و هر جا که خواستید برید و همه چیز رو ببینید و هیچ کس شما رو

نبینه و اون چیز هایی که شما دیدید ، همه واقعا در اون لحظه در حال وقوع بودن.یعنی ممکنه الان یکی برون فکنی

کرده باشه،و شما الان دارید این مطلب رو میخونید،اون طرف شما رو همین الان ببینه و وقتی که اون طرف به جسمش

برگرده تمامی چیز هایی که تو برون فکنی دیده بود رو یادش میاد.پس همین طوری میشه از همه چی سر دراورد.

ولی این کار خوبی نیست و ممکنه که خدا هم شما رو در حال برون فکنی به طرف خودش هدایت کنه! و دیگه

برنگردین! و همون طوری تو خواب بمیرین! پس مراقب رفتارتون باشید.

چون شما تو برون فکنی جسم فیزیکی ندارید،پس هیچ تغییری نمیتونید تو دنیای فیزیکی انجام بدین،اما در دنیای

خودتون میتونید تغییرات یا اثراتی بذارید که بعدا میگم.

هر کسی در طول زندگی خودش حد اقل 2 بار برون فکنی کرده چه خواسته و چه ناخواسته.دست خودش نبوده

و یکی از علائمش اینه که وقتی خوابید فکر میکنید نمیتونید تکون بخورید،یا هر چی داد میزنید صداتون در نمیاد!

یا این که یه چیزی افتاده روتون نمیتونید حرکت کنید و ممکنه در اون لحظه حتی گریه هم بکنید چون حالت بدیه

اگه این اتفاق ها در شما رخ داده بدونید که یه نوع برون فکنی ساده انجام شده . اگه اتفاق نیافتاده،بازم برون

فکنی کردید،ولی یادتون نمونده وقتی که از خواب بیدار شدین!

برون فکنی یه خطراتی داره که اگه از خطراتش آکاه نباشید،ممکنه باعث فلج شدن یا حتی فشار های روحی

و عصبی(حالا من نمیدونم بش چی میگید) یا احتمال جن زدگی و حتی مرگ داره!

البته احتمال مرگ بسیار کمه همچنین جن زدگی خیلی کم! یعنی فقط ما 2 مورد مرگ داشتیم تو برون فکنی

(آمار دقیقشو نمیدونم این 2 تارو از یه جایی خونده بودم) و اون 2 تا هم خیلی پررو بودن که مردن!

فلج شدن به این صورت اتفاق میافته: شنیدین که میگن وقتی خواستین کسی رو بیدار کنید از پاهاش تکون بدین؟

و یه راست نرین دستشو حرکت بدین؟ نشنیدین! اینو یه سری از دانشمندان فکر کنم گفتن قضیه اش هم اینه

که وقتی یارو خوابه حالا چه برون فکنی کرده باشه و چه نکرده باشه،روحش از بدنش جدا شده.و وقتی که شما

یهو طرف رو بیدار میکنید،روح باید به سرعت به بدن خودشو برسونه،و بین روح و جسد یک رابطه هست که بیشتر

مثل یک طناب میمونه،هر چه قدر روح دور تر از بدن باشه،باید سریع تر خودشو به بدن برسونه و دیر تر هم بیدار

میشه! اما اگه نه زیاد جدا نشده سریع بیدار میشه برای همینه که وقتی بین حالت خواب بیداری هستین با

کوچک ترین صدا از خواب میپرین،چون روح خیلی کم از بدن فاصله گرفته،خیلی کم در حقیقت میخواد که فاصله

بگیره!. حالا فلج شدن: وقتی شما برون فکنی میکنید،اگه روحتون رو ببرید خیلی دور مثلا تو آسمون ها یا تو

کهکشان ها(!) وقتی یکی بخواد بیدارتون کنه ، روحتون اون همه فاصل رو باید طی کنه که به بدن برسه،و در این

راح ممکنه طناب(همون رابط)پاره شه،یا این که یه اختلال تو سیستم بدن ایجاد شه و قسمتی از بدن فلج شه

به خاطر سرعت برگشت روح! من دقیق نمیدونم برا چی فلج میشن،اما داشتیم کسانی که تو برون فکنی

فلج شدن.

قضیه ی جن زدگی که خیلی کم پیش میاد بیشتر برای آدم های بی ایمانه که خدا رو قبول ندارن (همون کافر

خودمون!) و این طوری جن زدگی اتفاق میافته که طرف میاد بیرون از جسد،یهو یکی م یاد بش میگه دیگه راه

برگشتی نیست! و خودش میره تو حلد طرف! البته چون من بازهم همچین اتفاقی برام نیافتاده،دیگه زیادی

دربارش حرف نمیزنم،فقط اینو میگم که حتما یه آیه الکرسی قبل از خواب بخونید. زیاد نگران این موضوع نباشید

بازهم تا کید میکنم که خیلی کم اتفاق میافته،و تا خدا نخواد اون جن یا هر چیز دیگه حق نداره بره تو جسم طرف

پس اصلا نگران این نباشید.

قضیه ی مرگ هم که خیلی واضحه:وقتی طرف میره جای بسیار دور،ممکنه طناب(همون ارتباط) روح با جسد به

هر دلیلی قطع بشه! برای همین هم هست که توصیه میکنن در اولین برون فکنی زیاد دور از جسد نرید و همون

دورتا دور جسد بگردید و بعد از مرور زمان کم کم فاصله رو زیاد کنید.

حتما از خودتون میپرسید که اگه این طوریه چرا کسانی که برون فکنی میکنن نمیرن به این ستاره شناس ها کمک

کنن! این طوری که خیلی راحت میشه از همه چی سر دراورد.

من جواب این سوالو از کسی شنیدم که اینجا می نویسم: خود ناسا شرایطی رو برای بعضی از افرادشون آماده

میکنن و بهترین استاد ها در زمینه ی خروج روح رو استخدام میکنن و...

بغیه اش رو هم که خودتون میدونید البته من اینو از اون طرف شنیدم،پس به من گیر ندید.

خطراتش رو که با تجربه میتونید جلوشون رو بگیرید .

یه نکته ی دیگه ای هست که میگن تو برون فکنی میشه جن یا فرشته رو دید؟

باید بگم که نه! البته اگه خدا اجازه بده میتونید ببینید،که معمولا یک یا چند بار یه موجوداتی رو میبینید چون روحید

ولی ارتعاشات بدن جن و ملائک با ارتعاشات ما فرق میکنه ، همون طور که گفتم تمام روح از بدن خارج نشده

و فقط قسمتی از اون خارج شده که با خود روح میشه دید،البته وقتی کل روح بیاد بیرون،پدیده ی سقط شدن

صورت میگیره!

روش های انجام برون فکنی :

تا این جا که همش مقدمه بود از این جا به بعد یه کم عملی تر میشیم!.

برای برون فکنی روش های زیادی وجود داره که کامل ترینشون کتاب برون فکنی در 30 روز)

هست که متونید برید بخرید. ولی این کتاب به درد بعضی ها نمیخوره،چون 30 روز برای اون ها

خیلی زیاده ! مثل خود من! که اصلا حوصله ندارم 30 روز صبر کنم.من هم گفتم اگه اون کتابو

بنویسم(که بعدا همشو اینجا میزارم) هیش که حوصله ی خوندن نداره،حتی مقدمه های

بالا رو هم 99 درصدتون نخوندین! خودمم بودم میومدم از همین جا میخوندم!

اما روش های برون فکنی بهتره که یه دعایی قرآنی آیه الکرسی یه چیزی بخونید که اتفاقی

نیافته):

1-وقتی که خوابتون میاد به سقف نگاه کنید،آرامش داشته باشید ، حالا دستاتون رو طوری

که خسته نمیشید بالا نگه دارید(میتونید از آرنج به بعد رو بالا نگه دارید)حالا کم کم خسته تر

میشید و کم کم میرید تو خواب ولی تا میخواد خوابتون ببره،دستتون خود به خود میافته و شما

با اون ضربه بیدار میشید،تا بیدار شدید دوباره دستتون رو به حالت قبلی برگردونید و دوباره

همون اتفاق قبلی میافته.یعنی شما میخواید بخوابید،ولی بیدار میشید.

انقدر این کارو بکنید که دیگه کاملا برید تو حالت خواب و بیداری،بعد از یه مدت احساس میکنید

که بدون بالا نگه داشتن دست هم میتونید خودتون رو در حالت خواب و بیداری نگه دارید.

(تا وقتی که مطمئن نشدید،دستتون رو نخوابونید) حالا شما نه دستتون بالاست نه تو خوابید

اگه اول با دست کاری نکنید،به احتمال100 درصد به خواب میرید ولی الان دیگه به مرحله ای

رسیدید که بین حالت خواب و بیداری هستید و این حالتو با جسمتون انجام نمیدین،با تمرکز

هست که شما در این حالت باقی موندین.حالا چشماتون رو ببندین،به بین دو ابرو تمرکز کنید

البته نه تمرکزی که آرامشتون رو به هم بزنه و از حالت خواب و بیداری کاملا بیدار شید.

