نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: پیام صالحی و یک «شش و هشت» خوشحال...

کاربر فعال Cristiano آواتار ها
    از ایشان 220 بار
    در 97 پست تشکر شده

پیش فرض پیام صالحی و یک «شش و هشت» خوشحال...

هنرمندان حاضر در آلبوم «خاص» از این تجریه می‌گویند - ۶
    پیام صالحی و یک «شش و هشت» خوشحال...

موسیقی ما – بهمن بابازاده: پیام صالحی پس از اجرای کنسرت انفرادی‌اش در برج میلاد این روز‌ها باز با آریانی هاست و برای کنسرت بزرگ این گروه در کیش تمرین می‌کند تا نقطه پایانی گذاشته باشد به تمام حرف و حدیث‌هایی که این روز‌ها نقل محافل رسانه‌ای و موسیقی شده است.

او که در برنامه و اجرای انفرادیاش برای اولین بار قطعه «شش و هشت» خودش در آلبوم خاص را خواند، در مورد ان اعتقاد دارد: «دوست داشتم وقتی مخاطب آلبوم را یک بار از اول تا آخر گوش می‌کند، پس از اتمام آلبوم کار من در ذهن‌اش ماندگار باشد و بتواند با فضای آن ارتباط برقرار کند. برای همین رفتم سراغ یک فضای ریتمیک و شاد تا بهتر بتوانم تاثیر گذاری کار را حاکم کنم. ریتم شش و هشت و شاد را برای آن انتخاب کردم و کاملا از فضای قطعات دیگر آلبوم فاصله گرفتم. امیدورام که آن مورد توجه مخاطبان‌ام قرار بگیرد. در کنسرت‌ام که مخاطبان حاضر در سالن استقبال خوبی از آن کردند و این نشان می‌داد آن‌ها کار را دوست داشته‌اند. همین جا و از طریق این تریبون دوست دارم که تشکر کنم از دوستان شرکت «چهره خندان» که به من اجازه دادند که قبل از انتشار آلبوم کار قطعه‌ام را در کنسرت‌ام بزنم. این ریسک بزرگی ولی دوستان لطف کردند و بابت این لطف من از آن‌ها تشکر می‌کنم.»

گفتنی‌ست البوم خاص با حضور محسن چاوشی، رضا یزدانی، شهاب رمضان، مهدی مدرس، فرزاد فرزین، بابک جهانبخش، مازیار فلاحی، علی اصحابی و پیام صالحی از سوی شرکت «چهره خندان» و با سرمایه گذاری «اوای فروهر» طبق آخرین اخبار بیست‌ام تیر در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب Cristiano برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

گروه آریان در نوع خودش اولین گروه تاریخ موسیقی پاپ ایران بود و آلبوم و اما عشق عنوان پروفروش‌ترین آلبوم موسیقی را به دست آورده است. برای شروع گروه متشکل از آواز، گیتار، ویلن و دو خواننده اصلی با لحن و نوایی متفاوت که در پشت این نواها آوازی از خانم‌ها به عنوان همخوان تشکیل شد. علاوه بر این غزل‌ها از بافت مخصوص و عباراتی ساده طراحی شدند تا یک طیف گسترده‌ای از جامعه جذاب کنند.

منبع: ویکی پدیا

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

خواننده خوبیه
    باید بیشتر آهنگ بده

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)