صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: مشورت برای خرید گوشی

عضو جدید reihane* آواتار ها
    از ایشان 6 بار
    در 5 پست تشکر شده

Laughing مشورت برای خرید گوشی

سلام من میخوام یه گوشی خوب بخرم میخوام بهترین باشه خیلی ها بهم iphon 5s رو پیشنهاد دادن اما خودم دوسش ندارم بیشتر نظرم روی nokia lumia 1520 و xperia z2 هست که z2 هنوز نیومده اما تا تابستون که من میخوام بخرم میاد. مادرم xperia z و پدرم xperia z1 داره دوربین z 13 و z1 20 اما من تفاوت زیادی بینشون نمیبینم یعنی فکر میکنم پیکسل هایی که سونی میگه اونقدر واقعی نیست.....از طرفی از یکسری شنیدم که وینفون نگیرم چون برنامه هاش کمه و اندروید بگیرم....و یکسری دیگه هم گفتن که اندروید هنگ میکنه و حجم برنامه هاش در مقایسه با وینفون بالاست در حالی که گرافیگ وینفون بهتره
    من واقعا گیج شدم لطفا بدون تعصب نسبت به وینفون یا اندروید راهنماییم کنید...دوست ندارم حالا که میخوام حدود 2 تا 3 میلیون بودجه بذارم بعد پشیمون شم.خیلی ممنون

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب reihane* برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 6 بار
    در 5 پست تشکر شده

HTC One M8 کیفیت دوربینش به عنوان یه پرچمدار واقعا کمه!

• خرید آنتی ویروس ناد 32
    مدیر انجمن بازی DangerousS آواتار ها
    از ایشان 1,071 بار
    در 569 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط reihane* نمایش پست ها
    HTC One M8 کیفیت دوربینش به عنوان یه پرچمدار واقعا کمه!

عزیز شما هم هنوز نمیدونید که مگاپیکسل تاثیر نه چندانی روی کیفیت نداره؟ این شرکت و اپل تصمیم گرفتن به بزرگ تر کردن پیکسل ها ! الان شما اگه با دوربینش کار کنید واقعا کیفیت رو حس میکنید.... میتونید برید مغازه های گوشی فروشی تستش کنید !
    لطفا قبل از هرگونه ارسال این تاپیک را مطالعه بفرمایید

اینترنت لحظه ای!

از ایشان 6 بار
    در 5 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط DangerousS نمایش پست ها
    عزیز شما هم هنوز نمیدونید که مگاپیکسل تاثیر نه چندانی روی کیفیت نداره؟ این شرکت و اپل تصمیم گرفتن به بزرگ تر کردن پیکسل ها ! الان شما اگه با دوربینش کار کنید واقعا کیفیت رو حس میکنید.... میتونید برید مغازه های گوشی فروشی تستش کنید !
    چرا اتفاقا میدونم و از روی تعداد مگاپیکسل نمیگم....خودم از نزدیک مقایسه کردم دوربینش در برابر z2 و 1520 حرفی واسه گفتن نداره

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب reihane* برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)