نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: سوال در مورد معاف از خدمت

عضو ثابت فروم Arrconic آواتار ها
    از ایشان 1,325 بار
    در 604 پست تشکر شده

پیش فرض سوال در مورد معاف از خدمت

با سلام خدمت دوستان عزیز
    از کسانی که به خدمت سربازی رفته اند و با قوانین آشنایی دارند می خواستم سوال کنم که:

من حدود چند ماه دیگه باید دفترچه خدمتم را پست کنم. ضمن اینکه تک فرزند هستم و پدرم ماه آبان وارد 59 سال خواهد شد (متولد آبان 1331). بعد از اینکه به خدمت رفتم و دوره آموزشی و احیاناً چند ماه از خدمت را گذراندم, می توانم کفالت تک فرزندی بگیرم؟ یعنی در حین خدمت امکان پذیر است؟ آیا به چنین مواردی برخورد کردید؟ یا اینکه کفالت را باید قبل از خدمت بگیرم؟ اگر عقد کنم این قوانین همچنان پابرجاست یا دیگه کفالتی در کار نیست؟

با سپاس از همه شما.

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    عضو جدید
    از ایشان 5 بار
    در 3 پست تشکر شده

سلام . آره ميشه . من رفتم معافيت بگيرم چند نفري رو ديدم نظام وظيفه وسط سربازي اومده بودن داشتن از شرايط استفاده كي ميكردن .

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب solidworm برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,036 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

بهترین کار اینه که بری نظام وظیفه و شخصا سوال کنی ..چون این قوانین تقریبا هر روز تغییر میکنن ...
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 1,325 بار
    در 604 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_tf نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که بری نظام وظیفه و شخصا سوال کنی ..چون این قوانین تقریبا هر روز تغییر میکنن ...
    ممنون سینا جان.
    درسته آخرش باید برم نظام وظیفه سوال کنم. گفتم شاید کسی یا دوست و آشنایی به چنین مواردی برخورد کرده باشند.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Arrconic برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,036 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

اگه بتونی با هر روش ممکن از خدمت رفتن معاف بشی سود کردی ..ما رفتیم خبری نبود فقط 18 ماه واسه من الافی بود !!!
    سهمیه بسیج ...تاهل...تک فرزندی ...اینا همش کاربرد داره..اما فکر کنم دوماه اموزشی رو حتما باید بری
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

مدیرکل بازنشسته Reibon2002 آواتار ها
    از ایشان 5,750 بار
    در 2,278 پست تشکر شده

شما بخاطر اینکه تک فرزند هستید ، بعد از آموزشی توی شهر خودتون میفتید.
    فقط باید مدارکی که ازتون برای این امر می خوان رو بشون تحویل بدید ، این مدارک رو توی دوره آموزشی بشون بدید !

بعد از اون هر زمانی که در حین خدمت بودید ، و شرایط معافی رو پیدا کردید ، حتما می تونید استفاده کنید و معاف شید !

ولی از حالا اقدام نکنید چون تا پدر محترمتون سنشون 60 فیکس نشده ، نمی تونید کاری انجام بدید و فقط کارتون رو زیاد می کنید.
    و برای اینکه در زمانی که میخواید برای معافی اقدام کنید ، اذیتتون نکنند ، نه قبل و نه در حین خدمت غیبت نکنید !

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Reibon2002 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر ارشد Mehdi1 آواتار ها
    از ایشان 5,984 بار
    در 2,044 پست تشکر شده

من توی معاونت وظیفه سرباز بودم

باید خدمت را یه طوری عقب بندازید ..... چون بعد از اعزام امکان معافیت کفالت تک فرزندی نیست!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 1,325 بار
    در 604 پست تشکر شده

ببخشید یه سوال دیگه.
    توی دفترچه نوشته سن پدر باید 59 سال کامل باشه یعنی ورود به 60 سال. من توی محاسبه سن پدرم دچار مشکل شدم. پدرم متولد 28 آبان 1331 هست. آیا 28 آبان 1390 که همین امسال باشه من واجدالشرایط استفاده از معافیت کفالت تک فرزندی هستم؟ یا باید تا 28 آبان 1391 صبر کنم؟
    ممنون.

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)