نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دانلود آلبوم جدید علیرضا فرد با نام محال

کاربر سایت
    از ایشان 49 بار
    در 25 پست تشکر شده

پیش فرض دانلود آلبوم جدید علیرضا فرد با نام محال

آلبوم جدید علیرضا فرد محال[/url] که آلبوم بسیار زیبایی است طرفداران خاص به خود را دارد ،آلبوم جدیدعلیرضا فرد آلبومی زیبا و پرطرفدار خواهدبود...

دانلود دموی آلبوم جدید و فوق العاده زیبای محال به صدای علیرضا فرد

ترانه سرایان : نیلوفر لاری پور ، آنیتا نجفی ، بهمن مهرابی ، بردیا فرد ، علی رضاوند ، فرزان کیانی و علیرضا فرد آهنگساز :علیرضا فرد - تنظیم : فرزان کیانی ، الیاس شیرزاد

MP3 - 320
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

"لطفآ جهت حمایت از علیرضافرد عزیز این آلبوم را به صورت اورجینال تهیه نمایید"
    ویرایش توسط ataeefar : Sunday 21 October 2012 در ساعت 10:06 AM دلیل: گذاشتن لینک داخل کد

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب deltasina برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

متن آهنگ محال :

دوباره حس و حال من شبیه روز اول شد -- غم دنیا رو سینـَم بود بازم با دیدنت حل شد
    از این دلشوره می ترسم من این احساس و می شناسم -- حواسم جمع هیچ چی نیست فقط روی تو حساسم
    فقط روی تو حساسم
    .
    دلم بدجوری این روزا می خواد من از سرش واشم -- می ترسم از خودم شاید دوباره عاشقت باشم
    بازم یخ میزنه دستام -- تنم بدجوری تب داره
    اونی که عاشقم بوده -- داره تنهام میزاره
    .
    .
    .
    ببین حالا بدون تو دارم دنیام و می سازم -- به تو فکر میکنم اما دارم تقدیر و می بازم
    به آغوش تو محتاجم تو این روزای تنهایی -- هنوز درگیر کابوسم همین کابوس تنهایی
    .
    دلم بدجوری این روزا می خواد من از سرش واشم -- می ترسم از خودم شاید دوباره عاشقت باشم
    بازم یخ میزنه دستام -- تنم بدجوری تب داره
    اونی که عاشقم بوده -- داره تنهام میزاره

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)