صفحه 2 از 68 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 678

موضوع: اخبار ، اطلاعات ، گزارش ها و ... باشگاه پرسپولیس FC PersPolis

مدیر بازنشسته $PouRia - P30$i آواتار ها
    از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض اخبار ، اطلاعات ، گزارش ها و ... باشگاه پرسپولیس FC PersPolis

با سلام خدمت تمامی دوستان .
    من در این تاپیک هرچی که راجع به باشگاه محبوبم ( پرسپولیس )
    هست رو قرار میدم . از دیگر دوستانی هم که به این تیم علاقه دارند
    تقاضا میشود که یاری کنند .
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

دلم خیلی پره ! بیخیال ..!

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 6 کاربر زیر از $PouRia - P30$i برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض عکسهایی از بازی تیمهای پرسپولیس و پگاه

من امروز بازی پرسپولیس و پگاه رو در استادیوم
    آزادی بودم . برای 7387587903480 بار بود
    که استادیوم میرفتم . همش هم بازیهای پرسپولیس .
    بالاخره من یکی از طرفدارای 6 آتیشه پرسپولیس هستم دیگه .
    رفتیم جایگاه خلاصه خیلی حال داد . حدود 60 هزار نفر اومده بودن .
    هم فیلم گرفتم و هم عکس . فیلما حجمش خیلی زیاد شد .
    ولی عکسا کم بود . تصمیم گرفتم بذارم که شما هم ببینید .
    البته عکسهای خاصی از صحنه های حساس بازی نیست .
    ولی خب در نوع خودش جالب هست . کیفیتهاشم عالیه .
    فقط واسه اینکه حجمش بیاد پایین با Paint یه کم دستکاریش کردم که
    حتما کیفیتش هم داغون شده .

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

• خرید آنتی ویروس ناد 32
    از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض قطبی شناسنامه ایرانی گرفت

افشین قطبی ، سرمربی تیم پیروزی ، پس از 30 سال صاحب شناسنامه ایرانی و کد ملی شد.

واحد مرکزی خبر: افشین قطبی با حضور در سازمان ثبت احوال و مساعدت مسئولان این سازمان شناسنامه ایرانی خود را در مدت کمتر از یک ساعت دریافت کرد.

قطبی 5 بهمن 1343 در شیراز چشم به جهان گشود .

همچنین با مساعدت سردار کارگر، رئیس سازمان نظام وظیفه جمهوری اسلامی ایران مشکل کارت پایان خدمت قطبی هم رفع خواهد شد .

مدارک قطبی در این خصوص تحویل سازمان نظام وظیفه شده است تا پس از مراحل اداری و در اسرع وقت کارت پایان خدمت وی صادر شود.
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض باقري: هنوز احساس درد مي*كنم

كريم باقري در گفت*وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: متاسفانه در بازي مقابل راه آهن چون قصد داشتم هرچه سريعتر توپ را روي دروازه آنها بكشانم، ناگهان دچار مصدوميت شدم. همين باعث شد تعويض شوم و در تمرينات اين هفته حضور كمرنگي داشته باشم.
    وي ادامه داد: پس از چند روز فيزيوتراپي و كار با وزنه، كنار سايرين سعي كردم تمرين كرده و شرايط خودم را بسنجم؛ اما ناگهان احساس درد شديدي كردم. سريعاً از تمرينات خارج شدم و اختصاص كار كردم.
    باقري اظهار داشت: امروز بعدازظهر و فردا، دوباره فيزيوتراپي مي*كنم تا تكليف خودم را براي همراهي پرسپوليس در ديدار مقابل مقاومت بدانم.
    وي خاطر نشان كرد: بازيكنان بسيار جواني و خوبي روي نيمك داريم كه هر كدام بدنبال بختي براي حضور در ميدان هستند. خيالم از اين بابت راحت است كه اگر نباشم، سايرين هستند.
    باقري عناون كرد: قول مي*دهم مقاومت به هيچ عنوان براي دفاع مقابل ما به ميدان نمي*آيد چون هميشه رو به جلو فوتبال بازي كرده*اند.
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض سخن مسئولان باشگاه پرسپوليس غيرقانوني است

