صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: دانلود، بحث و تبادل نظر درباره Adobe Acrobat XI Professional

از ایشان 6,396 بار
    در 3,499 پست تشکر شده

Post دانلود، بحث و تبادل نظر درباره Adobe Acrobat XI Professional

Adobe Acrobat نام محصول با سابقه و بسیار مطرح کمپانی Adobe و سازنده فورمت بسیار رایج کتب الکترونیک PDF است که سالهاست با عرضه ی نسخه های متعدد از این نرم افزار مطرح خود، کاربران را در خواندن و گسترش فورمت بسیار توانا و PDF یاری می کند.
    فرمت PDF مخفف Portable Document Format است، به معنای فرمت سند قابل انتقال. بدین معنی که شما یک فایل را با این فرمت ذخیره می کنید و آن را میان هزاران نفر به اشتراک می گذارید. امروزه اکثر کتاب های الکترونیکی با این فرمت عرضه می شوند. فایل های PDF دقیقا همانگونه ای چاپ میشوند که شما آن را در مانیتور می بینید، با همان صفحه بندی، فونت و عکس های موجود. بدون اینکه وابسته به محیطی باشند که در آن ساخته شده اند. علاوه بر این امنیت در این فایل ها نسبت به سایر فرمت های موجود بسیار بالاتر است و حتی امکان رمزگزاری روی فایل جهت امنیت بیشتر نیز ممکن است. در این حالت کاربر برای باز کردن و ویرایش این فایل ها نیاز به رمز عبور خواهد داشت.

Adobe Acrobat دارای دو ویرایش Acrobat Reader و Acrobat Writer است که ویرایش Reader درتمامی نسخه ها رایگان بوده و ابزاری برای خواندن تمامی فایلهای PDF در سیستم عامل های گوناگون است. نسخه ی Writer نرم افزار که در چند نسخه ی اخیر ارائه شده ی شرکت Adobe در یک پکیج قدرتمند همراه با نرم افزار Reader قرار گرفته و با نام Adobe Acrobat Professional شهره شده است که مجموعه ای قدرتمند و کامل از تمامی ابزارهای مورد نیاز برای نمایش هرچه بهتر و خلق فایلها و کتب الکترونیک هرچه قدرتمند و توانا تر PDF است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Adobe Acrobat XI Pro:

- تبدیل مستقیم انواع فرمت های رایج سندی به فرمت PDF با یک کلیک از محیط نرم افزارهای رایج آنها مانند Word, PowerPoint, Excel, OutLook, Internet Explorer, MS Project, Visio, Access, Publisher و AutoCad و ...
    - اسکن کتاب ها توسط فن آوری نوین OCR برای تبدیل به کتب الکترونیک بسیار با کیفیت
    - قابلیت بسیار قدرتمند و زیبای امضای دیجیتالی
    - سیستم بسیار قوی برای کد گذاری برای روی آثار خلق شده
    - امنیت بیشتر بر روی فایل های PDF و همچنین جلوگیری از کپی برداری برای حفظ امنیت امضا های الکترونیکی
    - شناسایی خودکار فایل های مربوط به PDF و سند های متنی جهت تبدیل
    - سازگاری با برنامه AutoCad و امکان تبدیل لایه ها به PDF
    - قرار گرفتن ابزار PDF در برنامه Word برای دسترسی سریع به امکانات تبدیل
    - امکان اضافه کردن فایل های ویدیویی من جمله فرمت های FLV به فایل های PDF
    - امکان تبدیل طراحیهای 2 و سه بعدی به فایل PDF به همراه خصوصیات فایلهای طراحی شده مانند لایه ها، حجم ها ودیگ خصوصیات به منظور امنیت بیشتر و سهولت در به اشتراک گذاری
    - توانایی ادغام چندین فایل متنی با فرمت های مختلف در یک PDF
    - امکان ذخیره صفحه های اینترنتی به فایل PDF فقط با فشردن یک دکمه در نرم افزار IE
    - تبدیل نامه های الکترونیکی به PDF
    - توانایی ذخیره سازی صفحات وب به صورت PDF
    - توانایی به اشتراک گذاری فایل ها
    - ظاهر جدید و زیبا نرم افزار
    - و ...

