نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل بازدید و ورودی از گوگل

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

پیش فرض مشکل بازدید و ورودی از گوگل

سلام
    من یک سایت 2 3 ساله دارم اویل سایت بازدید خوبی داشت تا 300 ایران هم بالا اومد ولی بعد یه اتفاقاتی افتاد و بحث فیـلتر الکی باعث شد سایت با شکست کامل مواجه بشه بعد یه مدتی دوباره شروع کردم بازدید سایت از 100 هزار گذشته به 20 هزار کاهش پیدا کرد بعد مدتی هم اونم به 7 هزار ! الان چندین ماهه که بازدید از 7 8 هزار بیشتر نمیشه ورودی گوگل هم به طور ثابت روزانه 600 تا 750 نهایاتا متغییر هست !
    ؟ با اینکه تمام مطالب سایت اختصاصی هستش ، فکر کردم شاید از قالب و ... باشه قالب رو عوض کردم و موضوعات جدید به سایت اضافه شد ولی بازم تغییر نکرد ! میخواستم ببینم مشکل چیه، چرا ورودی گوگل انقدر کمه، از سئو و ... زیاد چیزی حالیم نیست ، اصلا هم اقدامی در سئو انجام نشده
    سایت وردپرسی هست با بیش از 5000 پست

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    مدیر ارشد nima1024 آواتار ها
    از ایشان 2,133 بار
    در 1,079 پست تشکر شده

سلام
    سایت شما در حال حاضر (ف ی ل ت ر) هست یا خیر؟
    اگر هست از کی (ف ی ل ت ر) شد و اگر رفع (ف ی ل ت ر) شده چه مدت هست؟
    حتماً بهتون پیشنهاد می‌کنم روی مبحث SEO کار کنید، پلاگین‌های بسیار قوی برای WordPress داریم All in One SEO Pack یا WordPress SEO by Yoast و غیره.
    اگر در مورد نحوه راه اندازی اون‌ها سوال داشتید، حتماً مطرح کنید.

موفق باشید.

• 2 کاربر زیر از nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1024 نمایش پست ها
    سلام
    سایت شما در حال حاضر (ف ی ل ت ر) هست یا خیر؟
    اگر هست از کی (ف ی ل ت ر) شد و اگر رفع (ف ی ل ت ر) شده چه مدت هست؟
    حتماً بهتون پیشنهاد می‌کنم روی مبحث SEO کار کنید، پلاگین‌های بسیار قوی برای WordPress داریم All in One SEO Pack یا WordPress SEO by Yoast و غیره.
    اگر در مورد نحوه راه اندازی اون‌ها سوال داشتید، حتماً مطرح کنید.

موفق باشید.
    دامین اصلی سال اول بسته شد و دیگه هم تمدید نکردم
    بعد اون با چندین دامین مختلف کار رو ادامه دادم و هی فیــلتر میشد
    ولی الان یک سالی هست که با دامین جدید ادامه دادم و مشکلی مثل قبل نداشتم سایت تفریحی هم هست

پلاگین هایی که گفتید کانفیگ خاصی دارن ؟ کدوم بهتر و بروز تر هستن چون گوگل هر لحظه الگوریتم تغییر میده ! الان جدیدا سایت های دیگه رو دیدم لینک ادرس رو به انگلیسی میزنن ولی عنوان توی سایت فارسی هست به نظرم تاثیر داره و جدیدا همه دارن این کار رو میکنن !!!

از ایشان 2,133 بار
    در 1,079 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط khafan11 نمایش پست ها
    دامین اصلی سال اول بسته شد و دیگه هم تمدید نکردم
    بعد اون با چندین دامین مختلف کار رو ادامه دادم و هی فیــلتر میشد
    ولی الان یک سالی هست که با دامین جدید ادامه دادم و مشکلی مثل قبل نداشتم سایت تفریحی هم هست

پلاگین هایی که گفتید کانفیگ خاصی دارن ؟ کدوم بهتر و بروز تر هستن چون گوگل هر لحظه الگوریتم تغییر میده ! الان جدیدا سایت های دیگه رو دیدم لینک ادرس رو به انگلیسی میزنن ولی عنوان توی سایت فارسی هست به نظرم تاثیر داره و جدیدا همه دارن این کار رو میکنن !!!
    اگر مطالب سایت شما طوری هست که می‌دونید در آینده مجدداً (ف ی ل ت ر) می‌شود به نظر بنده ارزش سرمایه گذاری ندارد، مگر این که منفعت خاصی در پی داشته باشد.
    بله، تمامی پلاگین‌های SEO دارای تنظیمات و Config های خاصی هستند که باید متناسب با محتوای سایت تنظیم شوند ولی کار با آن‌ها آنقدرها هم سخت نیست.
    مبحث SEO و بهینه سازی بسیار مفصل و زمان‌بر هست.
    ولی در مورد این که فرمودید URL ها به صورت انگلیسی باشد تاثیر بهتری خواهد داشت باید عرض کنم که درست است، اولویت Index شدن مطالب در Google با URL هایی است که آدرس آن‌ها اولاً انگلیسی بوده و از کارکترهای غیر متعارف استفاده نشده باشد، ثانیاً پیوسته و به هم مرتبط باشد مثلاً استفاده از خط تیره به جای Space پیوستگی بیشتری ایجاد خواهد کرد.