حسين ضياآذري در گفت*وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: هيچ جلسه*اي با مسئولان استقلال در خصوص بحث اسپانسر سالن كنفرانس نداشتيم. اگر آنها ادعايي در اين مورد دارند، بي*خبر هستم.
    وي ادامه داد: در مورد استقلال چنين بحثي وجود ندارد و پرسپوليس هم حق ندارد براي ملك غير، جذب اسپانسر كند. فوتبال قوانين و مقررات دارد و همه بايد آن را رعايت كند. آنها فقط مي*توانند روي پيراهن خود تبليغ داشته باشند.
    مدير مجموعه ورزشي آزادي تاكيد كرد: بند 4 آئين*نامه ليگ صراحتاً مي*گويد سازمان ليگ مي*تواند مطابق ضوابط فدراسيون، قراردادي تجاري منعقد كند. اين قرارداد لازم الاجرا است و باشگاه*ها تا زمانيكه در ليگ حضور دارند، بايد آن را رعايت كنند. كليه حقوق تبليغات در ورزشگاه*ها متعلق به سازمان ليگ است؛ بنابراين مي*بينند كه حرف مسئولان پرسپوليس غيرقانوني است.
    وي افزود: سازمان ليگ اين فضا را به صندوق حمايت از قهرمانان واگذار كرده است؛ بنابراين باشگاه*هاي حرفه*اي بايد به مفاد آئين نامه ليگ ملتزم باشند.
    ضيا آذري در خصوص اينكه مديران پرسپوليس به بازيكنان و مربيان اين تيم پس از پايان مسابقه با پيكان اجازه مصاحبه و حضور در سالن را ندادند، گفت: اين رفتار غيرحرفه*اي است. به دنبال پول و منافع نيستيم. اگر مديران پرسپوليس با ما همكاري مي*كردند، مسئله قابل حل بود.
    ضيا آذري در مورد اينكه راه حل اين مسئله چيست، عنوان كرد: مديران پرسپوليس فضاي داخل سالن كنفرانس را بخرند و اين سرقفلي را اجاره كنند؛ در غير اينصورت مديران باشگاه با زور نمي*توانند تبليغات داشته باشند و براي خود درآمدزايي كنند.
    وي افزود: مديران پرسپوليس مي*گويند اگر سرمربي ما در سالن خبري مصاحبه كند، بايد 100 ميليون تومان جريمه بدهيم. اين مشكل ما نيست؛ مشكل آنها است كه با مقررات آشنا نبودند و چنين قراردادي امضا كرده*اند.
    ضيا آذري در مورد گلايه*هاي مصطفي كريمي (رئيس فدراسيون دووميداني) و تمرين دونده*هاي دختر در تاريكي، اظهار داشت: اين خبر صحت ندارد. دست*نويس مصطفي كريمي را دارم كه از مجموعه ورزشي آزادي تشكر كرده است.
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض نيكبخت واحدي: اولين نفري بودم كه آزمايش دوپينگ دادم