(کلا بذارید بگم که وقتی بیدارید،در جا به خواب نمیرید و اول از حالتی عبور میکنید ، بعد به

خواب میرید،این حالت همون حالت خواب و بیداری هست،ما هم میخوایم که در این حالت

به خواب نریم و همین طوری در حالت خواب بیداری باشیم،چون برون فکنی در این حالت

رخ میده،حالا متوجه شدید؟!) دوباره برمیگردیم به همون تمرین

به ناحیه ی بین دو ابرو تمرکز کنید،حدودا تا وقتی که احساس کنید خیلی به این ناحیه تمرکز

کردید.حالا چشماتون رو باز کنید(از این جا به بعد میتونید یکی از روش های زیر رو انجام بدین

چون تا اینجا فقط یاد گرفتین که چطور به حالت خواب و بیداری برید. توجه کنید که در روش های

زیر هیچ عکس العمل فیزیکی انجام ندین و فقط تصور کنید)

1-احساس کنید که سقف اتاق داره به شما نزدیک میشه

2-یک طناب رو جلوتون تصور کنید و از اون بالا برید

3-احساس کنید روی یک جای داغ قرار گرفتین و میخواید از اون جا بلند شید.

4-تصور کنید که دستتون رو گذاشتین رو تخت و بلند شدین

5-احساس کنید روی آب هستین و مشن طور شناور شدن و سبک تر میشید

6-احساس کنید که هیچ وزنی ندارید و سبک شدید،حالا به طرف بالا حرکت میکنید

7-تصور کنید که از حالت دراز کش،میشینید و سپس بلند میشید

8-تصور کنید که سر روحتون رو میچرخونید و همین طر کل روح رو در جسم میچرخونید و همین

طور میاید بیرون از جسم.

این روش ایی که گفتم روش هایی هستن که با سرعت زیاد شما رو به برون فکنی میرسونن

فقط تنها نکته که باید در 8 روش بالا دقت کنید،اینه که فکر کنید شما روح هستید و در یک

جسم گیر افتادید و میخواهید از شرش خلاص شید،حالا هر تصوری رو انقدر روش فکر کنید

که بالاخره از جسم خارج شید.شاید الان پیش خودتون بگید که اینا سختن و تمرکز جواب نمیده

باید بگم که وقتی در حالت خواب و بیداری هستید به قدر این ها آسون و سریع انجام میشن

که خودتون هم تعجب میکنید. اگه اطمینان ندارید به حرفم وقتی که به حالت خواب و بیداری

رفتید،بگید چه قدر سردمه،همون موقع سردتون میشه در صورتی که قبل از این فکر اصلا

احساس سرما درونتون وجود نداشت تلقین در بین حالت خواب و بیداری،99 درصد بهتر از

حالت بیداری انجام میشه.

این هم روش های برون فکنی. دیگه وقتی از روحتون خارج شدید جسمتون رو میبینید که روی

تخت هست ولی شما یکی دیگه هستید!! این همون برون فکنی هست که بعد از یک بار

انجام اون چنان بهتون حال میده که دوست دارید اصلا بیدار نشید!!.

فقط اگه در دیدن جسمتون بترسید،کار یکم خراب میشه

این تمرینا رو 90 درصد از کسانی که بهشون گفتم در شب اول جواب داده! شما هم میتونید

در شب اول این کار رو انجام بدین تنها قسمت مهم این تمرین،رفتن به حالت خواب و بیداری

هست که مهم ترین بخشه برون فکنی اینه و البته باقی موندن در این حالت هم موثره

با یرون فکنی میتونید به خواب دیگران هم برید روشش اینجوریه:

وقتی از جسدتون اومدید بیرون،اراده کنید که برید تو خواب فلان کس ! همین!!
    ویرایش توسط Mehdi1 : Tuesday 28 August 2007 در ساعت 01:28 AM

2. خرید آنتی ویروس ناد 32

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط masood10 نمایش پست ها
    چطوری؟ بیشتر توضیح بدید
    جواب بدین آقایان

چطوری؟ بیشتر توضیح بدید
    جواب بدین آقایان

- - - Updated - - -

دوستان عزیزم لطفاً به منم توضیح بدید منم این مشکلو دارم دستارو که از آرنج به بعد بصورت عمود و مشت میکنم بالا کنم خوابم نمیبره امروز هفته دومه که حتی به حالت خواب و بیداری نزدیک هم نشدم خواهش میکنم کمک کنید منم میخوام تجربه کنم

• خرید آنتی ویروس ناد 32
    عضو جدید
    از ایشان 7 بار
    در 6 پست تشکر شده

جواب بدین آقایان

جواب بدین آقایان

- - - Updated - - -

دوستان عزیزم لطفاً به منم توضیح بدید منم این مشکلو دارم دستارو که از آرنج به بعد بصورت عمود و مشت میکنم بالا کنم خوابم نمیبره امروز هفته دومه که حتی به حالت خواب و بیداری نزدیک هم نشدم خواهش میکنم کمک کنید منم میخوام تجربه کنم
    فکر نکنم فهمیدنش سخت باشه ببین اولا هر کسی نمیتونه برونفکنی بکنه چون بخوای نخوای ترس داره خود من صد دفه تصمیم گرفتم ولی توی موقعیتش که قرار گرفتم بی خیالش شدم چون هزار فکر میاد توی سرت
    خب روش من اینجوریه که وقتی خوابت میاد به یک چیزی مداوم فکر کنی انقد فکر کنی تا از ذهنت بیرون نره و وقتی از ذهنت خارج شد دوباره بهش فکر کن انقد این کارو تکرار کن تا به خروج نزدیک بشی مثلا برای من اینجوری جواب میده که خودمو توی یک خیابون تصور میکنم در حال راه رفتن و یا یک چیزیو توی ذهنم نگه میدارم و انقد بهش فکر میکنم تا به برونفکنی برسم در کل هدف اینه که نزاری ذهنت بخوابه فقط جسمت به خواب بره ولی هنوز اگاه باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط iraneasytr نمایش پست ها
    آقا توروخدا اینقدر خرافاتی و تخیلی نبایییییید!!!!

---------------------------------------------------------------------------
    راهنمای سفر و گردشگری

بزرگترين [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] و [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ايران

معرفي [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] و [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] - بانک [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] - ليست [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ها - [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ها - [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]
    تو تصور کل خرافات و خیاله
    همیشه چیزیو که واقعیت بوده بهمون گفتن خرافاته میدونی چرا چون میتونستن ازش استفاده کنند و سود هنگفت ببرن و یا به اهدافشون برسن و امثال ما تو این خیال باشید که چقد ما روشن فکریم که فهمیدیم اینا خرافاته،پسر جون خود ناسا دنباله همین روش هستش که دیگه احتیاجی به فرستادن فضانورد به فضا و هزینه کردن های میلیاردی نباشه بعد میای میگی خرافاته؟اره برای کسایی که نشستن و با حرف دیگران زندگی میکنند و دنیای خودشونو مطالعه و زیرو رو نمیکنند راحته بگن خرافاته،تو تصور کن خرافاته چون اون وقتی که قرار برای توجیح تو کنم میتونم از استفاده کنم

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

خب الآن روشی که گفتی انجام بدم و دستامو بالا نکنم؟

عضو جدید
    از ایشان 7 بار
    در 6 پست تشکر شده

خب الآن روشی که گفتی انجام بدم و دستامو بالا نکنم؟
    یا خوردسالی یا مارو چیزی فرض کردی
    پسرم میگم ذهنی تمرین کن دست مستو بی خیال بشو

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

تمرکز حواسم پایین است ذهنی نمیتونم همین روش دست رو بیشتر توضیح بدید

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام دوستان و سلام آقا مهدی

من تا حالا دو سه بار اینکار رو انجام دادم یک دو بار ناقص و همون اول ترسیدم و یک بار انگار از یک پرده هایی رد میشدم و رفتم تو کتاب خونه و اونجا راه رفتم و بعدش رفتم تو خیابون و اینا و بعد بیدار شدم از اون موقع دیگه نتونستم کاری بکنم. یکمم میترسم.

میشه بگید چجوری نترسم؟

یه تجربه و یه سوال

من چند سال پیش که خواب بودم بیدار شدم و دیدم فلجم ولی میتونستم داد بزنم اما لب و لوچم حرکت نمیکرد. گفتم یکم واستم ببینم چی میشه... یه چند ثانیه ای که واستادم دیدم یه نور سفیدی تقریبا لوزی با یکم fade یا همون محوی لبه هاش جلوم داره ظاهر میشه و هی پر رنگ تر میشه .. خیلی ترسیدم دیگه دووم نیاوردم و شروع کردم به داد زدن با همون لبو لوچه باز و بدون حرکت یه چند با که داد زدم مامانم بیدار شد گفت چیه عزیزم ولی من نمیتونستم تکون بخورم .. یکم که گذشت انگشتام رو تکون دادم بیدار شدم. مامانم کلی خندید گفت بختکی شدی ..