مشخصات:
    شرکت سازنده: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]
    منبع: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

دانلود:
    برای دسترسی به آخرین و بروزترین نسخه این برنامه به همراه توضیحات تکمیلی و راهنمای نصب لطفاً به لینک مطلب در سایت اصلی به آدرس زیر مراجعه نمایید.
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

برای شرکت در بحث، تبادل نظر و مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در رابطه با این نرم افزار فقط در ادامه‌ی همین تاپیک مطلب خود را ارسال کنید.
    ویرایش توسط ™ MEYSAM : Thursday 5 June 2014 در ساعت 05:12 PM

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

پیش فرض همین طوره دوست عزیز، هر دو نسخه پروفشنال هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil777 نمایش پست ها
    ممنونم ولی زیاد متقاعد کننده نبود از این نظر که اون ورژنی که دی سی هم داره اون هم پرو نوشته که خودتون بهتر از من میدونید که یعنی پروفشنال

راستش من دنبال ورژن خاورمیانه یا همون میدل ارث میگردم که فارسی هم پشتیبانی کنه
    متاسفانه ادمین های محترم هم نه توی سایت جایی واسه پاسخگویی گذاشتن و نه توی فروم کسی جواب گو هست
    فقط هدف اینه که یه مطلبی بزارن و بگن آقا در روز 30 تا مطلب جدید گذاشتیم
    حالا از این 30 تا یکیشم به درد کسی نخوره مهم نیست
    من هم عرض کردم بین این دونسخه تفاوتی بجز داکیومنت کلود نمی‌بینم. نسخه‌ی میدل ایست هم دنبالش نگرد که نیست! اما برای زبان فارسی، هم این نرم‌افزار و هم فاکسیت فانتوم هر دو تااندازه‌ای از پسش برمیان. یک نرم‌افزار دیگه هم هست به نام Readiris که حتا قابلیت OCR خوبی برای زبان فارسی داره. ضمن این که نرم‌افزارهایی مثل ایندیزاین و هم چنین ورد یا بقیه‌ی نرم‌افزارهای آفیس ماکروسافت می تونن خروجی پی‌دی‌اف بدن و بعد ببریم توی نرم‌افزارهای پی‌دی‌اف و کارهای حرفه‌ای‌تر پی‌دی‌اف رو انجام بدیم...
    می‌تونید توی بخش نرم‌افزارهای پی‌دی‌اف جست و جو کنید (شاید هم این کارو کرده باشید) با خوندن توضیحات مربوط به هر نرم‌افزار اطلاعات مناسبی در مورد کارکردشون به دست بیارید ببینید کدوم به کارتون میاد. ولی بهترین هاشون تقریبن همین ها هستن که نام بردم. سوماترا پی‌دی‌اف هم خیلی خوشنامه ولی من تابه‌حال با اون کار نکردم.
    شاید هم بهتر باشه با توجه به کاری که می خواهید انجام بدید دنبال روش‌ها و نرم‌افزارها بگردید نه با بررسی «فقط‌ نرم‌افزارهای‌ پی دی‌اف»، اینو با توجه به بعضی تجربه‌های خودم می‌گم...
    دیگه چیزی به ذهنم نمی‌رسه تا بیشتر برات پر حرفی کنم!
    امیدوارم موفق باشید.

• خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب مهدی24 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Question

با تشکر از شما دوست بزرگوارم

بله با نرم افزار هایی که اسم آوردید آشنایی دارم و ست آپشون رو روی هاردم دارم

راستش در حال حاظر هیچ کاری با پی دی اف ندارم، اما من جمع کننده نرم افزارم. جمع میکنم که اگه لازم شد استفاده کنم. فعلآ لازم نشده. نزدیک 130 گیگ ست آپ نرم افزار هاس مختلف رو روی هاردم دارم

یه پی سی دانلوده واسه خودش هارم. البته از پی سی دانلود بهتره چون نرم افزارهای به درد نخور روش پیدا نمیشه و هر چی هست از جمله بهترین سافت ور ها هستند در تمام شاخه ها
    البته شاید فکر کنید حالا موقع استفاده از یه نرم افزار رو همچین هاردی چطور میشه فهمید مثلآ فلان پلیر ها چه قابلیت هایی دارن و فرقشون با هم چیه؟
    عملآ هیچ جور نمیشه فهمید
    جز یه جور باید توی فولدر هر نرم افزار یه فایل پی دی اف بزارید که توضیحات نرم افزار توش باشه
    من واسه این کار هر اپی رو که دانلود میکنم ازون صفحه یه فایل پی اف هم میسازم و اون رو توی فلدر نرم افزار قرار میدم تا وقتی که دنبال چیزی بودم مثلآ برای بریدن یه فایل ام پی تری بدونم هر کدوم از نرم افزار هام دقیقآ کارشون چیه و به چه دردی میخورن
    اگه دوست داشتید یه نگاه به این فایل پی دی اف بندازید. نمونهء یکی از پی دی اف های نرم افزارهامه
    پی دی اف همین نرم افزاره که بعد از دانلودش توی فولدرش قرار میگیره. البته قبل از تبدیل به صورت پی دی اف اضافاتش رو میزنم تا تر و تمیز بشه. اگه دوست داشتید بهتون میگم با چی (خیلی راحته. 15 ثانیه واسه هر فایل نهایتآ وقت میگیره )