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در خصوص ديدار مقابل راه آهن، بازي اين هفته برابر مقاومت سپاسي شيراز و وضعيت پرسپوليس در آستانه اين ديدار سخن گفت.
    فارس: مثل اينكه خيلي از راه*آهني*ها ناراحت بودي؟
    نه. هر چه بود تمام شد؛ ولي آنها خودشان هم مي*دانند كه مقابل ما فوتبال بازي نكردند و هدفشان اين بود كه دفاع كنند و يك امتياز بگيرند.
    فارس: مقصر اصلي را حتما ميثاقيان مي*داني؟
    بي شك مربي سيستم يك تيم را مي*چيند. بازيكن نمي تواند به خواست خود دفاعي بازي كند. بعد از بازي درخصوص عملكرد راه آهن به ميثاقيان معترض شدم؛ ولي به هيچ عنوان به كسي بي احترامي نكردم.
    فارس: كثيف خواندن فوتبال تيم ميثاقيان بي احترامي نيست؟
    من اين حرف را نزدم. برخي هر چه دلشان مي*خواهد از طرف من مي*نويسند. واقعا متاسفم كه از زبان من اطلاعات اشتباه به هواداران مي*دهند. پس از بازي حرفهايي زدم و انتقاد كردم؛ ولي تا امروز50 مصاحبه از من چاپ كرده اند.
    فارس: چرا عكس العملي نشان نمي دهي؟
    اتفاقا براي اين كار برنامه*اي دارم كه به زودي خواهيد ديد. تمام مصاحبه*هاي خيالي را جمع كرده*ام تا تكليف خيلي ها را روشن كنم. حتي برخي در اين مدت به من تهمت*هاي ناروا نيز زده اند.
    فارس: منظورت قضيه دوپينگ و آزمايش بعد از بازي با راه*آهن است؟
    بله. مي گويند با دكتر شريف هماهنگ كرده*ام و آزمايش دوپينگ نداده*ام. بايد به اين آقايان كه چشم ديدن موفقيت و رشد من و پرسپوليس را ندارند، بگويم ساعت 9 صبح اولين نفري بودم كه براي دادن تست دوپينگ به آكادمي ملي المپيك رفتم و جلوي ديدگان ده*ها نفر آزمايش دادم.
    فارس: منظورت از بعضي ها كه ضد تو هستند چه كساني است؟
    وقتش شد به آنجا هم مي رسيم تا با آوردن نام آنها همه چيز را روشن كنم.
    فارس: از بازي هاي خودت در ليگ راضي هستي؟
    بله. چرا نباشم؟ فقط بعد از بازي با راه*آهن براي اين همه هوادار ناراحت بودم، چراكه سرمايه اصلي پرسپوليس و حتي پيشرفت من همين*ها هستند. اميدوارم در بازي هاي بعدي بهتر باشم.
    فارس: بازي با مقاومت سپاسي را چگونه مي بيني؟
    تيم بسيار خوب و بازيكن سازي است و اميدوارم مثل فصل گذشته مقابل اين تيم جوان و پرانگيزه دچار مشكل نشويم.
    فارس: و اگر آنها هم دفاع كردند؟
    مطمئن باشيد تيم*هاي تحت رهبري پيرواني هرگز اينگونه بازي نمي كنند.
    فارس: چرا؟
    با پيرواني از نزديك برخورد داشته*ام و علاقه*اي قلبي به ايشان دارم. در هر فصل چند بازيكن مي*سازد و آخر فصل با انتقال آنها به تيم*هاي ديگر، جوان هاي ديگر را به تيم خود تزريق مي*كند كه اين كار در فوتبال ما به ندرت انجام مي شود.
    فارس: در اين بازي گلزني مي كني؟
    هميشه سعي كرده*ام در خدمت تيم باشم. اگر توانستم گل زني هم مي كنم
    فارس: هنوز هم مي گويي خليلي مي تواند زوج خوبي براي تو باشد؟
    بله. بازيكن بسيار خوبي است و بازي در كنارش راحت است. البته تمامي بازيكنان تيم آماده و كارآمد هستند.
    فارس: اما بعضي از آنها در بازي بعدي غايب هستند؟
    آرزوي هر نيمكت نشيني است كه براي خودنمايي فرصتي به دست آورد. اكنون اين فرصت فراهم است. اميدوارم روز خوبي را سپري كنيم.
    فارس: در مورد مشكل رافائل و بحث بركناري كاشاني چه نظري داري؟
    به هيچ عنوان در اين مسائل دخالت نمي كنم؛ ولي اميدوارم كه پرسپوليس دچار مسائل حاشيه*اي نشود و كماكان به موفقيتش ادامه دهد.
    فارس: پس از آقاي كاشاني دفاع مي*كني؟
    وي براي پرسپوليس مثل قطبي و ساير اعضاي كادر فني زحمت كشيده است. نمي توان از زحماتش چشم*پوشي كرد.
    فارس: و صحبت پاياني؟
    اميدوارم روز جمعه تماشاگران را خوشحال به منزل بفرستيم و راه قهرماني را براي خودمان هموارتر كنيم.
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض ديدار سردبیر روزنامه ایران ورزشی با مدیر عامل باشگاه پیروزی

سردبیر روزنامه ایران ورزشی با مدیر عامل باشگاه پیروزی دیدار کرد .