از اون موقع میترسم که دوباره اونجوری بشم ..

کسی میدونه اون نوره که جلوم داشت شکل میگرفت و پر رنگ تر میشد چی بود؟؟

عضو جدید Arman9511 آواتار ها
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Sick برون فکنی کالبد اختری (پرواز روح - obe)

برون فکنی کالبد اختری (پرواز روح - OBE)

بنام او که هر چه هستیم باز هم از آن اوییم و بسوی خود او باز میگردیم.

سلام

روح (کالبد اختری) هر انسانی به هنگام خواب از بدنش جدا شده و میتواند در هر کجا از کره زمین و حتی کرات دیگر! به گردش بپردازد ، گاهی نیز روح (کالبد اختری) به گذشته و یا آینده سفر میکند! (برای روح محدودیتی به نام زمان و مکان وجود ندارد)

حتما برای شما هم پیش آمده که بگویید: «من قبلا این صحنه را دیده بودم!» این به خاطر این است که به هنگام خواب کالبد اختری شما به آینده سفر کرده و در آن صحنه قرار گرفته ، اما شما پس از بیداری چیزی به یاد ندارید تا زمانی که آن صحنه را مشاهده کنید ، آن وقت احساس میکنید که این صحنه را قبلا دیده اید ، بله! شما این صحنه را دیده اید!

پرواز روح علمی است که با ارائه تکنیک هایی ، به شما این توانایی را می دهد که به طور آگاهانه روح (کالبد اختری) خود را از بدنتان جدا کنید ، آگاهانه به هر کجا که دوست دارید سفر کنید بدون اینکه هیچ هزینه ای بپردازید! همچنین تمام خاطرات سفرهایتان پس از بیداری را به خاطر خواهید داشت.

این مبحث ، درباره برون فکنی ( خروج روح از بدن ) و تجربیات خود من در این باره است . قصد تشکیل این مبحث را نداشتم و فقط برای کسانی درست کردم که به این کار علاقه شدید دارن و می خوان در اینجا بطور کامل آشناشن و بتونن انجام بدن !
    این مبحث بروز رسانی می شه ! لطفا همش رو بخونید تا کاملا متوجه شوید ! اگر کسی ، سوالی ، چیزی داشت تو قسمت زیرش بنویسه تا جوابشو بدم .

در ابتدای کار باید این نکته را عرض کنم که افراد شکاک ، سخت باور ، لاییک ، علم زده ، جاهل ، نادان و متعصب و اساسا" کسانی که اهل شوخی و ماجراجویی هستند ، به هیچ عنوان به این مبحث سر نزنند . حال چرا ؟ این افراد انسان های محترمی هستند اما من نمیخواهم وقتشان تلف شود . حوصله توجیه این افراد رو هم ندارم ، چون نیازی به این کار نمی بینم !

آیا می شود به یک نوزاد ، طعم چلوکباب را فهماند؟ قصد بی احترامی هم ندارم . سایت های دیگری برای توجیح افرادی که مایل به دانستن آنچه گفته نشده وجود دارد ، لطفا به آن ها مراجعه کنید ! من خودم زمانی جزو همین دسته از افراد بودم اما تنها فرق من با این افراد در این بود که سعی کردم بفهمم که ممکن است چیزهایی باشد که من آن ها را شاید نمی دانم !

این بود که شخصا" و بدون هیچ استاد حضوری وارد این کار شدم (بر خلاف برخی از دوستان که میگن حتما" نیاز به استاد و اذن استاد و... هست - البته کتابهای بسیار زیادی خوندم که همون کتابها راهنما و استاد من بودند) ، اول نتیجه نگرفتم اما بعد نتایج شگفت انگیز بسیاری گرفتم ! عیبی ندارد کسی چیزی را نداند ، اما اگر به احتمالات ایمان داشته باشیم و اندکی هم اراده ، آنگاه با دیگران فرق خواهید داشت ! میل به دانستن آن چیزهایی که آن ها را مسخره می کردم ، امروز به من حس تفاوت را بخشید !علم همیشه همینطور بوده ، چیزی که روزی مسخره می شده ، امروز یک واقعیت مسلم است !

مثال : جعبه جادویی مسخره ای که بعدا بهش گفتند ابزار نوین ارتباطات یا همان تلویزیون !بدانید ، این کار ، نه جادوست ، نه خرافات ، نه باورهای خیال انگیز دینی و یا وقت تلف کنی !خلاصه حوصله شما را سر نمی برم ! چون نیازی نیست که شما را اقناع کنم ! هرکس یکبار آب شور قم رو بخوره ، تازه میفهمه واقعا این آب شوره ! ولی هرچی توضیح بدی تا زمانیکه خود افراد نچشن ، باور نمی کنند ! ببخشید اگر این جوری صحبت کردم ! خودتون تجربه کنید بعد به حرف من خواهید رسید باتشکر ! در ضمن در حین این کار ، سوالات زیادی براتون بوجود می آد که حتما نظر بدین تا بهتون توضیح بدم !

چند تا سوال معمولی اما کلیدی از شما که می خواهید روحتان را از بدن جدا کنید !

چند تا سوال از خودتون بپرسید ! چون خیلی مهمه :
    1) آیا دوست دارید روحتان (در واقع کالبد اختریتان) را چند لحظه ای از بدنتان جدا کنید ؟
    2) آیا دوست دارید از دیوار ها مثله ژله رد بشوید ؟
    3) آیا دوست دارید با روحتان تو خونه بچرخید ؟
    4) به نظر شما این سوالات مسخره است ؟

جواب سوال 1 تا 3 : بله می تونید و خیلی هم ساده ! فقط بدانید این فرصت را از دست می دید اگه باور نکنید ! که البته واسم مهم نیست ! جواب روزهای اول من هم همین بود ! اما الان وقتی این کار رو می کنم ، به جای اینکه به خودم بخندم به الان شما می خندم ! (که احتمالا" دارین منو مسخره میکنید یا میگید طرف دیوونه شده !!) اگر می خواهید یاد بگیرید ( خیلی هم آسون ) ، نظر بدید ! چون فقط به اون هایی یاد میدم که نظر بدن ! شرمنده

شروع

برای کسانی که علاقمند به دانستن این موضوع باشند ، با یک جست و جوی ساده در اینترنت ، مطالب فراوانی چه در غالب سایت ها ، وبلاگ ها و ... به سهولت یافت می شود . اما متاسفانه بدلیل ضعف ترجمه متون علمی دفیق و روند کاهنده دانسته های ما در اینگونه موارد ، در اکثر موارد ، متونی تکراری در اختیار و دسترس مخاطبان فارسی زبان و علاقمندان این حوزه قرار می گیرد . من سعی کردم در حد توان و معلومات خویش که مبتنی بر تجربه های شخصی مکرر من نیز می باشد ، مطالب را بصورتی جامع ، ساده و صریح برای شما که می خواهید بدانید برون فکنی چیست بیان کنم . البته تمام هدف من این است که شما با جدید ترین نظریات و تکنیک های برون فکنی در این مبحث آشنا شوید . در این راه اما امیدوارم و خوشبین .

برون فکنی چیست ؟
    برون فکنی ، فرافکنی اثیری ، تجربه نزدیک به مرگ ، تخلیه و خروج روح از بدن ، آگاهی در خواب ، پرواز روح و ... همگی به یک معنا و در کل ، به فرآیندی متافیزیکی اطلاق می شود که در آن روح (روح به زبان ساده ولی در واقع کالبد اختری شما) شما با اراده و آگاهی کامل از بدن و جسم شما خارج شده و در یک عالم موازی با حیات فیزیکی شما ، قرار می گیرد ! حال چگونه ؟ ببینید ، شما یک جسم فیزیکی دارید که در آن به زندگی روزمره خود ادامه می دهید ، لمس می کنید ، می بینید ، می خورید و استراحت و تفریح می کنید ! در واقع شما در دنیای فیزیکی دارای جسمی هستید که درد ، سوزش ، لذت جسمی و... را دائما تجربه می کنید ! اما تا به حال از خود پرسیده اید که وقتی به خواب می روید چه اتفاقی می افتد ؟ اگر قائل به وجود چیزی به نام روح باشید ، خب بلافاصله می گویید ، روحمان از جسممان خارج می شود و به جاهای دیگر ( دنیای های دیگر ، گذشته مان و یا آینده مان ) سفر می کند ! اما ممکن است خیلی ها در این بین اعتقادی به وجود روح نداشته باشند و در پاسخ گویند : این ذهن ماست که هنگام خوابیدن جسم ، در ضمیر ناخودآگاهمان حضور پیدا می کند و با احساسات بیان نشده ، آرزوها ، تجربیات گذشته و ... تصاویری مبهم و حتی شاید دارای معنایی خاص برای ما به تصویر می کشد ! بعضی دیگر هم خیالات ، اوهام و حتی خستگی روزانه را دلایل دیگر می پندارند ! بهرحال شما در هر صورت در میانه دو کرانه ی اعتقاد به وجود چیزی متفاوت از جسم ( یا همان روح ) و یا ذهن ( ضمیر ناخودآگاه ) هستید ! حالات و اندیشه های دیگری نیز وجود دارد که مجال بیان آن ها نیست !