اما چرا نسخه میدل ارث ادوب گیر نمیاد؟ کرکش نکردن؟ یا داستان دیگه ای داره؟
    اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید ممنون میشم

با تشکر از شما دوست بزرگوارم

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

با سلام
    من این برنامه رو download و ار روی دستور العمل read me نصب کردم . اجرا میشه و کاملا هم درست کار میکنه ولی بعد از 2-3 مرتبه serial number میخواد و exit میکنه . دوستان کسی میدونه مشکل کجاست ؟؟؟؟؟؟

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

پیش فرض دژاوو!!

سلام دوباره
    سهیل گرامی؛
    گفتم دژاوو چون من هم یکی دوسالی می‌شه که دارم بانک نرم‌افزار جمع می‌کنم خیلی برام جالبه که می‌بینم شما هم همین کارو می‌کنی و حتا شیوه‌هامون هم شبیه همه! یه جورایی ذوق‌زده شدم!
    دوست عزیز، من هم مثل شما از هر پستی که چیزی رو دانلود می‌کنم همون صفحه‌ی وب رو هم در قالب پی‌دی‌اف ذخیره می‌کنم تا اطلاعات لازم رو داشته باشم و بدونم چی به چیه. حتا اسکرین‌شات‌ها رو هم ذخیره و در پوشه‌ی نرم افزار نگهداری می‌کنم. قصد داشتم بعدن سر فرصت فایل‌های پی‌دی‌اف رو ادیت کنم مثل شما، اما کم‌کم انقدر زیاد شد که حالا دیگه از یادآوریش هم وحشت می‌کنم. البته هر وقت ساماندهی مجموعه رو شروع کنم ویرایش این پی‌دی‌اف‌ها هم بخشی از کار خواهد بود. ضمن این‌که باید تجربیات خودم از هر نرم‌افزار رو هم به اون داده‌ها اضافه کنم...
    خلاصه عین همیم عزیز فقط نمی‌دونم به شما توی خونه می‌گن «سلطان دانلود» یا نه
    و اما در مورد نسخه‌ی میدل ایست برای ادوبی آکروبات باید بگم با بررسی‌هایی که من کردم این‌طور فهمیدم که ظاهرن برای این محصول تا نسخه‌ی ۱۰ ورژن خاورمیانه یا همون ME که مخفف Middle East هست منتشر می‌شده ولی پس از اون پشتیبانی از زبان فارسی و عربی به نرم‌افزار افزوده شده و به همین دلیله که دیگه لزومی نداشته نسخه‌ی خاورمیانه به طور جداگانه عرضه بشه [مثل دیگر محصولات ادوبی]. اگر به پست دانلود هر دو نرم‌افزار در پی‌سی‌دانلود دقت کنید خواهید دید که در نسخه‌ی پرو کنار تصویر پکیج نرم‌افزار نوشته شده «با پشتیبانی از زبان فارسی» البته در مورد نسخه‌ی پرو دی‌سی این رو ننوشتن که فکر نمی‌کنم عمدی باشه اما مطمین نیستم، شاید هم اون نسخه از فارسی پشتیبانی نکنه [هر چند که دوباره می‌گم مطمین نیستم و بعید می‌دونم این‌طور باشه].
    به هر حال این از آنچه من می‌دونستم...
    خوشحال می‌شم اگه براتون سودمند بوده باشم.
    شاد و موفق باشی دوست من.
    ویرایش توسط مهدی24 : Sunday 17 July 2016 در ساعت 03:25 AM

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Smile

سلام دوباره و تشکر ویژه از تو برادر عزیز بابت توضیحاتت، که روشنم کرد داستان چیه. زنده باشی و ممنونم از لطفت

