صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: مشورت برای خرید گوشی

عضو جدید reihane* آواتار ها
    از ایشان 6 بار
    در 5 پست تشکر شده

Laughing مشورت برای خرید گوشی

سلام من میخوام یه گوشی خوب بخرم میخوام بهترین باشه خیلی ها بهم iphon 5s رو پیشنهاد دادن اما خودم دوسش ندارم بیشتر نظرم روی nokia lumia 1520 و xperia z2 هست که z2 هنوز نیومده اما تا تابستون که من میخوام بخرم میاد. مادرم xperia z و پدرم xperia z1 داره دوربین z 13 و z1 20 اما من تفاوت زیادی بینشون نمیبینم یعنی فکر میکنم پیکسل هایی که سونی میگه اونقدر واقعی نیست.....از طرفی از یکسری شنیدم که وینفون نگیرم چون برنامه هاش کمه و اندروید بگیرم....و یکسری دیگه هم گفتن که اندروید هنگ میکنه و حجم برنامه هاش در مقایسه با وینفون بالاست در حالی که گرافیگ وینفون بهتره
    من واقعا گیج شدم لطفا بدون تعصب نسبت به وینفون یا اندروید راهنماییم کنید...دوست ندارم حالا که میخوام حدود 2 تا 3 میلیون بودجه بذارم بعد پشیمون شم.خیلی ممنون

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب reihane* برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

معاون مدیرکل ataeefar آواتار ها
    از ایشان 21,840 بار
    در 6,738 پست تشکر شده

Sick

نقل قول نوشته اصلی توسط reihane* نمایش پست ها
    سلام من میخوام یه گوشی خوب بخرم میخوام بهترین باشه خیلی ها بهم iphon 5s رو پیشنهاد دادن اما خودم دوسش ندارم بیشتر نظرم روی nokia lumia 1520 و xperia z2 هست که z2 هنوز نیومده اما تا تابستون که من میخوام بخرم میاد. مادرم xperia z و پدرم xperia z1 داره دوربین z 13 و z1 20 اما من تفاوت زیادی بینشون نمیبینم یعنی فکر میکنم پیکسل هایی که سونی میگه اونقدر واقعی نیست.....از طرفی از یکسری شنیدم که وینفون نگیرم چون برنامه هاش کمه و اندروید بگیرم....و یکسری دیگه هم گفتن که اندروید هنگ میکنه و حجم برنامه هاش در مقایسه با وینفون بالاست در حالی که گرافیگ وینفون بهتره
    من واقعا گیج شدم لطفا بدون تعصب نسبت به وینفون یا اندروید راهنماییم کنید...دوست ندارم حالا که میخوام حدود 2 تا 3 میلیون بودجه بذارم بعد پشیمون شم.خیلی ممنون

سلام

می تونم علت دوست نداشتن تون رو از آیفون بدونم ؟

از ظاهرش خوش تون نمیاد یا چیز دیگری است ؟
    !! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

قابل توجه کلیه کاربران
    در صورت ارسال پست تبلیغاتی ، بدون تذکر ، اخراج خواهید شد

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب ataeefar برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت bp1987 آواتار ها
    از ایشان 120 بار
    در 50 پست تشکر شده

با تشکر از جناب عطایی

در مورد وینفون باید بگم که اپلیکیشن هست ولی اکثر پولی هستن و ی مشکل بزرگ که دارن اکثرشون آپدیت نمیش وگر نه خود گوشی مد نظر شما از همه لحاظ عالیه ....
    در مورد آندورید این رو بگم که در نسخه 4 به بعد چیزی به اسم هنگ وجود نداره و اگر کسی این حرف رو زده از سر بی اطلاعی بوده . ..
    الان هم توی بازار گوشی های خوب زیاد هستن که شما باید از روی تعصب بهشون نگاه نکنید وگرنه آیفون اگر گوشی خوبی نبود اصلا تولید نمی شد و کسی هم نمی خرید.

اینا رو هم مد نظرتو باشه

LG G2 - Samsung Galaxy note 3 - nokia 1520 - HTC M8 - و ......
    مردان شجاع فرصت می آفرینند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت می نشینند

• 3 کاربر زیر از bp1987 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 6 بار
    در 5 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ataeefar نمایش پست ها
    سلام

می تونم علت دوست نداشتن تون رو از آیفون بدونم ؟

از ظاهرش خوش تون نمیاد یا چیز دیگری است ؟

بله ظاهرش رو دوس ندارم وگرنه که گوشیه فوق العاده ایه.البته خیلیا دوس دارن سلیقه من اینه

نقل قول نوشته اصلی توسط bp1987 نمایش پست ها
    با تشکر از جناب عطایی

در مورد وینفون باید بگم که اپلیکیشن هست ولی اکثر پولی هستن و ی مشکل بزرگ که دارن اکثرشون آپدیت نمیش وگر نه خود گوشی مد نظر شما از همه لحاظ عالیه ....
    در مورد آندورید این رو بگم که در نسخه 4 به بعد چیزی به اسم هنگ وجود نداره و اگر کسی این حرف رو زده از سر بی اطلاعی بوده . ..
    الان هم توی بازار گوشی های خوب زیاد هستن که شما باید از روی تعصب بهشون نگاه نکنید وگرنه آیفون اگر گوشی خوبی نبود اصلا تولید نمی شد و کسی هم نمی خرید.