بهرحال یا روح است یا ذهن یا خیال یا تصورات یا اوهام یا فعالیت خاصی از سلول های مغزی که به تصویر سازی آنچه که در بیداری بر شما گذشته ، در زمان خواب می پردازد ! خب مساله اصلی این نیست که بالاخره کدامیک از این موارد دقیق ترین نظریه است اما سوالی که هیچگاه جوابی برای آن وجود نداشته این است که آیا ما زمانی که به خواب می رویم را دقیقا به یاد داریم ؟ شما در کسری از ثانیه و به ناگاه به خواب می روید ! مثل اینکه هیچ کس نمی داند کدام مرگ راحتترین مرگ است ! ایا کسی همه ی مرگ ها را تجربه کرده که بداند کدامیک آسان تر از بقیه است ؟ من که موردی نیافتم ! خب برگردیم به نکته ای اساسی ، پس همگان قبول دارند که جسم فیزیکی ما در هنگام خواب ، بیدار نیست اما چیز دیگری ( روح ، ذهن ، ضمیر ناخودآگاه ، سلول های مغزی و ... ) بیدار است ! حال هر اسمی می خواهید بر آن بگذارید ! چون همگی ما در زندگی خواب هایی می بینیم ! فارغ از اینکه روشن و واضح باشد و یا مبهم ! در متافیزیک این مساله به نوعی توضیح داده می شود و آن اینکه انسان به سبب دارا بودن ذهن و جسم ، دو امر متفاوتی را همزمان در خود به همراه دارد ! آگاهی چیزی است که اگرچه بواسطه فعالیت های فیزیکی مغز صورت می گیرد اما به نوعی خارج از بنیاد جسمی واقع است ! چراکه اگرچه وقتی ما فکر می کنیم اکنون در استرالیا هستیم ( به فرض مثال ) و این کار را سلول های ذهنی ما انجام می دهد ! اما ذهن ما آنجاست اما جسممان چی ؟ آنجاست ؟ پس هنگام فکر کردن در زمان و مکان شناور هستیم . به یک معنا ، جسممان در تهران ، اما ذهنمان در اتریش است !

به جسممان ، کالبد فیزیکی می گویند و به ذهن و یا روحمان ( و در یک کلام ، آگاهی مان ) کالبد اختری ! که واری کالبد فیزیکی ما واقع است ! ما یک هویت هستیم اما در دو بعد ! در زمان بیداری این دو کالبد در انطباق کامل با یکدیگر قرار دارند ! هم فکر می کنیم و اگر همان لحظه کسی ما را نیشکون بگیرد ، جسممان درد می گیرد و روح و اعصابمان مکدر می شود ! اما هنگام خواب ، جسممان بطور موقت و نیمه در خواب است اما ذهنمان بیدار و در جایی شاید دورتر از جسممان در سیر و سیاحت ( مثل اینکه خواب می بینیم در خانه قدیمی مادر بزرگمان هستیم ) ! پس هم در رختخوابیم و هم در خانه ی ویران شده ی مادربزرگی که سال ها پیش ، فوت کرده و اکنون خانه اش تبدیل به برجی نوساز شده !

خب حالا اصلا" معنی برون فکنی چی هست ؟ گفتیم که لحظه ای که ما بیدار هستیم دارای آگاهی و اراده کامل هستیم ! اما درست لحظه ای که به خواب می رویم ، آگاهی ما به خوابی منتقل می شود که دیگر آگاهی مان معطوف به اراده ما نیست ! نمی توانید آگاهانه و با اراده خودتان در خواب کاری بکنید ! اگر هم بکنید ، آگاهی کاذب است و این خیالات ، پندارها ، آرزوها ، تجربیات و امیال ناخودآگاه شماست که به شما اراده و آگاهی کاذب عطا می کند ! مثال ها در این خصوص زیاد است اما اگر شما بتوانید اراده مبتنی بر آگاهی خود در زمان بیداریتان را به عالم خواب منتقل کنید ، در آنجا همه چیز در اراده مطلق شماست ، چون آگاهی شما کاذب نیست ، واقعی است ! اجازه بدید بیشتر توضیخ بدهم : شما ممکن است در هنگام خواب دست کارهایی بزنید ! اما نه هر اقدامی ! ممکن است تصمیم بگیرید کاخی بزرگ برای خود داشته باشید ! مشکلی نیست اگر آگاهی شما به نسبت در خواب قوی باشد این امکان بوجود خواهد آمد . یا اگر در دنیای فیزیکی از چیزی بترسید ، ممکن است در خواب ماری شما را نیش بزند و حتی احساس درد کنید ! اما در مجموع آگاهی شما در خواب کامل نیست . شما به جاهایی می روید ( مثل خانه قدیمی پدربزرگتان ) اما با اراده قطعی شما نیست بلکه با اراده ی کاذب شما این اتفاق می افتد . شما اختیاری دارید که تحت تسلط جبر خواب است . به بیانی دیگر ، رویدادهایی که در خواب برای ما اتفاق می افتد نه تحت اراده واقعی ماست و نه نحت یک شناخت و آگاهی مطلق از کم و کیف آن ! بدین خاطرست که ممکن است قبل از خواب فکر کنید : من وقتی می خوابم ، دوست دارم این خواب ها را ببینم و یا ... اگر حتی اراده هم داشته باشید اما آگاهی شما صوری است ! بنابراین خیلی از چیزها را که قصد دیدن آن ها را داشتید ، حتی اگر هم واقعا در خواب آن ها را دیده باشید ، بعد از بیدار شدن ، چیزی به خاطر نمی آورید !

هدفم از بیان این مطلب این بود که شما در عالم خواب تسلط بر چیزی ندارید ! ذهن خواب آلوده شما اسیر مطلق ضمیرناخوآدگاه شماست ، به بیان دیگر آرزوهای دست نیافته شما ، خاطرات تلخ و شیرین شما ، استعدادهای نهفته شما ، اوهام شما ، خیالات شما و لایه های پنهان ذهن شما که شاید شامل برخی تمایلات و برخی ترس های شما از کودکی یا فوبیا های دیگر هم باشد . اما می خواهم دریچه دیگری به روی ذهن شما باز کنم ! اگر شما در خواب آگاهی و اراده فیزیکی این دنیایی را آنجا هم داشته باشید ، چه می شود ؟ شاید هریک از شما تا به حال این تجربه را کرده باشید که زمانی که خوابید ، بدانید در خواب هستید !!! برون فکنی نیز دقیقا همین است . اما با یک تفاوت ! شما به خواب می روید ، اما آگاهی و اراده خود را هم به خوابتان می برید ! جسم شما خواب است اما ذهن شما نه ! به بیان دیگر جسم شما به خواب رفته اما ذهن و یا روح شما به خواب نرفته حتی وارد خواب هم نشده ! بلکه از جسم شما خارج شده و در فضایی موازی با عالم فیزیکی حضور می یابد . درک این مساله کمی مشکل است اما توجه کنید : وقتی شما به خواب می روید وارد عالم اوهام و خیالات و ضمیرناخودآگاه شما شدید ! آگاهی کاذب و صوری شما هم همانجاست !

اما در برون فکنی روح یا ذهن شما در هنگام خوابیدن جسم ، نمی خوابد بلکه در هنگام خوابیدن جسم شما ، همواره بیدار می ماند ! یعنی حضور دارد و مشاهده گر جسم خواب آلوده شماست . مثل این می ماند که چراغ خاموش باشد اما نور آن همچنان باشد ! در این لحظه نور از چراغ جدا شده و زمانیکه چراغ را روشن کنید با سرعت همان نوری که وجود دارد اما دیده نمی شود ، وارد لامپ شده و همه جا را روشن می کند ! بگذارید کمی دقیق تر صحبت کنم . جسم و روح ما نیز به همین سان است . وقتی ما بیدار هستیم جسم و روح ما در انطباق کامل با یکدیگر قرار دارند اما هنگام خواب ( دقیقا در همان لحظه ای که هیچ کدام از ما به یاد نمی آوریم ) به سرعتی شگفت انگیز روح و یا همان ذهنمان از جسم فیزیکی مان خارج و ما را وارد دنیای ذهن و یا حتی محیط اطراف می کند ! به ذهن و یا روح ما : کالبد اختری می گویند که در قالب یک جسم متافیزیکی ظهور و تجسم پیدا می کند و جسم ما نیز به کالبد فیزیکی ما اشاره دارد ! در هنگام خواب ، این دو از یکدیگر جدا می شوند !