راستش من الان مدتی میشه که خیلی کمتر نرم افزار پی سی جمع میکنم و بیشتر نرم افزار اندروید جمع میکنم در حال حاضر البته اپ و بازی + دیتا
    نمیدونم اون فایل پی دی افی رو که آپلود کردم دیدی یا نه اون نمونه فایل هایی هست که توی هر فولدر دارم
    اولا خیلی ناشی بودم و از صفحه دسکتاپ عکس میگرفتم و روی یه فایل Rich Text Document ذخیره میکردم. که حجم هر کدومش میشد 9.5 مگ که حجم زیادیه. کم کم شروع کردم به پی دف اف کردن صفحات پیج و به مرور راه های بهتری رو یاد گرفتم

شما من رو راهنمایی کردی الانم من یه چیزی بهت میگم که امیدوارم به دردت بخوره

قبل از هر چیزی به یه نرم افزار پیرینتر مجازی خوب نیاز داری که من فقط و فقط نرم افزار doPDF رو پیشنهاد میکنم. و حتمآ هم ورژن های قدیمیش . ورژن 8 کار رو خراب کردن. از ورژن doPDF 7.3.400 استفاده کنی عالیه

اگر گیر نیاوردی بگو آپلود میکنم برات.
    اول این رو نصب کن و به عنوان پرینتر مجازی دیفالت تاییدش کن. اما مرحله دوم:

این آدرس پکیجی هست که من از افزونه های فایرفاکس برای خودم درست کردم. یا بهتر بگم گلچین کردم (البته همیه اینا رو به صورت فایل هم توی پی سی دارم )

هر چی بخوای و واسه تقریبآ 97% کارهایی که ممکنه برات پیش بیاد افزونه ( + تم ) توی این کالکشن هست
    اگه حوصله و وقت داشتی نگاه کن بدت نمیاد. اما اگه حوصله نداری ان افزونه پایی رو حتمآ دانلود کن:
    چیزی که به دردت میخوره این افزونه هست ( پرینت ادیت ) که آدرسش اینه:

با این افزونه ( و درست تنظیم کردنش ) میتونی توی 20 ثانیه قبل از پرینت گرفتن به صورت فایل پی دی اف هر چیز اضافه ای رو حذف کنی، و بعد با دو پی دی اف بصورت پی دی اف ذخیرش میکنی. که اگر نمونه کاری که برات توی صحبت قبلیم رو ببینی کاملآ متوجه منظورم میشی

راستش من یه فولدر به اسم PDF توی دسکتاپم ایجاد کردم و به عنوان آدرس پیش فرض به doPDF شناسوندمش. همه رو میریزه توی همون فولدر. وقتی نرم افزار رو دانلود کردم وپسوردش رو زدم و بازش شد و بعد از ادیت اسم فولدر ( مثلآ: اسم فولدر بعد از باز کردن زیپ اینه: Leapdroid-Full.v1.2.0.0-www.ApkFA.iR اون رو اینطوریش میکنم: Leapdroid Full 1.2.0.0 )

و پا کردن فایل های به درد نخور مثل آدرس سایت دانلود شونده و این چیزا، اسم Leapdroid Full رو توی فولدر PDF دسکتاپ سرچ میکنم فورآ پیداش میکنه و بعدشم کات میکنم توی فولدر این اپ بعد هم فولدر اپ جدید رو به درایوی که اپ های اندروی توش هست منتقل میکنم. مثلآ همین نرم افزار شبیه سازه میره توی فولدر اندروید و زیر شاخهء Simulator

کلآ بدی و خوبی کامپیوتر من اینکه هر کسی حتی یه بچه 10 ساله اگر برای اولین بار بشینه پشتش هر چی که بخواد از عکس و فیلم گرفته تا نرم افزار کامپیوتر یا اپ اندروید رو توی حداکثر 5 مین پیدا مکنه. این به خاطر کوچیک بودن هارم نیست. برعکس 2 تا هارد 1 ترا و یه 360 گیگ دارم. جمعآ 3 تا هارد. بلکه به خاطر مرتب بودن همهء پارتیشن ها و فولدر هاست
    مادرم میگه اگه انقدر که کامپیوترت نظم و ترتیب داره خودت منظم بودی چی میشد؟!!!

امیدوارم این 2 تا نرم افزار و افزونه به کارت باد. واسه من که از نون شب واجب ترن
    بدون اینا و نرم افزار فید ریدرم و بوک مارک مرورگر هام کلآ فلج هستم

اگر دو پی دی اف رو نتونستی ورژن قدیمیش رو پیدا کنی بهم بگو داداش گل

همیشه پیروز و سلامت باشی انشالله

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام
    تاپیک و نظرات جالبی هستش
    سپاس

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام من هنگام بازکردن فایلهای pdf توی adobe reader ارورout of memory میده ممنون میشم راهنماییم کنید

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12