صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: چه جوری برای گرفتن اینترنت پر سرعت پارس آن لاین اقدام کنم؟

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

Arrow چه جوری برای گرفتن اینترنت پر سرعت پارس آن لاین اقدام کنم؟

سلام بچه ها اگه امکانش هست منو برای گرفتن اینترنت پر سر عت پارس ان لاین راهنمایی کنید.نمیدونم باید چیکار کنم؟به نظرتون از طریق سایتش اقدام کنم؟

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب raykaa برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

کاربر بسیار فعال
    از ایشان 204 بار
    در 143 پست تشکر شده

سلام دوست عزیز
    من خودم الان 1.5 سال هست مشترکشم
    از سایت خیلی بهتر هست چون تخفیف داره.
    و فوری باهاتون تماس میگیرن.
    فقط به عنوان پیشنهاد از سرویس های حجمی استفاده کنید که سرعتشون خیلی خوبه.

عضو جدید
    از ایشان 3 بار
    در 2 پست تشکر شده

دادا نمیخوام دلسردتون کنم من 5 ساله مشتری صبانت هستم سرعتش معرکه هست روزایی که اوج فیلترینگ هست من با 200 تا دانلود دارم در حالی که سرویسم 128 هست

کاربر سایت Meysam93 آواتار ها
    از ایشان 85 بار
    در 51 پست تشکر شده

دوست عزیز پیشنهاد میکنم عجله نکنی
    نه اینکه بگم پارس انلاین بده من خودم 7 8 ماهی هست که پارس انلاین دارم ولی میگم اول برید تحقیق کنید درباره اینکه تو منطقه شما چه سرویس دهنده ای خوب هست و البته ملاک های شما چیه و چقدر میخواید هزینه کنید! در مورد سرعت هم اصلا به سرعت های اسمی نگاه نکنید مثلا 128 پارس 1.2 مگابیت سرعت میده و طبق گفته دوستمون 128 صبانت 1.75 مگابیت!

تو منطقه ای که من هستم مخابرات پارس انلاین لایزر شاتل مبین نت سرویس دارن که از بین اینها بهترینشون واسه من پارس بوده. از رفیقام هستن که لایزر و مخابرات دارن و از یه سری چیزا راضی و از یه سری موارد هم ناراضی ان منتها از لحاظ سرعت به قیمت مال من از همه بهتر بوده! پینگ مخابرات از همه بهتر ولی شبانه عملا تعطیل! بعلاوه اینکه مخابرات کلا در راستای ارمان های امام حرکت میکنه الان تو مخابرات https بسته هست ولی پارس و لایزر و بقیه نه! در مورد شبانه هم که خبر دارید شاتل بشدت محدود و داغونه! مبین رو هم تست کرده بودن خبر ندارم دقیقا چطور بوده

حالا شما هم اول تحقیق کن بعد برو واسه گرفتن اکانتش چون کل فرایند یه هفته بیشتر طول نمیکشه منتها بعدا اگه بخوای تعویض کنی هزینه اضافی داره با کلی دردسر!

• 2 کاربر زیر از Meysam93 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

سلام بچه ها.مرسی از راهنماییتون.منظور از سرویس های حجمی چیه؟(اینجوری هزینش بیشتر میشه؟).من زیاد سر نمیارم.من برای مصرف خانگی میخوام.شما چی پیشنهاد میدید؟
    تعرفه ای که خودم انتخاب کردم این پایینه.نظرتون چیه بچه ها؟
    کد سرویس:

POL-256-2G *

سرعت دریافت

256 Kbps
    سرعت ارسال:

256 Kbps

ترافیک ماهیانه:

2gb

هزینه ماهیانه ( ریال ):

80,700

نوع IP:
    Dynamic

از ایشان 85 بار
    در 51 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط raykaa نمایش پست ها
    سلام بچه ها.مرسی از راهنماییتون.منظور از سرویس های حجمی چیه؟(اینجوری هزینش بیشتر میشه؟).من زیاد سر نمیارم.من برای مصرف خانگی میخوام.شما چی پیشنهاد میدید؟
    تعرفه ای که خودم انتخاب کردم این پایینه.نظرتون چیه بچه ها؟
    کد سرویس:

POL-256-2G *

سرعت دریافت

256 Kbps
    سرعت ارسال:

256 Kbps

ترافیک ماهیانه:

2gb

هزینه ماهیانه ( ریال ):

80,700

نوع IP:
    Dynamic
    متوسط و خوب
    اگر شرکتی که شما ازش سرویس میگیرید محدود نکنه سرعت رو (یعنی مطابق سرویس های تهران عمل کنه) سرعت شما تا 1.45 مگ میره یعنی 193 کیلوبایت در ثانیه که شبانه اش هم بستگی به منطقه شما و خلوتی و شلوغی داره

سرویس های حجمی هم منظور همون 6 گیگ هست که نوشته
    یه سرویس های tra یا cra هم هست که ظاهرا نامحدوده و سازمان تنظیم مقررات اجبار کرده منتها چون قانونش ابکی بود این شرکت ها هم حداقل ها رو تضمین کردن. راجع به این قضیه مفصل صحبت ها داشتیم تو فروه های خبری و اینترنتی که متاسفانه این "قانون" اصلا اجرا هم نشد که بخواد مفید باشه یا نه خود پشتیبانی پارس هم حتی یکبار به من گفت صرف نداره میبندیم رو مقداری که باید تضمین کنیم که نصف دایالاپ هم نیست....