خب ، حالا تعریف برون فکنی ؟ فرافکنی اثیری فرایندی است که شما آگاهی و اراده خود از کالبد فیزیکی به کالبد اختری وارد می کنید و آنگاه همه چیز تحت اختیار و فرمان شماست اما با این تفاوت که دیگر خبری از تاثیرات ذهن ناخودآگاه شما در میان نیست و حتی شما درون ذهن و مغز خود گرفتار نیستید ! بلکه بیرون از جسدتان و در دنیای واقعی اما با حالت ( ارتعاشی ) متافیزیکی حضور دارید ! همه چیز را به عینه می بینید اما کسی شما را نمی بیند ! از دیوارها مانند ژله رد می شوید ، پرواز می کنید ، افراد را می بینید ، صحبت هایشان را می شنوید و... چرا ؟ چون جسم شما همراهتان نیست ! شما با روح و ذهنتان حرکت می کنید ! حالا باید بگویم چگونه می شود برون فکنی انجام داد و یا همان روح را از جسم خارج کرد ؟ من خودم بار اولی که امکان انجام این موضوع را شنیدم به فکر رفتم . بسیار مطالعه کردم در علوم مرتبط . گفتم خب یک بار امتحان ضرر ندارد ! اگر شد که خیلی اتفاقات عجیب تری هم در راه خواهد بود ، اگر هم نشد اتفاق خاصی نیافتاده ! من به شخصه قدرت تخیل بالایی دارم ! زیاد فکر می کنم و معلومات زیادی هم دارم ( بی اغراق را بیان می کند چون در ادامه بحث می خواهم چیزهایی بگویم ) ، خسته تان نکنم مجموعه این ها توانایی روحی و ذهنی زیادی به من بخشیده ، بنابراین شاید توان روحی من آمادگی بیشتری داشت نسبت به بقیه ! بارها در گذشته برون فکنی های عجیبی کرده بودم اما هیچکدام ارادی نبود ! می خواستم به اراده خودم خارج شم !

برخی از تجربیات ارادی و غیر ارادی من در برون فکنی :
    شبی بوسیله تمرکز شدید فکری و برون فکنی نیمه ارادای ، خود را بالای شهری سنگی و متروک دیدم که بر فراز آن با سرعت پرواز می کردم . وقتی به قله ی کوهی بالای شهر رسیدم خودم را در قلعه ای سنگی دیدم که تعدادی قبر بطور ایستاده در آن بود اما نمی دانستم متعلق به چه کسانی است . اولین بار که بعد از تمرین های بسیار برون فکنی کردم بعد از لرزش و ارتعاشی شدید ناگاه از جسد خود بلند شدم و دست اختری ام را درون دیوار کردم . مانند ژله ای در آن رفت . روز دیگر اندکی از سطح جسمی ام فاصله گرفته بودم و در فضای اتاق شناور بودم احساس شگفت انگیزی داشتم . روز دیگر سعی کردم از دیوارهای خانه یکی یکی عبور کنم و وارد مدرسه ی پشت خانه شوم . آنجا نوری دیدم که بعدا در مشاهدات طبیعی ام آن را نورافکنی وسط مدرسه دیدم . روز دیگری بارها سعی کردم به منزل یکی از دوستانم بروم و در مورد دیگر وارد منزلی شدم که عکس مرده ای بر کتابخانه ی آن قرار داده بودند . بارها اسیر جاذبه های خیالی شدم و حتی یک بار بارش باران بهاری عبور تک تک قطرات باران را از اعماق کالبد اختریم حس میکردم . روز دیگر وارد خانه ای ترسناک شدم که از ذکر جزییات آن پرهیز می کنم . بارها نیز در خواب ، بطور کامل علم به خواب داشتم و با زحمت و یا آسانی به جسم مادی ام بر می گشتم . برون فکنی های بسیار زیادی هم داشتم که از جزئیات آن به یاد ندارم . روز دیگر هم در وسط حیاط منزل به شنا پرداختم و حالات عجیب تری هم در خواب داشتم که نشان از علم کامل به خواب در آن لحظات و عمل برون فکنی ام بود ! البته دفتر چه ای دارم که تمام برون فکنی هایم را با خاطره آنها در ان قید کرده ام و سعی میکنم به مرور برخی از برون فکنی هایم را برای شما دوستانم ذکر کنم .

تجربیات اخیرم در برون فکنی :
    نیمه های شب وقتی در حال بخواب رفتن بودم ، چون دیگر از لحاظ روحی در سطح نسبتا بالایی بودم و بارها نیز برون فکنی را انجام داده بودم و یقین برایم حاصل شده بود ، برای یک لحظه اراده کردم که برون فکنی کنم ابتدا پای راستم ( کالبد اختری پای راست ) بلند شد و سپس بصورت چرخشی و بدون آن ارتعاشات اولیه ( که برای افراد مبتدی رخ می دهد ) به سمت بالای اتاق رفتم و از بالا جسد خود را دیدم به و به سرعت از دیوارهای خانه رد شدم و وارد قسمت دیگری از خانه شدم . بعد گذری از کنار آینه داشتم ! شنیده بودم که اگر در برون فکنی به آینه نگاه کنید ، ممکن است چیزهای وحشتناکی ببینید ! اما من در آینه خود را دیدم با همان شکل عادی ! بعد در کمال آگاهی و اراده به سمت در خروجی رفتم که هر کاری کردم نتوانستم رد بشوم . در آن حال می دانستم چرا نمی توانم رد شوم ! چون عادت فیزیکی من و همه ی ما در این دنیای ماده این است که نمی توانیم از در بسته رد بشویم ! آن عادت در آن حالت بر من غالب شد و اجازه خروج به من نداد ! شاید برایتان جالب باشد که من با عصبانیت خنده داری رد شدم ! لحظه ای اراده کردم و بیدار شدم . بیدارشدن های من هم جالب است چرا که هیچکدام از تکنیک های خروج از برون فکنی را رعایت نمی کنم ! و این مساله برای من دردسر شده ، چون وقتی یک لحظه فکر می کنم ، به سرعت بر می گردم و همون موقع با خودم می گم : اه ، هنوز کار داشتم !!! جالبه بدونید وقتی در برون فکنی به دست های خودتون نگاه کنید ، اول یه دست کوتاه و بلند و کج وماوج می بینید و بعد یهو فرو می ریزه ! چرا ؟ چون ذهن شما میلیون ها بار دست شمارو دیده و عادت کرده ببینه ! یه چند لحظه که می گذره ، دست شما فرو میریزیه ! چون جسمی وجود نداره ! توضیحش طولانیه .

جدیدترین برون فکنی من ( یک راه اثبات برون فکنی )
    با اینکه بنا به تجربه مکرر خودم و مطالعاتم به بحث خروج روح از بدن ایمان دارم اما با خودم گفتم شاید همه ی این ها رویا باشه ! اما یک آزمایش انجام دادم . در اتاق تاریک خودم چراغ قوه موبایلم را روشن کردم و روی فرش انداختم طوریکه رنگی آبی و روشن بخشی از فرش را در آن اتاق تاریک روشن کرده بود ! گفتم اگر روحم بطور کامل از جسمم خارج بشود ، حتما این تغییر محسوس را در آن تاریکی خواهد دید . همین اتفاق افتاد ، برون فکنی کردم و این نور آبی را روی فرش به وضوح دیدم و آنگاه از دیوارها رد شدم و رفتم . جالب اینجا بود که در همان حالت ( خروج روح از بدن ) خوشحال شدم که این نور را دیدم !

جدیدترین برون فکنی من با دوستان سابقم :
    دوشنبه 28 خرداد : دیشب شب عجیبی برای من بود . شب هنگام حال عجیبی داشتم و به شدت پریشان حال بودم . بلند شدم و در حالیکه به شدت خوابم میامد و افکار پریشان داشتم اما نمی توانستم بخوابم در کاناپه دراز کشیدم . حال بسیار بدی داشتم و اصلا قصد برون فکنی نداشتم . شرایط مهیا بود اما اثرات وضعیت های بالا به ثانیه مرا به خواب برد . خواب عجیبی دیدم اما در آن خواب آگاهی کامل داشتم . تعدادی از دوستان سابقم را دیدم که در محفلی با هم جمع شده بودند . به آن ها با آگاهی کامل گفتم می دانید الان همه ی ما در عالم خواب هستیم و آن ها جوابی ندادند و فقط لبخند زدند . من مطمئن بودم که در عالم خواب هستم اما فکر می کردم برون فکنی کردم . اما اینطور نبود . به علت مصرف قرص و شام زیاد به یک سطح پایین تر رفته بودم و به اصطلاح آگاهی خواب ( رویا ) برایم بوجود آمده بود . صحنه های کشتار و وحشی گری در این رویابینی قابل گفتن نیست اما حس قدرت وصف برانگیز بود . بعضی ناگفته ها هم وجود دارد که بیان آن فرصت دیگر می خواهد .
    مطالبی که طی روزهای آینده به مرور درباره اش صحبت می کنم .

