صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32

موضوع: Adsl شرکت یا adsl مخابرات

عضو جدید
    از ایشان 2 بار در 1 پست
    تشکرشده

پیش فرض Adsl شرکت یا adsl مخابرات

سلام و خسته نباشید
    اگر تاپیک را اشتبا انتخاب کردم پوزش میخوام
    من الان در منطقه احمد اباد در مشهد هستم با پیش شماره ۸۴ در مرکز مخابرات مرکز انقلاب
    من در حال حاضر از شرکت پارس آنلاین ای دی اس ال دارم که ازش راضی بودم ولی در زمان قطعی از ۱ خرداد تا ۵ خرداد که وصل شد سرعتم به شدت افت کرده
    با پشتیبانی هم تماس گرفتم یه کارایی کردن ولی مثل اولش نشد
    الان تصمیم دارم شرکت ادسل عوض کنم که از شما راهنامی میخوام الان مشهد مخابرات هم ادسل روی کابل مسی میده که اینجا میتونید تعرفه هاشو ببینید

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

ولی مخابرات همچین اسمش بد در اومده
    واسه همین اگه کسی اینجا هست که از مشهد ادسل مخابرات روی کابل مسی داره نظرشو بگه که ادسل از مخابرات ارزش داره یا برم سراغ یه شرکت دیگه
    اگر شرکت کدوم شرکت و ...
    در ضمن من ادسل خودم را برای دانلود زیاد میخوام و باید با سرور های داخلی پینگ پایینی داشته باشه شبانش هم خوب باشه
    با تشکر

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 2 کاربر زیر از DlGar_26 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو ثابت فروم Vartan آواتار ها
    از ایشان 1,561 بار
    در 625 پست تشکر شده

سلام
    لطفا بیشتر توضیح بدید. سرعت تون قبلا چقدر بوده و الان چقدر شده؟

من خودم تهران هستم و از پارس آنلاین سرویس میگرم به نسبت دیگر شرکت ها راضی هستم. سرعت شبانه اش هم به نسبت دیگر شرکت ها خیلی بهتره.

اما در مورد مخابرات برای یکی از دوستان سرویس 128 گرفتیم که واقعا نا امیدکننده ست. چه از نطر سرعت (سرعت دانلودش در بهترین شرایط 15 هست) و چه از نطر دسترسی به سایت ها(هیتلرینگ)

یکی دیگه از دوستان سروس 512 مخابرات رو داره و سرعت دانلودش رو 60 هست.

به نظر من همون پارس آنلاین بهتر از مخابرات هست
    بسپاریم بر سنگ مزارمان تاریخ نزنند تا آیندگان ندانند بیعرضگانِ این برهه از تاریخ ما بوده ایم

• 5 کاربر زیر از Vartan برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت steam آواتار ها
    از ایشان 92 بار
    در 57 پست تشکر شده

سرعت دانلود برای 128 خوب نباید هم بیشتر از 16 باشه.اگر میبینید بیشتره به این دلیله که سرویس حجمیه و میخوان زودتر حجم تموم شه تا شما حجم بخرید.در مورد مخابرات هم یکی از دوستان گرفته 256(تهران) و فقط با تورنت و آپلود مشکل داره و میگه سرعتشون پایینه و با دانلود مستقیم مشکلی نداره.ولی بهتره از کسی که در شهر خودتون ازش سرویس گرفته بپرسید چون به نظر من در شهرهای مختلف کیفیت سرویس بسیار متفاوته.

• 2 کاربر زیر از steam برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 26 بار
    در 13 پست تشکر شده

اینترنت مخابرات محدودیت حجمی ندارد و سرعت متوسط دانلود در 128 : 16 کیلوبایت ، 256 : 30 کیلوبایت و 512 : 60 کیلوبایت بر ثانیه است .

