نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشاوره در زمینه خرید هارد اکسترنال

عضو جدید sahand1368 آواتار ها
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

پیش فرض مشاوره در زمینه خرید هارد اکسترنال

من می خوام یه هارد اکسترنال بخرم؟نمی دونم چه مارکی بخرم؟از قیمت ها هم خبر ندارم.ولی به نظر خودم 500gbبرام کافیه اگه کسی توصیه ای راهنمایی و...داره ممنون می شم.
    یکی هم اینکه قیمت ها توچه وضعی هستش ؟بالا میره یا پایین میاد؟

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    عاشق دل سوخته PesarIran آواتار ها
    از ایشان 2,516 بار
    در 1,290 پست تشکر شده

توی خرید هارد دیسک از اون زمینه هایی هست که هر چی پول بدی آش میخوری. واقعا آش میخوری. ولی اگه بهت گفتن هاردش بکاپ پلاس و قابلیت رمزگذاری داره و بره تو آب نمیسوزه گوش نکنی به نفعه جیبته.

رنج قیمتیشم از 180 تا 200 و 210 هم هست. پایین می اومد ولی اینکه بازم قیمت ها کاهش پیدا کنه خودشونم نمیدونند

• 2 کاربر زیر از PesarIran برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

معاون مدیرکل ataeefar آواتار ها
    از ایشان 21,840 بار
    در 6,738 پست تشکر شده

love

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand1368 نمایش پست ها
    من می خوام یه هارد اکسترنال بخرم؟نمی دونم چه مارکی بخرم؟از قیمت ها هم خبر ندارم.ولی به نظر خودم 500gbبرام کافیه اگه کسی توصیه ای راهنمایی و...داره ممنون می شم.
    یکی هم اینکه قیمت ها توچه وضعی هستش ؟بالا میره یا پایین میاد؟
    سلام

تقریبا همه برندهای موجود در بازار خوب و با کیفیت هستند ولی برند وسترن دیجیتال یه کمی مرغوب تر و مطمئن تر است

هارد 500 حدود 200 تومان و هارد یک ترابایت 270 - 80 تومان است ،

اگر 70 تا 80 تومان بیشتر هزینه کنید و بتونید یک ترابایت بگیرید ، مقرون به صرف تر است
    !! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

قابل توجه کلیه کاربران
    در صورت ارسال پست تبلیغاتی ، بدون تذکر ، اخراج خواهید شد

• 5 کاربر زیر از ataeefar برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام
    یک هارد برای آرشیو فیلم و سریال می خوام بخرم ، خواهش میکنم با اطلاعات ارزشمندتون برای یک انتخاب خوب راهنمایی کنید
    هزینه در نظر گرفته شده 500 هزار تومان
    حجم مورد نیاز 3tb
    ولی اگر یک هارد باید یک سری از ویژگی هایی که خیلی مهم هستند را داشته باشد (مثل ضد شوک ، ضد ضربه و...) حتما اگر به افزایش هزینه نیاز است لطفا ذکر بفرمایید
    دکستاپ و پاسپورتی بودنش هم برام مهم نیست شما ببیند کدومش بهتره از نظر کیفیت ، دوام و سخت کار کردن و ...

عضو جدید reXam آواتار ها
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

نقل قول نوشته اصلی توسط sah_6969 نمایش پست ها
    سلام
    یک هارد برای آرشیو فیلم و سریال می خوام بخرم ، خواهش میکنم با اطلاعات ارزشمندتون برای یک انتخاب خوب راهنمایی کنید
    هزینه در نظر گرفته شده 500 هزار تومان
    حجم مورد نیاز 3tb
    ولی اگر یک هارد باید یک سری از ویژگی هایی که خیلی مهم هستند را داشته باشد (مثل ضد شوک ، ضد ضربه و...) حتما اگر به افزایش هزینه نیاز است لطفا ذکر بفرمایید
    دکستاپ و پاسپورتی بودنش هم برام مهم نیست شما ببیند کدومش بهتره از نظر کیفیت ، دوام و سخت کار کردن و ...
    سلام
    با توجه به اینکه کمترین آمار خرابی هارد ها مربوط به هاردهای 4 ترا هست، پیشنهاد من اینه که حتما با این بودجه 4 ترای دسکتاپ بخرید، علاوه بر خرابی کم، هاردهای 4 ترا کمترین نسبت قیمت به حجم رو دارند و بسیار مقرون به صرفه هستند، بهترین گزینه
    Seagate Backup Plus Desktop External Hard Drive - 4TB
    هست که حدود 550 تومن قیمت داره، من 2 تا از این هاردها دارم و واقعا هارد های خوبی هستند
    اما اگر میخواید کمتر هزینه کنید گزینه زیر هم هست که قیمتش حدود 430 تومنه
    Seagate Expansion Desktop STEB4000200 External Hard Drive - 4TB
    یا Western Digital My Book External Hard Drive - 4TB که حدود 450 تومن قیمت داره و اونم هارد خوبیه.
    همه ی این ها دسکتاپی هستند و هیچ کدوم ضد ضربه نیستند، که با توجه به ماهیتشون منطقی هم هست.
    ویژگی مهم برای هارد خرابی کم و سرعت بالای نوشتن و خواندن هست (به خصوص برای هاردهای دسکتاپ) و مواردی مثل ضد ضربه بودن (به غیر از شرایط خاص) از اهمیت بالایی برخوردار نیستند، بماند که در بین دوستان بودند افرادی که هارد ضد ضربه گرفتند و هاردشون بر اثر افتادن غیر قابل استفاده شده.
    نکته ی دیگه هم که خیلی مهمه اینه که حتما هاردی که میگیرید گارانتی داشته باشه و در صورت امکان ضمانت تعویض در صورت خرابی از جعبه هم داشته باشه، هر چند هر دو هاردی که من گرفتم هیچ مشکلی نداشتند اما برای دوستان پیش اومده که هارد از ابتدا کار نمیکرده که با توجه به ضمانت داشتن راحت تعویض کردند(هاردشون 2 ترای اولترا پسپورت وسترن بوده).

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب reXam برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

بسته به اين دارى براى چه كارى بخواهى و بوجه شما
    به سايت ديجى كالا مراجعه كنى يك عالمه هارد داره قيمت ها و امكانات هارد ها دستت مى آيد
    اگه براى نگهدارى اطلاعات شخصى هست و هارد را زياد جابجا مى كنى بهتر از اين ضد ضربه،شوك،آب بگيرى اگر هم نه هارد معمولى بگير ولى لب ميز نگذار وقتى هم جابجا مى كنى مراقب باش!!!!