تکنیک های حرفه ای و بسیار ساده من در خروج از بدن
    تکنیک ها و روش های بسیاری برای خروج روح از بدن و ورود به دنیای اختری وجود دارد اما شاید با خود بگویید هیجکدام از آن ها به درد من نخورد ! جواب ساده است . بر اثر ظرفیت های روحی متفاوت افراد - روش خروج هر فرد با دیگری متفاوت است . حال ظرفیت روحی چیست ؟ ظرفیت روحی و اراده به معنای توانایی فرافیزیکی شماست که به هر کس در انتقال به وضعیتی اختری ( در سطوح مختلف ) اجازه می دهد !‌ چاکراها ( مدخل های ورود و خروج انرژی کیهانی ) و باز و یا بسته بودن آن ها - تجربیات زندگی - تفاوت در قدرت تجسم و تخیل افراد - دور بودن و فاصله داشتن از سطح نرم زندگی - افکار متمرکز و پراکنده - تفاوت در قدرت ضمیرناخودآگاه - اراده کافی و تمرین و ممارست بسیار و... نمونه های دگر - مثالی از این دست می باشند . بنابراین یک روش عام و قطعی برای همه ی افراد در تجربه خروج ارادی وجود ندارد !

خود من هم در اوایل تکنیک های بسیاری را انجام دادم ولی هیچکدام جز یکی اثر نداشت ! که البته آن هم برای بار اول خوب بود و وقتی یکبار خارج شوید و بفهمید همه چیز واقعی بوده - آنگاه دفعات بعدی با هر روشی هم که باشد ( حتی فقط اراده خروج و فکر کردن به آن قبل از خواب ) شما را با موفقیت روبرو می کند . من قبل از اینکه آن روش را بگویم باید بگم سه کار را حتما انجام دهید و جدی بگیرید : مطئمن باشید که واقعی است ( ایمان ) - اراده کامل داشته باشید - ( تقویت توان روحی ) و اسیر خواب نشوید ! خب حالا تکنیک را بگویم : وقتی خیلی خسته اید به خواب بروید و در همان حال احساس کنید طنابی از سقف آویزان شده و شما دارید از آن بالا می روید .... آنگاه شما خارج می شوید ( به همین راحتی ) !

چند نکته کلیدی و قابل بحث در باره برون فکنی
    عادت های دنیای فیزیکی و تاثیر مخرب آن در حضور شما در دنیای اختری
    بعضی ها به من می گویند هنگام برون فکنی - وقتی می خواهیم مثلا" از بالای برج میلاد به بالا پرواز کنیم - از آن بالا سقوط می کنیم و یا می گویند نمی توانیم از در بسته رد شویم یا مثلا پرواز کنیم . جواب سوال روشن است . خود من هم در ابتدا این اتفاق برایم می افتاد . مثلا نمی توانستم از در رد شوم ! بدونید بعضی تجربیات ما در زندگی فیزیکی ( مثلا اینکه هیچ وقت نمی شود از در بسته رد شد ) انقدر در زندگی ما تکرار می شود که اثر ذهنی آن همراه با آگاهی ما در دنیای اختری وارد می شود و بخاطر همین هم هست که نمی تونید رد شوید ! باید فقط یکم در آن دنیا تمرین کنید ! یکم سخته تا از این عادت ها فاصله بگیرید اما بالاخره حل می شود !

مساله عوالم موازی و موجودات غیر ارگانیک ( ارتعاشات متفاوت از انسان )
    سوال اصلی که اینجا مطرح می شود این است که در حین برون فکنی با موجودات متفاوت از لحاظ ارتعاش ( مثل جن ، اموات و ... ) مواجه می شویم ؟ باید خدمت شما دوستان خوبم و مشتاقان به این موضوع عرض کنم که دیدن روح های مردگان در اوایل کار کمی ترسناکه واستون ! البته اینو بیاد داشته باشید شما فقط روح هایی رو میبینید که اصطلاحا" زمین پابند شدن یا تازگی فوت شدن و خودشون رو هنوز نتونستن با شرایط جدیدشون وفق بدن ، توی یه حالت گیجی و منگی به سر میبرن و مدام دور بر زندگی مادی گدشتشون سیر میکنند .

البته نباید بترسید چون در زمان برون فکنی هیچ چیزی جز خود ترس برای شما ترسناک نخواهد بود . البته چند تایی رو دیدم ولی کاری به کار ما ندارن .

دیدن جن و شیاطین هم که خیلی بعیده . چرا ؟ چون ارتعاشات دنیای اونها با دنیای اختری ما که پس از برون فکنی وارد اون میشیم بسیار متفاوته . من که جن شیظانی که ترسناک باشه ندیدم توی این چند سالی که نزدیک 100 برون فکنی آگاهانه و غیر آگاهانه داشتم .

سطوح بالاتر فرافکنی اثیری و ارتقای سطوح آگاهی
    این مساله نیاز توضیح بسیاری دارد و فقط این را بگویم که اگر با ریاضت روحی بتوانیم آگاهی خود را افزایش دهیم ، امکان ورود به سطوح بالاتر وجود دارد .
    برون فکنی و مساله ی مذهب و دین
    معمولا علما و روحانیون به چند علت ورود به این مباحث را جایز نمی دانند . یک : عامل اصلی این است که معمولا این مسائل در انحصار روحانیون است و علی القاعده انتظار ندارند این قدرت از تسلط ایشان خارج و وارد دنیای عوام شود . دوم : برخی می ترسند که ممکن است از این مسائل برخی سوء استفاده کنند . سوم : جهل عامل دیگری است که متاسفانه بسیاری از علمای ظاهر نگر ، درگیر آن هستند و نمی توانند بین امر دینی و امر انسانی ( توانایی های کشف نشده انسان ) تمییز قایل شوند . چهارم : برخی که تجربه داشتند آن را تایید کردند . پنجم : برخی دیگر نگران این هستند که افرادی که به این قدرت دست می یابند ، رنگ و بوی دینی در آن ها دیگر نباشد . بهرحال همانگونه که کشف امواج خللی در دین و تعارضی با آن ایجاد نمی کند ، امکان برون فکنی که مساله ای کاملا علمی است ، اتفاقا موجب کشف موهبت های خدادای می شود و فی النفسه بد نیست بلکه تاییدی است بر مساله معاد و بر انگیخته شدن افراد پس از مرگ و وجود روح و...
    داروهای روان گردان ، برون فکنی و تحریک سلول های مغذی
    یقینا تاثیرات اینگونه داروها در برون فکنی در دو حالت ظاهر می شود : برون فکنی غیر ارادی و ناقص ( که اثرا با ترس و وحشت آمیخته با ظمیر ناخودآگاه همراه می شود ) و یا خیال و احساس اینکه برون فکنی واقع شده در حالیکه برون فکنی نیست ، رویابینی است که کاملا متفاوت است . اثرات خطرناک روحی و جسمی و عصبی این کار جای خود دارد . بهرحال من به هیچ وجه ، تاکید میکنم به هیچ وجه توصیه نمی کنم . کار باید طبیعی باشد و نه مصنوعی و خیالی !

مساله زمان های گذشته و آینده
    ورود به زمان های گذشته و یا آینده نیازمند قدرت های روحی بسیار ، باز بودن و فعال بودن چاکراها ، تمرینات و زمان زیاد و هضم اختری در زمان است . با برون فکنی های عادی امکان این کار وجود ندارد . اما در رویا بینی با کمک ضمیر ناخودآگاه - امکان این کار وجود دارد . ( این مساله نیازمند توضیح بیشتر است که در آینده بدان خواهم پرداخت )
    تصمیمات آنجا (دنیای اختری) مثل اینجا نیست
    شاید با خود فکر کنید اگر روزی موفق شوم برون فکنی کنم حتما می روم لاس وگاس و یا سوال های امتحان آخر ترم خود را ملاحظه می کنم !! اما باید دانست که خواسته های این دنیایی ما با خواسته های اختری ما متفاوت است . من خودم آرزوهای زیادی داشتم که به جاهای مختلف بروم . اما آنجا خیلی آن خواسته ها مطرح نیست و شما همین که خارج شدید انقدر هیجان دارید که اصلا فکر نمی کنید که به لاس وگاس بروید . البته در روزهای اول در حول و هوش همان خانه و اتاق خودتان گردش می کنید . من هم تلاش بسیاری کردم که به محل یکی از دوستانم بروم اما بسیار سخت است ( توضیحات در آینده داده می شود ) . فقط بگم وقتی خارج شید خیلی از آرزوهای اینجای شما آنجا بی ارزش است ...