به گزارش سایت رسمی پاشگاه پیروزی (پرسپولیس ) در ادامه دیدارهای مسوولان رسانه های ورزشی با حبیب کاشانی داود عطایی سردبیر روزنامه ایران ورزشی امروز با مدیرعامل باشگاه پیروزی دیدا و گفت و گو کرد . در این نشست طرفین درباره برقراری تعامل بهتر میان رسانه ها و باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی

به بحث و تبادل نظر پرداختند .

روز گذشته نیز محمد جماعت دبیر سرویس ورزشی خبرگذاری فارس با کاشانی دیدار کرده بود .
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض آخرین تمرین پیروزی پیش از بازی با راه آهن در ورزشگاه نفت انجام شد

تمرین تیم فوتبال پیروزی روز پنجشنبه در مجموعه ورزشی نفت در تهرانسر برگزار شد.

بازیکنان در این تمرین پس از گرم کردن به دو دسته تقسیم شدند تا یک گروه زیر نظر افشین قطبی و یک گروه زیر نظر حمید استیلی به ادامه تمرین بپردازند . در این زمان واعظی ، کریمی ، رودباریان و حقیقی دروازبان های تیم زیر نظر سعید عزیزیان مربی دروازبان ها تمرین کردند .

در ادامه تمرین پاسکاری های سه نفره در دو گروه و ضربه دروازه انجام شد تمرینی که در نهایت به ضربات از پشت محوطه جریمه تبدیل شد . در این تمرین کرکری دروازبان ها و بازیکنان و دو گروهی که در ضربه به دروازه با یکدیگر رقابت می کردند بسیار دیدنی بود . کریم باقری کاپیتان تیم پیروزی با گل کردن تعداد زیادی از ضربات خود در این وحله از تمرین از سایرین شاخص تر بود .

در پایان نیز گروهی از بازیکنان زیر نظر قطبی به مرور ضربات ایستگاهی ارسالی از جناحین پرداختند که در این تمرین مهدی واعظی مسوولیت حفاظت از دروازه تیم مدافع را بر عهده داشت . سایر بازیکنان نیز در یک بازی فوتبال در محوطه ای کوچک ، با سه دروازه وسه دروازه بان به تمرین پرداختند .

گفتني است تيم فوتبال پيروزي از فردا به مدت دو روز در كمپ تيم هاي ملي و در زير نور تمريم خواهد كرد
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض گزارش تصویری / ضیافت شام باشگاه پرسپولیس در هتل لاله پیش از بازی با راه آهن

عکس ها : دوست خوبم رضا ریاضتی
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض قدردانی بازیکنان پیروزی از حبیب کاشانی

بازیکنان تیم فوتبال پیروزی در ضیافت شام شب گذشته این تیم در هتل لاله تهران با اهدای هدیه ای از تلاش های حبیب کاشانی مدیرعامل باشگاه پیروزی تشکر کردند.

پیش از اهدای این هدیه مطلبی خوانده شد که در آن از زحمات حبیب کاشانی قدردانی شد. در این مطلب آمده است:

انتخاب شدن،قرارداد بستن،چک و چانه زدن،تمرین کردن،اردوی تیمی،سوار اتوبوس شدن،به استادیوم وارد شدن،ارنج کردن،گرم کردن،وارد زمین شدن،قرآن خواندن،عکس انداختن،سوت داور و شروع بازی،هیاهوی تماشاگران،لیدرها،صدای طبل ها،پخش مستقیم رادیوئی و تلویزیونی،ازدحام خبرنگاران. با هر ضربه ای نفس های هزاران نفر در سینه هایشان حبس می شود،با هر ضربه ای هزاران نفر روی پنجه پا به هوا می جهند و میلیون ها بیننده تلویزیونی مسحور حرکات بازیکنان می شوند و این قصه همیشگی فوتبال است.ولی چگونه می شود که یک تیم درتمام بازی ها موفق باشد؟ با اتحاد و همدلی، زیرا در همه بازی ها همه به یک چیز فکر می کنند؛پیروزی،خندان و شادکردن دل میلیون ها هوادار که تمام دلخوشی و تفریح شان در زندگی تیم محبوب سرخپوشان است.