تازگی طرح صبا هم امده است که محدودیت حجمی دارد ولی صحبتی از سرعت نشده است و انرا اینترنت پرسرعت نامیده است . شاید بدلیل محدودیت حجمی سرعت قابل قبولی داشته باشد .
    طلایی با 3 گیگابایت در ماه 8500 تومان adsl   

نقره ای با 2 گیگابایت در ماه 7000 تومان adsl   

برنزی با 1 گیگابایت در ماه 5000 تومان adsl  

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب shadmehr88 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

من الان از هر دو سیستم سرویس می گیرم. هم مخابرات و هم شرکت های ارائه adsl ، مخابرات قطعی تقریبا صفر و محدودیتی هم وجود نداره. خیلی ها از سرویس های مخابرات ایراد می گیرن که خوب نیست اما با قیمت بسیار مناسبی که داره کیفیتش فوق العاده است. 256 ماهانه 12 تومن که به نسبت شرکت ها خیلی قیمت پائین تری داره. من الان سرویس محدود 512 می گیرم ماهانه 19 تومن اونوقت نامحدود 256 با قیمت 12 تومن.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب barahoot برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 2 بار در 1 پست
    تشکرشده

کد:

من قبل از این که تو مشهد قعط بشه روزانه ۲۳۰ و شبانه ۱۰۰-۱۳۰ ولی الان روزانم شده ۱۰۰ (بعضی وقت ها میشه ۲۰۰ ولی خیلی اندک) شبانه که اصلا حرفشو نزن سایت بزور وا میکنه چه برسه که بخوام دانلود کنم

آقای barahoot
    یعنی شما الان دارید از مخابرات استفاده میکنید ؟ میتونید کمی بیشتر توضیح بدید ؟

معاون مدیرکل ataeefar آواتار ها
    از ایشان 21,840 بار
    در 6,738 پست تشکر شده

سلام

منم با Vartan عزیز موافقم

در حقیقت اینترنت مخابرات یه نوع V P N هستش و تعداد افرادی که سرعتشوش Share هست زیاد ، برای

همین سرعت دانلود پائینه

معمولا تو شرکت های خصوصی 5 - 4 نفر و در مخابرات حدود 10 نفر سرعتشون Share هست

منم اینترنت از یه شرکت خصوصی ( ترجیحا پارس آنلاین ) رو پیشنهاد میدم

من تو محل کرم تقریبا 8 ساله از پارس آنلاین اینترنت دارم و در منزل از شاتل ، ولی پارس آنلاین یه چیز دیگس

و بگفته بعضی دوستان باید تو شهر خودتون و حتی تو منطقه خودتون ببینید چه شرکتی بهتر خدمات میده

تو تهران منطقه به منطقه اینترنت سرعتش فرق داره ( حتی اگه شرکتی که ازش اینترنت گرفتین یکی باشه )
    !! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

قابل توجه کلیه کاربران
    در صورت ارسال پست تبلیغاتی ، بدون تذکر ، اخراج خواهید شد

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب ataeefar برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو ثابت فروم Vartan آواتار ها
    از ایشان 1,561 بار
    در 625 پست تشکر شده

به نقل از سایت پارس آنلاین:
    کاربر گرامی، پهنای باند در سرویس adsl به صورت مشترک می باشد بدین معنا که سرویسی که شما خریداری می کنید پهنای باند اختصاصی مانند سرویس های Leasedline و Wireless ندارد.

● آزمایش تک سیستم

چون احتمال دارد یکی از کامپویوترهای شما در حال ارسال و دریافت فایل با حجم سنگین باشد و پهنای باند شما را اشغال کرده باشد ویا یکی از سیستم ها مشکل داشته باشد ، مودم ADSL را مستقیما به یک کامپیوتر وصل نمایید و در حالیکه این کامپیوتر به شبکه داخلی متصل نیست سرعت سیستم را چک فرمایید.

● ویروس

زمانیکه شما درحال ارسال فایل نباشید و هیچ نرم افزاری در حال به روز رسانی(update) نباشد، میزان ارسال شما باید کمتر از دریافت شما باشد.یک روش ساده جهت اطمینان از سالم بودن سیستم این است که بر روی اتصال ADSL ، دوبار کلیک کنید اگر میزان بسته های ارسالی بیشتر از دریافتی بود احتمالا کامپوتر شما الوده به ویروس بوده و نیاز دارید نرم افزار آنتی ویروس نصب نمایید.