مبحث مهم :
    برخی از خرافات
    برخی افراد ( آگاه یا نا آگاه) هستند که برای ترساندن شما چیزهایی رو بیان میکنند که به دور از هر گونه واقعیتی است.
    مثلا" در زمان برون فکنی ممکنه یه روح خبیث (جن ، آل ، شیطان و...) جسم و کالبد فیزیکی ما رو تسخیر کنه و ما دیگه نتونیم به جسممون برگردیم ، بعدش بمیریم ! روح سرگردون بشیم و واسه همیشه آواره این دنیا بشیم ! شما چی فکر میکنین ؟ !
    پاسخی که من میدم اینه :
    میدونستین که همه انسانها برون فکنی میکنند !؟ بدون اینکه خودشون آگاه باشن .
    بیشتر انسانها هر شب در حالت خواب برون فکنی غیر آگاهانه رو تجربه میکنند و صبح روز بعد فقط تصاویری مبهم از رویای دیشب رو بیاد میارن . پس اگه هر شب این همه برون فکنی اتفاق میفته و این همه کالبد خالی میمونه ما باید صبح روز بعد شاهد هزاران مورد تسخیر روحی و شیطانی باشیم . پس چرا چنین نیست ؟؟
    پاسخ این سئوال رو اگه کسی میدونه خوشحال میشم نظرشو بگه . من هم پاسخش رو براتون بزودی عرض میکنم .

برون فکنی امروز صبح
    امروز صبح در در حالیکه در خواب و بیداری بودم ، احساس کردم سایه ای سنگین کنارم ایستاده و قصد داشتم او را از خود دور کنم . البته می دانستم توهم هنگام خواب و بیداری است اما اصلا نمی توانستم نکانی به خود بدهم . اندکی آرام گرفتم و سپس در یک چشم به هم زدن تصمیم بر خروج کردم . با سرعت ( و بنا به تجربه ) اول دست هایم خارج شدو سپس حالت خفگی شدید ( که آن را تحمل کردم ) و سپس خروج کامل ( جالب اینجا بود که برای اولین بار بود که در ( روز ) و نه شب ، برون فکنی کردم . فکر می کنم خروج در روز بهتر از خروج در شب باشه .

ادامه دارد .....

در پناه یزدان بی همتا و مهربوووون باشین همیشه

کاربر سایت
    از ایشان 11 بار
    در 11 پست تشکر شده

خیلی جالبه
    تا حاا در موردش نخونده بودم و ممنون که به اشتراک گذاشتید

کاربر ارشد Mehdi1 آواتار ها
    از ایشان 5,984 بار
    در 2,044 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsafars نمایش پست ها
    سلام دوستان و سلام آقا مهدی

من تا حالا دو سه بار اینکار رو انجام دادم یک دو بار ناقص و همون اول ترسیدم و یک بار انگار از یک پرده هایی رد میشدم و رفتم تو کتاب خونه و اونجا راه رفتم و بعدش رفتم تو خیابون و اینا و بعد بیدار شدم از اون موقع دیگه نتونستم کاری بکنم. یکمم میترسم.

میشه بگید چجوری نترسم؟

یه تجربه و یه سوال

من چند سال پیش که خواب بودم بیدار شدم و دیدم فلجم ولی میتونستم داد بزنم اما لب و لوچم حرکت نمیکرد. گفتم یکم واستم ببینم چی میشه... یه چند ثانیه ای که واستادم دیدم یه نور سفیدی تقریبا لوزی با یکم fade یا همون محوی لبه هاش جلوم داره ظاهر میشه و هی پر رنگ تر میشه .. خیلی ترسیدم دیگه دووم نیاوردم و شروع کردم به داد زدن با همون لبو لوچه باز و بدون حرکت یه چند با که داد زدم مامانم بیدار شد گفت چیه عزیزم ولی من نمیتونستم تکون بخورم .. یکم که گذشت انگشتام رو تکون دادم بیدار شدم. مامانم کلی خندید گفت بختکی شدی ..

از اون موقع میترسم که دوباره اونجوری بشم ..

کسی میدونه اون نوره که جلوم داشت شکل میگرفت و پر رنگ تر میشد چی بود؟؟
    سلام دوست عزیز
    موثرترین راه برای برطرف کردن ترس ناشی از این موارد تقویت اراده هستش.....

راههای خیلی زیادی داره که امکان شرح در ابن پست نیست ..
    توصیه می کنم قبل از انجام دوباره به کتابهای که در زمینه تقویت اراده وجود داره مراجعه کنید و دوباره امتحان کنید!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

[QUOTE=Mehdi1;6089]بسم الله الرحمن الرحیم

حدیث داریم که وقتی شما میخوابید روحتون به آسمون ها میره(البته برای آدمای خوب!) . اینو گفتم که از صحت

موضوع آگاهی داشته باشید.

وقتی شما میخوابید،خواب میبینید! همین خواب یه جور برون فکنیه البته خیلی مبهم.برون فکنی یعنی این که روحتون

رو از بدنتون بیارید بیرون(البته قسمتی از روح رو) و هر جا که خواستید برید و همه چیز رو ببینید و هیچ کس شما رو

نبینه و اون چیز هایی که شما دیدید ، همه واقعا در اون لحظه در حال وقوع بودن.یعنی ممکنه الان یکی برون فکنی

کرده باشه،و شما الان دارید این مطلب رو میخونید،اون طرف شما رو همین الان ببینه و وقتی که اون طرف به جسمش

برگرده تمامی چیز هایی که تو برون فکنی دیده بود رو یادش میاد.پس همین طوری میشه از همه چی سر دراورد.

ولی این کار خوبی نیست و ممکنه که خدا هم شما رو در حال برون فکنی به طرف خودش هدایت کنه! و دیگه

برنگردین! و همون طوری تو خواب بمیرین! پس مراقب رفتارتون باشید.

چون شما تو برون فکنی جسم فیزیکی ندارید،پس هیچ تغییری نمیتونید تو دنیای فیزیکی انجام بدین،اما در دنیای

خودتون میتونید تغییرات یا اثراتی بذارید که بعدا میگم.

هر کسی در طول زندگی خودش حد اقل 2 بار برون فکنی کرده چه خواسته و چه ناخواسته.دست خودش نبوده

و یکی از علائمش اینه که وقتی خوابید فکر میکنید نمیتونید تکون بخورید،یا هر چی داد میزنید صداتون در نمیاد!

یا این که یه چیزی افتاده روتون نمیتونید حرکت کنید و ممکنه در اون لحظه حتی گریه هم بکنید چون حالت بدیه

اگه این اتفاق ها در شما رخ داده بدونید که یه نوع برون فکنی ساده انجام شده . اگه اتفاق نیافتاده،بازم برون

فکنی کردید،ولی یادتون نمونده وقتی که از خواب بیدار شدین!

برون فکنی یه خطراتی داره که اگه از خطراتش آکاه نباشید،ممکنه باعث فلج شدن یا حتی فشار های روحی

و عصبی(حالا من نمیدونم بش چی میگید) یا احتمال جن زدگی و حتی مرگ داره!

البته احتمال مرگ بسیار کمه همچنین جن زدگی خیلی کم! یعنی فقط ما 2 مورد مرگ داشتیم تو برون فکنی

(آمار دقیقشو نمیدونم این 2 تارو از یه جایی خونده بودم) و اون 2 تا هم خیلی پررو بودن که مردن!

فلج شدن به این صورت اتفاق میافته: شنیدین که میگن وقتی خواستین کسی رو بیدار کنید از پاهاش تکون بدین؟

و یه راست نرین دستشو حرکت بدین؟ نشنیدین! اینو یه سری از دانشمندان فکر کنم گفتن قضیه اش هم اینه

که وقتی یارو خوابه حالا چه برون فکنی کرده باشه و چه نکرده باشه،روحش از بدنش جدا شده.و وقتی که شما

یهو طرف رو بیدار میکنید،روح باید به سرعت به بدن خودشو برسونه،و بین روح و جسد یک رابطه هست که بیشتر

مثل یک طناب میمونه،هر چه قدر روح دور تر از بدن باشه،باید سریع تر خودشو به بدن برسونه و دیر تر هم بیدار

میشه! اما اگه نه زیاد جدا نشده سریع بیدار میشه برای همینه که وقتی بین حالت خواب بیداری هستین با

کوچک ترین صدا از خواب میپرین،چون روح خیلی کم از بدن فاصله گرفته،خیلی کم در حقیقت میخواد که فاصله

بگیره!. حالا فلج شدن: وقتی شما برون فکنی میکنید،اگه روحتون رو ببرید خیلی دور مثلا تو آسمون ها یا تو

کهکشان ها(!) وقتی یکی بخواد بیدارتون کنه ، روحتون اون همه فاصل رو باید طی کنه که به بدن برسه،و در این

راح ممکنه طناب(همون رابط)پاره شه،یا این که یه اختلال تو سیستم بدن ایجاد شه و قسمتی از بدن فلج شه

به خاطر سرعت برگشت روح! من دقیق نمیدونم برا چی فلج میشن،اما داشتیم کسانی که تو برون فکنی

فلج شدن.

