نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آنتی ویروس

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

پیش فرض آنتی ویروس

با سلام
    می خواستم از شما بابت سایتتون تشکر کنم من اولین سایت بحث گروهی هست که ثبت نام میکنم
    از شما عزیزان می خواستم که چرا کسی mcafee 2012 را با کرک نمی زاره....؟
    لطفا برام ok کنید؟
    اگه میشه

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    کاربر سایت Meysam93 آواتار ها
    از ایشان 85 بار
    در 51 پست تشکر شده

مکافی رو چند نفری دیدم تست کرده بودن و راضی نبودن. تا وقتی بهترش هست کسی طرف اون نمیره!
    البته نمیگم که مکافی خوب نیست ولی اصولا انتی ویروس شده یه چیز سلیقه ای و همه گیر! بهترین و سبکترین و قویترین ها الان موندن کنار همه جا دارن تبلیغ جوک امنیتی نود32 و... رو میکنن!!

اگر الزاما مکافی میخواید و تو مراجع فارسی چیزی نیست میتونید یه سرچ انگلیسی بزنید!

اگر هم دنبال یه سوییت خوب هستید من اینترنت سکوریتی کمودو یا فایروال کمودو + انتی ویروس اواست رو پیشنهاد میکنم البته خودم دارم فایروال کمودو با انتی ویروس نورتون استفاده میکنم ولی یکم کار باهاش سخته و مناسب همه نیست

برای دانلود سوییت های امنیتی در ایران یه مرجع خوب هست البته کامل کامل نیست ولی توضیحات و آموزش خوبی داره
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

اگر تو دیتابیس پی سی دانلود هم موجود باشه این سوییت ها دوستان لینکش رو براتون قرار میدن

موفق باشید!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Meysam93 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

مدیر کل سایت mAmluX آواتار ها
    از ایشان 1,841 بار
    در 530 پست تشکر شده

McAfee در ایران مشکل آپدیت دارد به این صورت که آی پی های ایرانی برای آپدیت آن بلوکه شده اند
    اگر تاکید در استفاده از مک آفی دارید نسخه Enterprise آن که هم قوی تر هست و هم قابلیت دانلود آپدیت آفلاین آن و آپدیت به صورت دستی دارد
    را می توانید از لینک زیر دریافت کنید:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

• 2 کاربر زیر از mAmluX برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)