آقای کاشانی!

88 روز است که اینجا هستی و به جمع ما پیوسته ای ،به خانواده بزرگ پرسپولیس.نگاه آرام و صبورت در انبوه هیاهوی اطراف همچنان امیدوار و استوار به فردای سبز قهرمانی است. در این مدت با تمام توان دویده ای تا فرزندانت بتوانند راحت تر طول 90دقیقه را بدوند.

آقای کاشانی،

تو همه را باور کرده ای ،بازیکنان را،مربیان را،کادر مدیریت فنی را، همه تماشاچیان را،گذشته پرسپولیس را و از همه مهم تر فردای باشگاه را، و به ما نیز آموختی که یکدیگر را باور کنیم و موفقیت هایمان را که در سایه همدلی به دست آورده ایم با اتحاد عمیق و خالص پاس بداریم. از هر عاملی که باعث کدورت و ناراحتی است بپرهیزیم و بدانیم که تقیّد تک تک ما به اتحاد و همدلی؛ پیروزی و شادی میلیون ها هوادار را به همراه دارد.

به پاس باورت،به پاس تلاشت و به پاس همتت.

خسته نباشید

[ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

از ایشان 617 بار
    در 349 پست تشکر شده

پیش فرض کمک مالی دوم نیز رسید/هدیه سه هزار تومانی یک هوادار جوان

پس از کمک مالی یک کشاورز هریسی به باشگاه پیروزی ؛ دومین کمک نقدی فصل جاری را نیز یک هوادار جوان به این تیم کرد .

به گزارش سایت رسمی باشگاه پیروزی(پرسپولیس) ، درحالیکه امروز کاروان تیم فوتبال پیروزی در حال ترک هتل لاله به مقصد استادیوم آزادی برای انجام بازی دربرابر راه آهن بود فرهاد جباری یکی از هواداران جوان این تیم در ملاقات با حبیب کاشانی کمک نقدی سه هزار تومانی خود را به او تحویل داد .

از فرهاد جباری که متولد سال 1364 در تهران و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی عمران از دانشگاه آزاد شهریار است درباره ی انگیزه اش از انجام این کار می پرسیم او در جواب می گوید : "وقتی از مشکلات مالی پرسپولیس می شنیدم پیش خود فکر می کردم که می توانم کمک مالی کوچکی به این تیم بکنم و وقتی داستان کمک پنج هزار تومانی کشاورز هریسی را شنیدم انگیزه ام برای انجام این کار بیشتر شد ."

جباری برای دیدن بازی امشب به استادیوم نرفته است او دلیل این کار را این چنین شرح می دهد :" امروز دنبال کار رفته بودم و خیلی خسته بودم چون تازه فارغ التحصیل شده ام هنوز شاغل نیستم و دنبال کار می گردم از طرفی با توجه به مشکلات باشگاه پرسپولیس با مسوولان ورزشگاه آزادی ترجیح دادم به جای رفتن به استادیوم به هتل لاله بیایم و ضمن بیان احساسات خود ؛ کمک نقدی خود را نیز مستقیما به تیم محبوبم انجام دهم ."

این هوادار پروپا قرص پرسپولیس با همه ی وجود خواستار موفقیت تیم محبوب خود است:" برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به همین شکل ادامه ی بازی های فصل را نیز انجام دهد . "

باشگاه پیروزی تا اینجای فصل هیچ کمکی را از سوی سازمان تربیت بدنی متولی اصلی خود دریافت نکرده است .
    [ I | AM | A | LEGEND ]
    پرسپولیس همیشه قهرمان !!

• صفحه 2 از 68 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)