هر دو پلاگین پیشنهادی بروز و بسیار کارامد هستند، در لینک زیر می‌توانید تمامی پلاگین‌های SEO را مشاهده کنید:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

البته خوبی پلاگین All in One SEO این هست که نسخه Pro آن که پولی بوده و امکانات ویژه‌ای دارد Null (کرک) شده است و قابلیت‌های بهتری نسبت به سایر پلاگین‌های پولی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

سربلند باشید.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1024 نمایش پست ها
    اگر مطالب سایت شما طوری هست که می‌دونید در آینده مجدداً (ف ی ل ت ر) می‌شود به نظر بنده ارزش سرمایه گذاری ندارد، مگر این که منفعت خاصی در پی داشته باشد.
    بله، تمامی پلاگین‌های SEO دارای تنظیمات و Config های خاصی هستند که باید متناسب با محتوای سایت تنظیم شوند ولی کار با آن‌ها آنقدرها هم سخت نیست.
    مبحث SEO و بهینه سازی بسیار مفصل و زمان‌بر هست.
    ولی در مورد این که فرمودید URL ها به صورت انگلیسی باشد تاثیر بهتری خواهد داشت باید عرض کنم که درست است، اولویت Index شدن مطالب در Google با URL هایی است که آدرس آن‌ها اولاً انگلیسی بوده و از کارکترهای غیر متعارف استفاده نشده باشد، ثانیاً پیوسته و به هم مرتبط باشد مثلاً استفاده از خط تیره به جای Space پیوستگی بیشتری ایجاد خواهد کرد.

هر دو پلاگین پیشنهادی بروز و بسیار کارامد هستند، در لینک زیر می‌توانید تمامی پلاگین‌های SEO را مشاهده کنید:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

البته خوبی پلاگین All in One SEO این هست که نسخه Pro آن که پولی بوده و امکانات ویژه‌ای دارد Null (کرک) شده است و قابلیت‌های بهتری نسبت به سایر پلاگین‌های پولی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

سربلند باشید.
    نه فعلا نگرانی بسته شدن ندارم
    الان بین این دو پلاگین که گفتید یه مقداری دو دل هستم نسخه پرو all in one seo هم نصب کردم ولی توی سایت های خارجی نمیدونم چرا بیشتر از yoast تعریف میکردن !!

خودتون کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ همین پرو بزارم باشه ، ببینم تاثیری داره یا نه ؟

بعد یه کانفیگی هم اگه میشه بهم بگید انجام بده چون هر جا یه چیزی گفته ...

از ایشان 2,133 بار
    در 1,079 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط khafan11 نمایش پست ها
    نه فعلا نگرانی بسته شدن ندارم
    الان بین این دو پلاگین که گفتید یه مقداری دو دل هستم نسخه پرو all in one seo هم نصب کردم ولی توی سایت های خارجی نمیدونم چرا بیشتر از yoast تعریف میکردن !!

خودتون کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ همین پرو بزارم باشه ، ببینم تاثیری داره یا نه ؟

بعد یه کانفیگی هم اگه میشه بهم بگید انجام بده چون هر جا یه چیزی گفته ...
    من روی سایت شخصی خودم Yoast نصب کرده بودم و بسیار هم راضی بودم ولی نسخه Pro بسته All in One در کل امکانات بیشتری ارائه می‌دهد.
    من پیشنهاد می‌کنم برای حداقل یک هفته با این برنامه کار کنید تا ببینیم چه نتیجه‌ای می‌دهد.
    JetPack رو هم نصب کنید تا آمار دقیق بازدیدها مشخص شود.

برای تنظیمات هم اکثرش رو خود پلاگین تنظیم کرده و به اندازه کافی راهنمایی می‌کند.
    شما تمامی تنظیمات رو یک مرور کنید و موارد پیشنهادی رو انتخاب کنید اگر در مورد خاصی شک داشتید بپرسید.
    چون تمامی تنظیمات ریاد هست نمی‌شود تک تک توضیح داد.

سلامت باشید.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام

تجربه شخصی من این هست

1) بهینه سازی قالب به لحاظ سرعت لود
    2) بهینه سازی متاتگ ها
    3) شروع به تبادل لینک کردن
    ویرایش توسط یه نفر : Saturday 13 September 2014 در ساعت 01:42 PM دلیل: حذف لینک ها

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)