قضیه ی جن زدگی که خیلی کم پیش میاد بیشتر برای آدم های بی ایمانه که خدا رو قبول ندارن (همون کافر

خودمون!) و این طوری جن زدگی اتفاق میافته که طرف میاد بیرون از جسد،یهو یکی م یاد بش میگه دیگه راه

برگشتی نیست! و خودش میره تو حلد طرف! البته چون من بازهم همچین اتفاقی برام نیافتاده،دیگه زیادی

دربارش حرف نمیزنم،فقط اینو میگم که حتما یه آیه الکرسی قبل از خواب بخونید. زیاد نگران این موضوع نباشید

بازهم تا کید میکنم که خیلی کم اتفاق میافته،و تا خدا نخواد اون جن یا هر چیز دیگه حق نداره بره تو جسم طرف

پس اصلا نگران این نباشید.

قضیه ی مرگ هم که خیلی واضحه:وقتی طرف میره جای بسیار دور،ممکنه طناب(همون ارتباط) روح با جسد به

هر دلیلی قطع بشه! برای همین هم هست که توصیه میکنن در اولین برون فکنی زیاد دور از جسد نرید و همون

دورتا دور جسد بگردید و بعد از مرور زمان کم کم فاصله رو زیاد کنید.

حتما از خودتون میپرسید که اگه این طوریه چرا کسانی که برون فکنی میکنن نمیرن به این ستاره شناس ها کمک

کنن! این طوری که خیلی راحت میشه از همه چی سر دراورد.

من جواب این سوالو از کسی شنیدم که اینجا می نویسم: خود ناسا شرایطی رو برای بعضی از افرادشون آماده

میکنن و بهترین استاد ها در زمینه ی خروج روح رو استخدام میکنن و...

بغیه اش رو هم که خودتون میدونید البته من اینو از اون طرف شنیدم،پس به من گیر ندید.

خطراتش رو که با تجربه میتونید جلوشون رو بگیرید .

یه نکته ی دیگه ای هست که میگن تو برون فکنی میشه جن یا فرشته رو دید؟

باید بگم که نه! البته اگه خدا اجازه بده میتونید ببینید،که معمولا یک یا چند بار یه موجوداتی رو میبینید چون روحید

ولی ارتعاشات بدن جن و ملائک با ارتعاشات ما فرق میکنه ، همون طور که گفتم تمام روح از بدن خارج نشده

و فقط قسمتی از اون خارج شده که با خود روح میشه دید،البته وقتی کل روح بیاد بیرون،پدیده ی سقط شدن

صورت میگیره!

روش های انجام برون فکنی :

تا این جا که همش مقدمه بود از این جا به بعد یه کم عملی تر میشیم!.

برای برون فکنی روش های زیادی وجود داره که کامل ترینشون کتاب برون فکنی در 30 روز)

هست که متونید برید بخرید. ولی این کتاب به درد بعضی ها نمیخوره،چون 30 روز برای اون ها

خیلی زیاده ! مثل خود من! که اصلا حوصله ندارم 30 روز صبر کنم.من هم گفتم اگه اون کتابو

بنویسم(که بعدا همشو اینجا میزارم) هیش که حوصله ی خوندن نداره،حتی مقدمه های

بالا رو هم 99 درصدتون نخوندین! خودمم بودم میومدم از همین جا میخوندم!

اما روش های برون فکنی بهتره که یه دعایی قرآنی آیه الکرسی یه چیزی بخونید که اتفاقی

نیافته):

1-وقتی که خوابتون میاد به سقف نگاه کنید،آرامش داشته باشید ، حالا دستاتون رو طوری

که خسته نمیشید بالا نگه دارید(میتونید از آرنج به بعد رو بالا نگه دارید)حالا کم کم خسته تر

میشید و کم کم میرید تو خواب ولی تا میخواد خوابتون ببره،دستتون خود به خود میافته و شما

با اون ضربه بیدار میشید،تا بیدار شدید دوباره دستتون رو به حالت قبلی برگردونید و دوباره

همون اتفاق قبلی میافته.یعنی شما میخواید بخوابید،ولی بیدار میشید.

انقدر این کارو بکنید که دیگه کاملا برید تو حالت خواب و بیداری،بعد از یه مدت احساس میکنید

که بدون بالا نگه داشتن دست هم میتونید خودتون رو در حالت خواب و بیداری نگه دارید.

(تا وقتی که مطمئن نشدید،دستتون رو نخوابونید) حالا شما نه دستتون بالاست نه تو خوابید

اگه اول با دست کاری نکنید،به احتمال100 درصد به خواب میرید ولی الان دیگه به مرحله ای

رسیدید که بین حالت خواب و بیداری هستید و این حالتو با جسمتون انجام نمیدین،با تمرکز

هست که شما در این حالت باقی موندین.حالا چشماتون رو ببندین،به بین دو ابرو تمرکز کنید

البته نه تمرکزی که آرامشتون رو به هم بزنه و از حالت خواب و بیداری کاملا بیدار شید.

(کلا بذارید بگم که وقتی بیدارید،در جا به خواب نمیرید و اول از حالتی عبور میکنید ، بعد به

خواب میرید،این حالت همون حالت خواب و بیداری هست،ما هم میخوایم که در این حالت

به خواب نریم و همین طوری در حالت خواب بیداری باشیم،چون برون فکنی در این حالت

رخ میده،حالا متوجه شدید؟!) دوباره برمیگردیم به همون تمرین

به ناحیه ی بین دو ابرو تمرکز کنید،حدودا تا وقتی که احساس کنید خیلی به این ناحیه تمرکز

کردید.حالا چشماتون رو باز کنید(از این جا به بعد میتونید یکی از روش های زیر رو انجام بدین

چون تا اینجا فقط یاد گرفتین که چطور به حالت خواب و بیداری برید. توجه کنید که در روش های

زیر هیچ عکس العمل فیزیکی انجام ندین و فقط تصور کنید)

1-احساس کنید که سقف اتاق داره به شما نزدیک میشه

2-یک طناب رو جلوتون تصور کنید و از اون بالا برید

3-احساس کنید روی یک جای داغ قرار گرفتین و میخواید از اون جا بلند شید.

4-تصور کنید که دستتون رو گذاشتین رو تخت و بلند شدین

5-احساس کنید روی آب هستین و مشن طور شناور شدن و سبک تر میشید

6-احساس کنید که هیچ وزنی ندارید و سبک شدید،حالا به طرف بالا حرکت میکنید

7-تصور کنید که از حالت دراز کش،میشینید و سپس بلند میشید

8-تصور کنید که سر روحتون رو میچرخونید و همین طر کل روح رو در جسم میچرخونید و همین

طور میاید بیرون از جسم.

این روش ایی که گفتم روش هایی هستن که با سرعت زیاد شما رو به برون فکنی میرسونن

فقط تنها نکته که باید در 8 روش بالا دقت کنید،اینه که فکر کنید شما روح هستید و در یک

جسم گیر افتادید و میخواهید از شرش خلاص شید،حالا هر تصوری رو انقدر روش فکر کنید

که بالاخره از جسم خارج شید.شاید الان پیش خودتون بگید که اینا سختن و تمرکز جواب نمیده

باید بگم که وقتی در حالت خواب و بیداری هستید به قدر این ها آسون و سریع انجام میشن

که خودتون هم تعجب میکنید. اگه اطمینان ندارید به حرفم وقتی که به حالت خواب و بیداری

رفتید،بگید چه قدر سردمه،همون موقع سردتون میشه در صورتی که قبل از این فکر اصلا

احساس سرما درونتون وجود نداشت تلقین در بین حالت خواب و بیداری،99 درصد بهتر از

حالت بیداری انجام میشه.

این هم روش های برون فکنی. دیگه وقتی از روحتون خارج شدید جسمتون رو میبینید که روی

تخت هست ولی شما یکی دیگه هستید!! این همون برون فکنی هست که بعد از یک بار

انجام اون چنان بهتون حال میده که دوست دارید اصلا بیدار نشید!!.

فقط اگه در دیدن جسمتون بترسید،کار یکم خراب میشه

این تمرینا رو 90 درصد از کسانی که بهشون گفتم در شب اول جواب داده! شما هم میتونید

در شب اول این کار رو انجام بدین تنها قسمت مهم این تمرین،رفتن به حالت خواب و بیداری

هست که مهم ترین بخشه برون فکنی اینه و البته باقی موندن در این حالت هم موثره

با یرون فکنی میتونید به خواب دیگران هم برید روشش اینجوریه:

وقتی از جسدتون اومدید بیرون،اراده کنید که برید تو خواب فلان کس ! همین!![/QUOTEبیدار شدن راحته اگه نتونم بیدار شم چی

خب اگه نتونم بیدارشم چی؟ بیدار شدن راحته
    ویرایش توسط ممد علی : Wednesday 9 September 2015 در ساعت 02:28 PM

• صفحه 42 از 45 نخستنخست ... 324041424344 ... آخرینآخرین