اینا رو هم مد نظرتو باشه

LG G2 - Samsung Galaxy note 3 - nokia 1520 - HTC M8 - و ......

کی گفته آپدیت نمیشن
    من نمیگم آیفون گوشیه بدیه میگم من دوسش ندارم....اینایی هم که گفتین در نظر داشتم کم کم حذف شدن مونده همون دوتا که گفتم
    مرسی از کمکتون

• 2 کاربر زیر از reihane* برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر فعال mehdis1987 آواتار ها
    از ایشان 196 بار
    در 131 پست تشکر شده

من اصلا آیفون پیشنهاد نمی کنم. چون محدودیت نصب برنامه دارید اونم در حد لالیگا
    پیشنهادم
    xperia z2 چون هم ظاهری خوبی داره و هم بقول دوستام با کلاسه
    بازم نظر خودتون

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب mehdis1987 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

مدیر انجمن بازی DangerousS آواتار ها
    از ایشان 1,071 بار
    در 569 پست تشکر شده

بله ظاهرش رو دوس ندارم وگرنه که گوشیه فوق العاده ایه.البته خیلیا دوس دارن سلیقه من اینه

کی گفته آپدیت نمیشن
    من نمیگم آیفون گوشیه بدیه میگم من دوسش ندارم....اینایی هم که گفتین در نظر داشتم کم کم حذف شدن مونده همون دوتا که گفتم
    مرسی از کمکتون
    سلام
    ببینید پیشنهاد من به شما z2 هست ... هم ظاهرش عالیه و هم سیستمش خوبه ... ببینید ویندوز فون کمتر کسایی هستن که استفاده میکنن برنامه هاشم بسیار کمتر اندرویدن ... اندروید اصلا هنگ نمیکنه(اگر سیستمش بالا باشه که z2 هست ) اما اگر هم هنگ کرد راه های بسیار زیادی هست برای ریستارت کردن اون ...
    پیشنهاد من به شما Z2 هست .... اینم بگم که z2 فیلم برداریش با کیفیت 4K هست و یعنی 4 برابر HD ... من بهتون گفتم حالا هرطور راحتید...
    لطفا قبل از هرگونه ارسال این تاپیک را مطالعه بفرمایید

اینترنت لحظه ای!

• 2 کاربر زیر از DangerousS برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 10 بار
    در 6 پست تشکر شده

Appleاز نظر کیفیت ساخت حرف اول رو میزنه چون یک سیستم عامله و یک سخت افزار و تمام! (البته از نظر برنامه نویسی خیلی هم هنر نیست )
    اما چون در کشوری تولید شده که به شدت قانون کپی رایت رعایت میشه ، برای کارهای روز مره ما ایرانی ها که با کپی رایت میونه خوبی نداریم زیاد مناسب نیست ! (مثل بلوتوث و روش های اتصال ... )

بابت شکی که بین وینفون و اندروید هم دارید .
    نوکیا شرکتی که بود که بعد از ساخته شدن اندروید و استقبال بالای مردم از این سیستم عامل اعلام کرد من روزی اندروید رو به زانو در میارم؛ و متاسفانه الان میبینیم که خودش به زانو در اومده و اخرین گوشی تولیدیش رو با سیستم اندروید تولید میکنه (سری X )

مایکروسافت به دلیل سابقه ای که نسبت به اندروید داره غرور داره و این غرور بهش اجازه نمیده که امکانات اندروید رو ایده برداری کنه در نتیجه در برابر گوگل نمیشه گفت که مشتری مدار خوبیه!

گوگل هم که قطعاً معرف حضورتون هست و مشتری مداریش در تمام زمینه های کاریش حرف اولو در جهان میزنه ؛

بهترین گوشی شرکت هایی که بر سر کیفیت رقابت میکنند و ارزش خرید دارند :

LG G2 , HTC ONE M8 , Sony X2 , Samsung S5 , ASUS PadFone Infinity

اما اینکه کدوم برند داره اندروید بهتری تولید میکنه من فقط یک جمله میگم

وقتی که شما قصد خرید یک گوشی به این حد گرون قیمت رو داری مطمئن باش هر گوشی ای که بخری بد نخواهد بود!

دلیلش هم تمرکز شرکتهای تولید کننده روی گرون ترین گوشیهاشونه . ممکنه هرکدوم یه نقص کوچیکی داشته باشن اما به هیچ وجه بد نیستن
    پس هر چی که بخری از خریدت راضی خواهی بود .

