نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشاوره برای خرید گوشی

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

پیش فرض مشاوره برای خرید گوشی

سلام
    من میخوام یه گوشی توی رنج 550 - 650 بخرم.
    با مقایسه هایی که کردمف گوشی honor 3c بهترین گزینه بحساب میاد با رم2، سلفی5 و...
    البته گوشی lg l90 هم گوشی بدی به نظر نمیاد
    حالا میخواستم ببینم نظر شما چیه؟؟

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب l Reza l برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام من الان یه هفتس دارم تحقیق میکنم دیگه گیج شدم هرکی بهم یه برندوپیشنهادمیده واقعانمیدونم چی بخرم تورنج 500تا600وخورده میخام هنگ نکنه ودوربینش خوب باشه صفحه نمایشش بزرگ باشه لطفا راهنمایی کنید یکی میگه هواوی یکی میگه سامسونگ یکی میگه ال جی موندم بخدا

کاربر اخراج شده
    از ایشان 190 بار
    در 170 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط طنازسعیدی نمایش پست ها
    سلام من الان یه هفتس دارم تحقیق میکنم دیگه گیج شدم هرکی بهم یه برندوپیشنهادمیده واقعانمیدونم چی بخرم تورنج 500تا600وخورده میخام هنگ نکنه ودوربینش خوب باشه صفحه نمایشش بزرگ باشه لطفا راهنمایی کنید یکی میگه هواوی یکی میگه سامسونگ یکی میگه ال جی موندم بخدا
    با سلام دوست عزیز . . .
    البته تنوع بسیار زیادی و همونطور که مشخصه شما حساسیت بر روی برند خاصی ندارید , اما پیشنهاد من به شما با این بودجه که دارید LG G3 Beat Dual Sim هستش , گوشی در قیمت مناسب اما بسیار عالی , کارایی بالا , دوربین قابل قبول و طبق میل شما از صفحه نمایش بزرگ و رزولوشن خوبی هم برخورداره و البته برند معروفی هم هست , میتونید برای اطلاع بیشتر به این [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]مراجعه کنید . . .

موفق باشید...

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

اتفاقا یک نفردیگه این روپیشنهادداده بود بهم میدونین این سومین گوشیه که دارم میخرم خسته شدم من همش تونت هستم میخام مشکل هنگ نداشته باشه.اذیت نکنه کیبوردشم موقه تایپ سرعت خوبی داشته باشه

اتفاقا یک نفردیگه این روپیشنهادداده بود بهم میدونین این سومین گوشیه که دارم میخرم خسته شدم من همش تونت هستم میخام مشکل هنگ نداشته باشه.اذیت نکنه کیبوردشم موقه تایپ سرعت خوبی داشته باشه

- - - Updated - - -

ال جی الان689تومنه یکم پایین ترباشه قیمتش لطفا

کاربر اخراج شده
    از ایشان 190 بار
    در 170 پست تشکر شده

با علایق که بیان کردین به نظر من LG G3 Beat بهترین گزینه هست , صفحه نمایش بزرگی داره که زمان وبگردی لذت بخش تره , 1 مگابایت حافظه رم داره که همونطور که میخواین از هنگ کردن گوشی جلوگیری میکنه { که اگر یک Ram Booster } هم براش دانلود کنین امکان هنگ کردن گوشی بسیار پایین , و بهترین قسمتش پردازنده Snapdragon 400 Quad Core سه هسته ای که سرعت بسیار عالی تو باز کردن وب سایت ها داره , پیشنهاد من به شما در این رنج قیمت همین گوشیه اما اگر بودجه بیشتر میخواین اختصاص بدید مثل گوشی در رنج 900 هزار تومان بازهم گوشی های سرتر مثل Huawei Honor 6 که من خودم تجربه کاکردن باهاش رو دارم رو پیشنهاد میدم .

موفق باشید...

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

قیمتش یکم پایین ترباشه اخه این 689تومنه یکم ازاین پایین ترباشه

لطفا بگین این گوشیوازکجابخرم که گارانتی داشته باشه وخیالم راحت باشه که نمیندازن ازمغازه نه سایت .من کرج هستم

کاربر اخراج شده
    از ایشان 190 بار
    در 170 پست تشکر شده

قیمتش یکم پایین ترباشه اخه این 689تومنه یکم ازاین پایین ترباشه

لطفا بگین این گوشیوازکجابخرم که گارانتی داشته باشه وخیالم راحت باشه که نمیندازن ازمغازه نه سایت .من کرج هستم
    در این قیمتی که شما میخواین بگیرید باید سراغ برند های Huawei و LG برید گه در برند [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] رو پیشنهاد میدم صفحه نمایش بزرگی داره که طبق سلیقه شماست
    و در برند[فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] رو پیشنهاد میدم . من معمولا تمام محصولات رو در همین سایتی که به شما معرفی کردم تهیه میکنم که اطمینان کاملی بهش دارم .

موفق باشید...

عضو جدید Reza56j آواتار ها
    تشکرشده

سلام دوستان
    اگه شما میخواستین تا سقف 1 میلیون یه گوشی بخرید چی انتخاب میکردین؟؟؟
    خوش حال میشم نظر بدین
    من اول نظرم htc بود ولی با یه تومن فهمیدم بهتره سامسونگ یا هوآوی بگیرم و چندتا انتخاب هم کردم
    samsung j7
    huawei honor6
    huawei ascend g750

سلام دوستان
    خوش حال میشم نظر بدین
    من اول نظرم htc بود ولی با یه تومن فهمیدم بهتره سامسونگ یا هوآوی بگیرم و چندتا انتخاب هم کردم
    samsung j7
    huawei honor6
    huawei ascend g750

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    خوش حال میشم نظر بدین
    samsung j7
    huawei honor6
    huawei ascend g750

عضو جدید Reza56j آواتار ها
    تشکرشده

واقعا دمتون گرم

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)