نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شهاب اکبری: تیتراژ پایانی قلب یخی را برای محسن یگانه تنظیم کردم

کاربر فعال Cristiano آواتار ها
    از ایشان 220 بار
    در 97 پست تشکر شده

پیش فرض شهاب اکبری: تیتراژ پایانی قلب یخی را برای محسن یگانه تنظیم کردم

شهاب اکبری در گفت‌و‌گو با موسیقی ما خبر داد:
    تیتراژ پایانی قلب یخی را برای محسن یگانه تنظیم کردم

موسیقی ما- لی لا رضایی: شهاب اکبری از همکاری با علی لهراسبی خبر داد و در این باره به موسیقی ما گفت: در آلبوم جدید علی لهراسبی به تنظیم برخی از قطعات پرداخته‌ام و در این زمینه با وی همکاری کرده‌ام. به گفته وی نام این آلبوم هنوز مشخص نشده اما مراحل پایانی آن تا چند روز دیگر انجام شده و ساخت آن به پایان می‌رسد. این آلبوم تا ۱۰ روز دیگر به پایان رسیده و وارد مرحله تازه تری می‌شود.

این آهنگساز و تنظیم کننده که در حال حاضر تیتراژ سریال «۲-۵- ۳» را ازتلویزیون در حال پخش دارد، در ادامه گفت: در خصوص آلبوم باید بگویم که برای آن ۱۴-۱۵ قطعه آماده داریم که قرار است از این میان تعدادی انتخاب شوند تا به تعداد معقولی از کار‌ها برسیم و آن‌ها را برای انتشار به تهیه کننده بسپاریم.

وی که این روز‌ها بیش از هر چیزی به تنظیم کنندگی می‌پردازد در ادامه یادآور شد: درباره این آلبوم باید بگویم که آهنگهای آن پیش از این ساخته شده بود و تنظیم آن به من پیشنهاد شد. در کل الان وضع طوری شده که خواننده‌ها معمولا خود به ساخت آهنگ‌هایشان اقدام می‌کنند و فقط تنظیم‌ها رابه دیگران می‌سپارند.

در صورتی که وضع به این شکل است فقط می‌شود برای دیگران تنظیم کرد. ناگفته نماند که خودم هم بیشتر فوکوسم روی تنظیم است و ترجیح می‌دهم به تنظیم روی بیاورم.

وی که در سریال «۲-۵-۳» خود به آهنگسازی و تنظیم اقدام کرده و علی لهراسبی آن را اجرا کرده است، درباره تیتراژسازی و تیتراژ خوانی و ارتباط آن با پارتی و مافیا و... گفت: به اعتقاد من وقتی به من پیشنهاد می‌شودکه تیتراژی را بسازم و یا تنظیم کنم، اصلا ارتباطی به پارتی بازی و باند بازی ندارد. من فکر می‌کنم یک تهیه کننده و یا کارگردان با تیمی که قبلا کار کرده و نتیجه دیده، راحت‌تر است تا با تیمی که او را نمی‌شناسد و می‌خواهد از آغاز شروع کند. تا بخواهد تیم را بشناسد زمان می‌برد.

وی ادامه داد: این راحت بودن موجب می‌شود که کار‌ها با سرعت بیشتری پیش برود و به همین دلیل هم تهیه کننده بهتر می‌بیند که با کسانی کار کند که پیش از این با وی همکاری داشته‌اند. در غیر این صورت هم به لحاظ مالی متضرر می‌شود و هم زمان کم می‌آورد.

وی درباره فهالیت‌های دیگر خود گفت: سریالی را نیز برای ماه مبارک رمضان در دست تولید دارم که تیتراژ و موسیقی متن آن را من ساخته‌ام. کارگردان این سریال اکبر منصور فلاح است.

اکبری در مورد همکاری خود با منصور فلاح گفت: من سالهاست که با آقای منصور فلاح آشنا هستم و با هم کار می‌کنیم. شایبد بتوان گفت که ما هم درگیر این قضایا شده‌ایم و با هم راحت هستیم و به همین دلیل با هم کار می‌کنیم. من فکر می‌کنم به کسانی کار تیتراژ و خوانندگی در آن سفارش می‌شود که پیش از این خود را ثابت کرده‌اند.

به گفته وی خواننده تیتراژ این سریال، مرتضی ارشادی است که خود آهنگ ان را ساخته و اکبری تنظمیش کرده است. این مجموعه در ماه مبارک رمضان از تلویزیون پخش خواهد شد.

وی در پایان ادامه داد: تیتراژ پایانی مجموعه «قلب یخی» را نیز در سری جدید من تنظیم خواهم کرد و محسن یگانه خواننده آن خواهد بود.

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 2 کاربر زیر از Cristiano برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

«شهاب اکبری» از تنظیم کننده هایی است که تا کنون قطعاتی نظیر «آلرژی»، «پاییز تو راهه» و «اشکای من» و… را با صدای خود منتشر کرده است. او در گفتگویی درباره این شاخه از فعالیت هنری خود و همچنین جزئیات همکاری با سایر خواننده ها را مطرح کرد:این تنظیم کننده در مورد فعالیت خود در زمینه خوانندگی گفت:«تا کنون چهار قطعه با صدای من منتشر شده است و دو قطعه دیگر را هم آماده انتشار دارم که به زودی آنها را ارائه خواهم کرد. ماجرای خوانندگی برای من خیلی جدی نیست به دلیل اینکه در بحث تنظیم مشغول همکاری با خواننده ها هستم. در صورتی که شرایط مناسب باشد و تصمیم خوبی برای من باشد به آلبوم هم فکر خواهم کرد.»

منبع: سایت پاپ ایرانی

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

شهاب اکبری تنظیم کننده خوبی هستن

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)