• 2 کاربر زیر از hooramin برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 6 بار
    در 5 پست تشکر شده

خیلی ممنونم از همتون

نسبت به بقیه پیشنهادتون قبلا فکر کردم یعنی همه اینا تو نظرم بود و کم کم رد شد موند z2 , lumia1520 راستش چون هم z هم z1 تو خونه هست یه جورایی واسم تکراری شده چون z2 هم خیلی خیلی از نظر منو و خیلی چیز های دیگه شبیه z1 هست وفقط کمی فرق میکنه دوس داشتم یه چیز متفاوت تر بگیرم اما شک درباره وینفون راهمو بست ... s5 هم البته خوبه.......نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط hooramin نمایش پست ها
    Appleاز نظر کیفیت ساخت حرف اول رو میزنه چون یک سیستم عامله و یک سخت افزار و تمام! (البته از نظر برنامه نویسی خیلی هم هنر نیست )
    اما چون در کشوری تولید شده که به شدت قانون کپی رایت رعایت میشه ، برای کارهای روز مره ما ایرانی ها که با کپی رایت میونه خوبی نداریم زیاد مناسب نیست ! (مثل بلوتوث و روش های اتصال ... )

بابت شکی که بین وینفون و اندروید هم دارید .
    نوکیا شرکتی که بود که بعد از ساخته شدن اندروید و استقبال بالای مردم از این سیستم عامل اعلام کرد من روزی اندروید رو به زانو در میارم؛ و متاسفانه الان میبینیم که خودش به زانو در اومده و اخرین گوشی تولیدیش رو با سیستم اندروید تولید میکنه (سری X )

مایکروسافت به دلیل سابقه ای که نسبت به اندروید داره غرور داره و این غرور بهش اجازه نمیده که امکانات اندروید رو ایده برداری کنه در نتیجه در برابر گوگل نمیشه گفت که مشتری مدار خوبیه!

گوگل هم که قطعاً معرف حضورتون هست و مشتری مداریش در تمام زمینه های کاریش حرف اولو در جهان میزنه ؛

بهترین گوشی شرکت هایی که بر سر کیفیت رقابت میکنند و ارزش خرید دارند :

LG G2 , HTC ONE M8 , Sony X2 , Samsung S5 , ASUS PadFone Infinity

اما اینکه کدوم برند داره اندروید بهتری تولید میکنه من فقط یک جمله میگم

وقتی که شما قصد خرید یک گوشی به این حد گرون قیمت رو داری مطمئن باش هر گوشی ای که بخری بد نخواهد بود!

دلیلش هم تمرکز شرکتهای تولید کننده روی گرون ترین گوشیهاشونه . ممکنه هرکدوم یه نقص کوچیکی داشته باشن اما به هیچ وجه بد نیستن
    پس هر چی که بخری از خریدت راضی خواهی بود .
    اینکه میگید نوکیا با تولید سری X که سیستم عاملش اندروید هست در مقابل اندروید به زانو در اومده رو اصلا قبول ندارم چون اول اینکه بعد از اینها باز هم مدل های جدیدی از lumia مثل lumia635 lumia630 lumia 930 رو تولید کرده...به نظر من نوکیا با ساخت سری X خواسته همه ی سلیقه هارو در بر بگیره
    ویرایش توسط reihane* : Monday 28 April 2014 در ساعت 11:03 AM

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب reihane* برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

مدیر انجمن بازی DangerousS آواتار ها
    از ایشان 1,071 بار
    در 569 پست تشکر شده

خیلی ممنونم از همتون

نسبت به بقیه پیشنهادتون قبلا فکر کردم یعنی همه اینا تو نظرم بود و کم کم رد شد موند z2 , lumia1520 راستش چون هم z هم z1 تو خونه هست یه جورایی واسم تکراری شده چون z2 هم خیلی خیلی از نظر منو و خیلی چیز های دیگه شبیه z1 هست وفقط کمی فرق میکنه دوس داشتم یه چیز متفاوت تر بگیرم اما شک درباره وینفون راهمو بست ... s5 هم البته خوبه.......نمیدونم

اینکه میگید نوکیا با تولید سری X که سیستم عاملش اندروید هست در مقابل اندروید به زانو در اومده رو اصلا قبول ندارم چون اول اینکه بعد از اینها باز هم مدل های جدیدی از lumia مثل lumia635 lumia630 lumia 930 رو تولید کرده...به نظر من نوکیا با ساخت سری X خواسته همه ی سلیقه هارو در بر بگیره
    من بهتون پیشنهاد میکنم اصلا فکر S5 رو نکنید.... کیفیت ساخت واقعا بدی داره.... اگر Z2 نمیخواین میتونید HTC One M8 رو ببینید اونم واقعا فوق العادست .... از ویندوز فون در بیاین از نظر من که... مطمئنا بعدا ازش خسته میشید ..
    لطفا قبل از هرگونه ارسال این تاپیک را مطالعه بفرمایید

اینترنت لحظه ای!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب DangerousS برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت gavad700 آواتار ها
    از ایشان 62 بار
    در 37 پست تشکر شده

لطفا به htc هم فکر کنید !
    لازم به ذکره خودم sony دارم ...
    عده ای دایم غرغر می کنند که گل سرخ ، خار دارد. ما باید شاد باشیم که خار ، گل سرخ دارد.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب gavad700 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)