● نویز خط

در صورتی که بر روی خط تلفن شما نویز وجود داشته باشد، این نویز بر روی سرعت شما تاثیر قابل توجهی دارد. بنابراین تمامی گوشی هایی که به این خط متصل هستند را قطع نمایید و سپس میزان سرعت کامپوتر را چک کنید.
    .................................

موارد بالا چک کنید شاید مشکلتون حل شد

راستی سرعت سرویس تون چنده؟ 256؟
    بسپاریم بر سنگ مزارمان تاریخ نزنند تا آیندگان ندانند بیعرضگانِ این برهه از تاریخ ما بوده ایم

عضو جدید
    از ایشان 2 بار در 1 پست
    تشکرشده

نقل قول نوشته اصلی توسط Vartan نمایش پست ها
    به نقل از سایت پارس آنلاین:
    کاربر گرامی، پهنای باند در سرویس adsl به صورت مشترک می باشد بدین معنا که سرویسی که شما خریداری می کنید پهنای باند اختصاصی مانند سرویس های Leasedline و Wireless ندارد.

● آزمایش تک سیستم

چون احتمال دارد یکی از کامپویوترهای شما در حال ارسال و دریافت فایل با حجم سنگین باشد و پهنای باند شما را اشغال کرده باشد ویا یکی از سیستم ها مشکل داشته باشد ، مودم ADSL را مستقیما به یک کامپیوتر وصل نمایید و در حالیکه این کامپیوتر به شبکه داخلی متصل نیست سرعت سیستم را چک فرمایید.

● ویروس

زمانیکه شما درحال ارسال فایل نباشید و هیچ نرم افزاری در حال به روز رسانی(update) نباشد، میزان ارسال شما باید کمتر از دریافت شما باشد.یک روش ساده جهت اطمینان از سالم بودن سیستم این است که بر روی اتصال ADSL ، دوبار کلیک کنید اگر میزان بسته های ارسالی بیشتر از دریافتی بود احتمالا کامپوتر شما الوده به ویروس بوده و نیاز دارید نرم افزار آنتی ویروس نصب نمایید.

● نویز خط

در صورتی که بر روی خط تلفن شما نویز وجود داشته باشد، این نویز بر روی سرعت شما تاثیر قابل توجهی دارد. بنابراین تمامی گوشی هایی که به این خط متصل هستند را قطع نمایید و سپس میزان سرعت کامپوتر را چک کنید.
    .................................

موارد بالا چک کنید شاید مشکلتون حل شد

راستی سرعت سرویس تون چنده؟ 256؟

سلام دوست عزیز
    این مشکلات که ذکر شد ندارم
    این مشکلی که پیش امد بخاطر قطعی ۵ روزه هست حتی بخش پشتیبانی ADSL پارس آنلاین مشهد با نرم افزار TeamViewer ریموت شد رو کامپوترام اونا دقیق نمیدونستن مشکل چیه که بعدش هروقت زنگ میزدم تماس من را به مرکز یعنی تهران وصل میکردن
    هرچی هست تقصیر این ۵ روز قعطی هست
    وگرنا تا قبل این اتفاق خودم واقا راضی بودم ولی چه میشه کرد شانس گند ما هست دیگه ،
    من یکی از دوستام به من پیشنهاد میکنه از فناوا بگیرم نظر شما چی هست ؟

کاربر سایت
    از ایشان 26 بار
    در 13 پست تشکر شده

این کمبود سرعت رو تو دانلود منیجر پیدا کردی ؟
    اگه اینطوریه من چند روز پیش سرعت دانلودم پایین بود ولی یکاری کردم درست شد . رفتم دانلود منیجر را بصورت کامل با Advanced Uninstaller PRO پاک کردم و بعد دوباره نسخه جدید نصب کردم . درست شد .
    حالا نمی دونم کار شما هم راه بیفته یا نه .

• صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین