نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل کسپراسکای !

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

پیش فرض مشکل کسپراسکای !

سلام
    من از کسپراسکای اینترنت سیکیوریتی 2012 استفاده میکنم.دیروز بعد اینکه یه ویروس پیدا کرد و اسکن انجام داد ریستارت کرد و بعد از دوباره بالا اومدن سیستم به نظر میرسه دچار یه سری تغییرات شده. مهمترین مشکل اینه که لایسنزمو بلاک کرد و هرچقدر آخرین ورژن کی ها رو دانلود و نصب میکنم هیچ کدومو قبول نمیکنه. هنوز یه 25 روزی به انقضا کی ای که نصب کرده بودم مونده بود، چند ساله با کسپر کار میکنم تا حالا همچین چیزی ندیده بودم خود به خود بلاک کنه. آپدیتشو همیشه رو manual میزارم تا بلاک نکنه؛ چیزی به فکرم نمیرسه. اگه کسی علتشو میدونه لطفا راهنمایی کنه. راستی شما کی های جدید کسپر رو هم تو فرومتون میزارید؟
    مرسی

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Prince1 نمایش پست ها
    سلام
    من از کسپراسکای اینترنت سیکیوریتی 2012 استفاده میکنم.دیروز بعد اینکه یه ویروس پیدا کرد و اسکن انجام داد ریستارت کرد و بعد از دوباره بالا اومدن سیستم به نظر میرسه دچار یه سری تغییرات شده. مهمترین مشکل اینه که لایسنزمو بلاک کرد و هرچقدر آخرین ورژن کی ها رو دانلود و نصب میکنم هیچ کدومو قبول نمیکنه. هنوز یه 25 روزی به انقضا کی ای که نصب کرده بودم مونده بود، چند ساله با کسپر کار میکنم تا حالا همچین چیزی ندیده بودم خود به خود بلاک کنه. آپدیتشو همیشه رو manual میزارم تا بلاک نکنه؛ چیزی به فکرم نمیرسه. اگه کسی علتشو میدونه لطفا راهنمایی کنه. راستی شما کی های جدید کسپر رو هم تو فرومتون میزارید؟
    مرسی

اموزش کسپر اسکای رو اینجا ببینید امیدوارم مشکلتون حل بشه ..

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

کی جدید رو هم از ادرس زیر دانلود کنید
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• 2 کاربر زیر از sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

مرسی از جوابتون ولی آخه مشکل من آموزش و اینطور چیزا نیست، کلا اصلا کی قبول نمیکنه، حتی این کی هایی که شما دادی و مال چند روز پیش بودن فکر کنم رو هم میزنم قبول نمیکنه،‌ مینویسه:
    License is blocked by kaspersky lab
    یعنی فکر میکنم یه جورایی کسپراسکایم رو بلاک کردن که هیچ کیی رو قبول نمیکنه چون من کی ها رو در حالت آفلاین میزنم و دلیلی نداره جدیدترین کی ها رو قبول نکنه، درسته؟
    آخرین فکری که به ذهنم میرسه اینه که یه کسپراسکای 2012 دیگه دانلود و نصب کنم.
    نمیدونم حسابی گیج شدم. خواهشا از سایر دوستان هم اگه میدونید واردن تو این زمینه ها لطفا بهشون بگید به این تاپیک یه سر بزنن شاید مشکل من حل شد.
    ممنون

عضو ثابت فروم Arrconic آواتار ها
    از ایشان 1,325 بار
    در 604 پست تشکر شده

شما یک بار هم کسپراسکای را با برنامه زیر ریست کنید. بعد ببینید با کلیدهای جدید مشکل حل میشه. اگه نشد فعلا از زمان 30 روزه آن کنید تا یه راه حل دیگه پیدا بشه.

کد:

• 2 کاربر زیر از Arrconic برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط arrconic نمایش پست ها
    شما یک بار هم کسپراسکای را با برنامه زیر ریست کنید. بعد ببینید با کلیدهای جدید مشکل حل میشه. اگه نشد فعلا از زمان 30 روزه آن کنید تا یه راه حل دیگه پیدا بشه.

کد:
    مرسی داداش، کار کرد، دستت درد نکنه.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Prince1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)