در مورد ترافیک هم هشدار بدم که پارس انلاین معروفه به دزدافلاین اگر 6 گیگ به 3 ماه شما نمیرسه اصلا طرفش نرید و یک ماهه بگیرید. حتی اگر 6 گیگ مصرف یک ماه شما باشه هم مشکلی نیست فرض کنید 25 تومن 6 گیگ 1 ماه هست که خوبه! منتها اگر بخواید ترافیک بخرید برشکست میشید غیر از این 128 4 گیگ یا 128 8 گیگ هم خوبه. اگر اصرار دارید که سرعتتون 0.3 مگ بالاتر باشه میتونید 8 گیگ 256 بگیرید! 512 6 گیگ (3 ماهه!) هم هست که سقف سرعتش 240 کیلوبایته ولی از لحاظ پینگ ضعیفتره از 256 و بعد از اون از 128...

این تجربیات بنده در پارس انلاین شرکت اسیاتک هم میگن خوبه اون رو هم چک کنید

کاربر بسیار فعال
    از ایشان 204 بار
    در 143 پست تشکر شده

سلام دوست عزیز
    اول از همه بگین اینترنت و برای چه هدفی می خواین تا بهتون بگم.
    من الان 1.5 سال هست پارس دارم.
    واقعا راضیم
    سرعت شبانه و روزانش عالیه.
    بهتون پیشنهاد هم میکنم که 128 بگیرین. چون با 256 فرق زیادی نمیکنه در عوضش حجم بیشتری بگیرینو من خودم 128 - 4 گیگ در ماه دارم. و عالیه.

پس مهم اینه با اینترنت می خواین چیکار کنید.؟

در ضمن اگه دقت کنید سرویس ستاره دار هستش و باید حتما توی منطقه شما باشه.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب mahni1390 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaerf نمایش پست ها
    دادا نمیخوام دلسردتون کنم من 5 ساله مشتری صبانت هستم سرعتش معرکه هست روزایی که اوج فیلترینگ هست من با 200 تا دانلود دارم در حالی که سرویسم 128 هست
    آره راست می گی منم صبانتی هستم خوشبختانه تا حالا هیچ مشکلی نداشتم راحت هم استفاده می کنم به قول این دوستمون هم با اینترنت 128k بیشتر از 230k بایت سرعت دانلود دارم (البته با IDM) خلاصه بهت بگم توی دوست آشناهام هرکی صبانت داشته ناراضی نبوده.

راستی اینم بگم صبانت از ساعت 3 شب تا 7 صبح دانلود رایگان داره که فکر می کنم پارس آنلاین و شاتل همچین چیزی نداشته باشن. من سیستممو یه جوری تنظیم کردم که سر ساعت مقرر روشن می شه و دانلود می کنه شبی حدوداً 2 گیگابایت دانلود رایگان دارم، تعرفه هاش هم خیلی به صرفه هست

از ایشان 85 بار
    در 51 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط safe mode نمایش پست ها
    آره راست می گی منم صبانتی هستم خوشبختانه تا حالا هیچ مشکلی نداشتم راحت هم استفاده می کنم به قول این دوستمون هم با اینترنت 128k بیشتر از 230k بایت سرعت دانلود دارم (البته با IDM) خلاصه بهت بگم توی دوست آشناهام هرکی صبانت داشته ناراضی نبوده.

راستی اینم بگم صبانت از ساعت 3 شب تا 7 صبح دانلود رایگان داره که فکر می کنم پارس آنلاین و شاتل همچین چیزی نداشته باشن. من سیستممو یه جوری تنظیم کردم که سر ساعت مقرر روشن می شه و دانلود می کنه شبی حدوداً 2 گیگابایت دانلود رایگان دارم، تعرفه هاش هم خیلی به صرفه هست
    این شرکت تو منطقه ما نیست ولی تعرفه هاش رو بگید بصورت خلاصه ببینیم چطوریاست
    بعلاوه قیمت ترافیک و پینگ با داخل و خارج کشور (ترجیحا پینگ با 4.2.2.4) و افت سرعت و نوسان و این هاش هم مهمه اون ها رو هم بصورت تجربی بگید لطفا

• صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)